Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Mystim - Elektrostimulace

Zpravodaj

Mystim - Elektrostimulace 

Mystim - E-Stim - trest nebo odměna. Rozhodněte se sami: Přivedeme vás k orgasmu pomocí rýžového proudu a e-stimulace. Ponořte se do fascinujícího světa elektrosexu.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 46 položek
Zobrazit 1 - 12 z 46 položek

Mystim, electrosex, electrostimulation, e-stim, electrosex toys.... Cože?

 

Nebojte se, máme odpovědi: Elektřina a sex jsou poměrně starým fenoménem, ale teprve nyní získávají svou zaslouženou popularitu. Není divu! Technologie, hračky a touha po nich zažívají v současné době absolutní vrchol, což je opravdu zábavné - a může to být opravdu zábava pro všechny z vás!

 

Elektrické hrátky samozřejmě mohou být součástí sadomasochistických praktik, ale také nemusí! Je jen na vás, zda chcete žít uprostřed Elektrického města, nebo si užívat klidnější periferie.

 

Obecně platí, že pokud dodržíte několik základních pravidel, je elektrosex neškodným a šíleně vzrušujícím zpestřením, které byste si rozhodně měli vyzkoušet na vlastní kůži.

 

Co je to Mystim electrosex?

 

Mystim Elektrosexem se obecně rozumí příjemné zapojení elektronických impulsů do sexuálních aktů.

 

Označuje se také jako elektrostimulace, zkráceně e-stim. Hardware k tomu určený se komplexně nazývá e-stimulační hračky nebo e-stimulační zařízení - o nejdůležitějších rozdílech si povíme za chvíli.

 

Termín elektrosex označuje širokou a vzrušující oblast, která může sahat od jemné předehry přes intenzivní penetraci až po dlouhé vyvrcholení.

 

Jinými slovy, od jemné po tvrdou a od stimulující po vzrušující.

 

Tento nesrovnatelný mravenčivý pocit, který dokáže celé tělo uvést do extáze, si můžete užívat sami nebo v páru - případně ve třech ... ;-)

 

Jak funguje Mystim elektrosex?

 

V našem těle je mnoho citlivých nervových zakončení a drah, které přenášejí informace, například dotek, do mozku. A pro tuto výměnu informací naše tělo dokonce samo neustále vysílá elektrické impulsy. Protože: úder na kůži, jemné pohlazení a samozřejmě také polibek nebo sex naše tělo převádí z "doteku nervových zakončení" na elektrický impuls, který vysílá do mozku jako stimulaci. Dotek je tedy vždy "nepřímým" elektrickým impulsem v těle.

Chytrá sprostá řeč: Přístroje E-Stim a elektrosexuální hračky mluví řečí našeho těla: aniž by potřebovaly překlad, elektrický impuls vystřelí přímo do mozku! ... ... a vzrušuje nás tak fenomenálně, že se uvolňuje spousta endorfinů.

 

V oblasti genitálií se nachází obzvláště mnoho citlivých nervových zakončení, která tam čekají jako velké hřiště na burácející e-stimulační impulsy .

 

Pro tuto stimulující komunikaci v těle se musíme dotknout kladného a záporného pólu zároveň, aby námi mohla proudit elektřina - a právě mezi elektrickými póly se odehrává kouzlo!

 

V tomto směru existuje mnoho vzrušujících možností: Hračky se dvěma integrovanými vodivými povrchy, hračky s jedním vodivým povrchem a nalepovací elektrodou jako opačným pólem, e-stimulační zařízení se dvěma nebo více elektrodami a hračky, které lze připevnit přesně v erotogenních zónách a na nich, a mnoho dalších.

 

Představivosti se meze nekladou - alespoň ne díky technologii!

 

Hardware: zařízení E-Stim nebo hračka E-Stim

 

Širokou oblast e-hraček lze kromě mnoha jemných rozdílů rozdělit do dvou hlavních kategorií: V první řadě existují univerzální "E-Stim zařízení", ke kterým lze připojit nespočet hraček a elektrod atd. - a samostatně fungující"hračky se zabudovaným E-Stim".

