Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Penis kroužky s vibracemi

Zpravodaj

Penis kroužky s vibracemi 

Vibrační kroužky na penis! Užijte si tvrdou erekci a intenzivní vibrace! Chcete si užívat intenzivní vibrace procházející vaším penisem, zatímco vaše erekce vydrží extra dlouho? S naším vibračním kroužkem na penis můžete!

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 16 položek
Zobrazit 1 - 12 z 16 položek

Vibrační kroužky na penis: Malí pomocníci, kteří toho umí hodně!

 

Kroužky na penis neboli erekční kroužky mají samy o sobě mnoho výhod: Kroužky na penis se umísťují buď přímo za žalud jako kroužek na žalud, dále po hřídeli nebo současně kolem varlat(kroužek na varlata), a tím způsobují pomalejší zpětný tok krve z penisu. Tímto způsobem kroužky na penis z naší nabídky zajišťují delší erekci, tvrdší penis a také opožděný orgasmus. Kromě kroužků na penis všech tvarů a materiálů jsou k dispozici také kroužky na penis s vibracemi, které vaši partnerku během sexu hýčkají. Vibrační kroužek na penis lze samozřejmě také jednoduše otočit vzhůru nohama a intenzivně tak stimulovat varlata!

 

Který vibrační kroužek na penis je pro mě vhodný?

 

Kroužky na penis s malým nebo krátkým vibrátorem umožňují hlubokou penetraci, zatímco kroužky na penis s velkými vibrátory neumožňují tak těsný kontakt s tělem a stimulují tak klitoris po dlouhou dobu. Většina vibračních kroužků na penis s vibrátory je vyrobena ze silikonu, a proto jsou velmi pružné, což je praktické zejména pro "začátečníky". Pokud chcete pevnější pocit, měli byste si vybrat širší, a tedy stabilnější kroužek na penis s vibrací. Kroužky na penis s vibrací jsou často vybaveny odnímatelným Bullet vibrátorem, tj. obzvláště malým a výkonným vibrátorem, který lze také poměrně výborně použít pro předehru.

 

Nakupujte kroužky na penis s vibrací online na MEO

 

Kroužky na penis s vibrací od MEO je zábava vybírat! Pro každého máme ten správný kroužek na penis s vibracemi!