Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

CBT

Zpravodaj

CBT 

Pro potěšení z bolesti: pomůcky a sexuální hračky pro mučení penisu a koulí. Zde najdete přesně ty výrobky, které používají profesionální dominy a mistři.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 64 položek
Zobrazit 1 - 12 z 64 položek

Termín CBT znamená"mučení ptákem a koulí". Jedná se o formu BDSM (bondage, discipline, sadismus a masochismus), při níž jsou v centru pozornosti genitálie. Mezi běžně používané pomůcky bem CBT patří například mačkadla varlat, natahovače varlat a pásy cudnosti s elektrickou stimulací nebo klece na penis s hroty, které lze použít k omezení pohybu nebo k vyvíjení tlaku na genitálie. Kromě toho lze BDSM doplňky, jako jsou provazy, řetězy a pouta, použít k dobrovolnému svázání nebo omezení osoby, která je předmětemCBT. Je důležité si uvědomit, že všechny BDSM aktivity jsou konsensuální a bezpečné a všichni účastníci by si měli být vědomi svých limitů.

CBT se týkápenilních a testikulárních BDSM praktik. CBT je konsensuální praktika a ne mučení v etickém smyslu, klasicky mezi sadisticky založenou osobou (mužem nebo ženou) a mužskou, masochisticky založenou osobou.