 

 • Zařízení E-Stim: Tyto chytré řídicí centrály jsou něco jako velitelské můstky pro všechny mravenčí výlety do nekonečných prostor - a hlubin - elektrosexu! Sexuální fantazii se meze nekladou, když si nastavíte ovládání od jemného po tvrdé, od konstantního po rytmické nebo od pulzujícího po přirážející. Ať už klasické, nebo moderní: Naše přístroje pro elektrosex jsou k dispozici v digitální i analogové verzi.
 • Dokonalé: O tom, kterou e-stimulační hračkupřipojíte, rozhoduje situace, touha nebo každý sám za sebe: K dispozici jsou dilda, anální kolíky, klece na penis, pásy cudnosti, rukavice, venušiny kuličky nebo elektrody pro zcela individuální a stimulující e-stimulační seance.
 • Pro více hráčů: Dvoukanálové přístroje, jako je SexBox od MEO, Tension Lover nebo Pure Vibes, mohou také zásobovat dvě hračky nebo páry elektrod najednou a poskytnout dvojnásobnou (párovou) zábavu! Zeusem mezi e-stimulačními přístroji je Cluster Buster. Dokáže své blesky vystřelit i do nekonečného počtu hraček a díky osmi nezávislým a individuálně nastavitelným kanálům katapultuje na elektrosexuální Olymp úplně každého. A dokonce se dodává s dálkovým ovládáním.
 • Sexuální hračky se zabudovaným E-Stim: E-Stim to go (crazy!). Protože s vibrátory E-Stim, které jsou vybaveny vlastním generátorem pulzů a vodivými plochami, získáte stejně silné mravenčení, ale méně hardwaru. Intenzitu e-stimulace lze snadno nastavit pomocí různých předprogramovaných režimů rozmazlování. Snadný způsob, jak začít, jak ze sebe i ostatních udělat fanoušky elektrosexu pouhým stisknutím tlačítka, a to buď jemně, nebo rychle a intenzivně.

 

Turn it ON: Tipy pro začátek

 

Doporučujeme se nejprve seznámit se stimulačním proudovým zařízením "mimo tělo". Nejlepším způsobem, jak to udělat, je předem trochu experimentovat s elektronickou hračkou v ruce:

 

 1. Držte elektrosexuální hračku nebo hračku, která je připojena k e-stimulačnímu zařízení, oběma rukama - tak, aby se oba póly/vodivé plochy dotýkaly kůže.
 2. Teprve(!) nyní zapněte proud/elektrostimulační zařízení. Nebojte se, e-hračky a e-stimulační zařízení se automaticky spustí při nízké intenzitě.
 3. Seznamte se s impulsy a podněty rukama a vyzkoušejte různé intenzity.

 

Ale pozor: proud se rozděluje rovnoměrně na dlaních a obecně při kontaktu pokožky s celým povrchem. Pokud se obou pólů dotknete pouze dvěma konečky prstů, proudící proud se soustředí na dvě malé plochy (konečky prstů) a náhle se stane intenzivnějším.

 

Proto se nelekejte a pokud možno se mu vyhněte!

 

Příslušenství pro pokročilé uživatele: lubrikanty, hračky a další

 

Pokud o elektrosexu víte trochu víc, nic vás nemůže šokovat... Rádi bychom vám však představili několik velmi smyslných, obohacujících a možná ještě poměrně neznámých pomůcek.

Pro více voltů ve vagíně a mravenčení při e-reakci ...:-)

 

 • "Lubrikanty pro elektrosex: Ujistěte se, že používáte lubrikanty optimalizované pro e-stimulaci, které jsou kompatibilní s vašimi hračkami, kondomy a vodivostí. Ano, něco takového existuje: speciální lubrikanty - například Aquameo nebo E-Shock - které nejen hladce kloužou, ale také vedou elektřinu.
 • Pro muže: Penisové smyčky Jsou zábavné obecně, ale s E-Stim jsou tak neuvěřitelně stimulující, že už opravdu nikdy nebudete chtít vyndat penis ze smyčky. Jednoduše si ji nasadíte, utáhnete, roztočíte a uděláte se.
 • Pro submisivní muže: elektrické klece na penis S nimi se z nezbedných chlapců stanou velmi hodní a hodné dívky rády zlobí. Klece na penis s e-stimulátorem nejenže udržují penis pod kontrolou, ale také ho hýčkají elektrickými impulsy při čekání na svobodu - od sladkého po zlé ...
 • Pro ženu: venušiny kuličky Umožňují hluboký vaginální průnik, který stimuluje při každém malém pohybu. Potěší centrum rozkoše a pánevní dno, které kuličky lásky optimálně trénují. Zvláště když jemné elektrické šoky stimulují vaginální stěny a okolní svaly.
 • Pro něj i pro ni: sondy K dispozici jsou sondy nejrůznějších tvarů, které lze použít k prozkoumání a rozmazlování nejrůznějších míst. Jsou lehké, praktické, nabízejí velkou volnost pohybu a dodávají e-stimulační impulzy přesně tam, kam mají.

 

Je stimulační proud nebezpečný nebo zdraví škodlivý?

 

Stimulační proud v e-hračkách v zásadě není nebezpečný, pokud je používáte správně podle návodu a neupravujete je. Pro co největší bezpečnost je třeba dodržovat následující pravidla:

 

 • Nejdůležitější pravidlo: nikdy nepoužívejte e-stimulátor nad pasem . Za každou cenu se vyhněte oblasti srdce, krku a mozku! Nejdůležitější výjimka z tohoto pravidla: svorky na bradavky! Například naše bipolární svorky na bradavky.
 • Dalšími zákazy jsou: E-stimulátor se srdeční vadou nebo kardiostimulátorem bez lékařské konzultace, e-stimulátor v těhotenství, e-stimulátor ve spojení s hořlavými předměty/kapalinami.

Jak to mohu kontrolovat?

 

Elektřina vždy hledá nejkratší cestu mezi dvěma póly.
Podle tohoto pravidla lze vždy zkontrolovat, zda proud neprochází jednou ze tří zakázaných oblastí - mozkem, srdcem nebo hrdlem.

Předsudky OFF: Elektro-sex je SM? Mohu použít stimulační proud k potrestání svého otroka? Co je to BDSM trest nebo trest pro Sub.

 

Nemusí, ale samozřejmě může! A upřímně řečeno: bez průkopnického ducha SM a BDSM scény by technologie elektrosexu Mystim , Mystim elektrosexuální hračky a rostoucí zvědavost ohledně voltů v ložnici byly pravděpodobně stále na úrovni první žárovky.

Elektrosex tedy rozhodně může být SM - ale může to být také téměř cokoli, na co máte chuť.

 

Rozmanitost kvalitních a velmi rozdílných Mystim elektrosexuálních hraček ukazuje, že kromě intenzivního vyvrcholení jsou to právě jemnější zvuky, dlouhotrvající stimulace a trvalé účinky, jako jsou dobře vytrénované svaly pánevního dna, co dělá elektrosex "reprezentativním".

 

Ale jak jsem řekl: Hranice mezi mravenčením Mystim předehry a pulzujícími Mystim tresty jsou nejen plynulé, ale s dobrými hračkami také nekonečně nastavitelné ;-)Chcete si koupit Mystim výrobeklevně v Evropě, například v Německu, Švýcarsku, Itálii, Lucembursku nebo Rakousku? Pak je pro vás obchodMystim tím pravým místem. Náš internetový obchod Mystim dodává výrobkyMystim nejen po celé Evropě, ale po celém světě, a to v co nejkratším čase a samozřejmě diskrétně zabalené.