Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Nipple Sucker

Zpravodaj

Nipple Sucker 

Naše odsávačky bradavek mají velmi vysoký sací výkon a jejich použití je naprosto snadné. Ideální pro tvrdé velké bradavky.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 14 položek
Zobrazit 1 - 12 z 14 položek

Ať už sólo nebo v páru, naše přísavky na bradavky poskytují v každém případě velmi zvláštní stimulaci

Jak sexy je použití přísavek na bradavky?

Bradavky jsou u mužů i žen považovány za erotogenní zóny. To znamená, že bradavky lze velmi snadno vzrušit. Někdy k tomu stačí jen malý dotek. Sání bradavek poskytuje velmi silnou a intenzivní stimulaci. Protože však partnerka nemůže bradavky sát neustále, existují takzvané přísavky na bradavky. Jedná se o malé přísavky, které vytvářejí podtlak a stimulují tak bradavky.

Co je to pumpička na bradavky nebo odsávačka bradavek?

Pumpička na bradavky je malé zařízení pro stimulaci bradavek. Duté tělísko vytváří mírný podtlak, který silně stimuluje bradavky a poskytuje příjemné mravenčení - pro ženy i muže!

Jak se odsávačky bradavek používají?

Odsávačky bradavek vlastně fungují zcela jednoduše. Stačí přiložit otvor na bradavky. Stisknutím přísavek na bradavky se vytvoří podtlak - podobně jako u pumpičky. Silná stimulace zvyšuje prokrvení bradavek a činí je obzvláště citlivými. Každý dotek bradavek je pak mnohem silnější a intenzivnější.

Jsou odsávačky bradavek vhodné i pro muže?

Samozřejmě, že jsou! Bradavky jsou nejen vysoce citlivou a citlivou zónou u žen, ale patří také k erotogenním zónám u mužů. Přesto se na bradavky při sexu často zapomíná. Opravdu škoda! Mužům i ženám se vyplatí zvýšit si potěšení pomocí přísavek na bradavky.

Jaké jsou různé přísavky na bradavky?

U nás na MEO najdete různé modely přísavek na bradavky. Můžete si tak vybrat přesně takovou odsávačku bradavek, která vám a vašim potřebám bude nejlépe vyhovovat. Většina našich odsávaček bradavek má ruční pumpu, kterou můžete použít k vytvoření podtlaku. Existují však také modely se šroubovacím závitem. U této verze je přísavka umístěna na bradavkách a podtlak je vytvářen šroubovacím závitem... Pozor! Sací účinek je mnohem silnější! Pro ty, kteří mají rádi trochu více akce a rádi si své bradavky hýčkají různými stimulačními vzory, jsou v naší nabídce také odsávačky bradavek s vibracemi.

Pro koho jsou odsávačky bradavek vhodné?

V ložnici lze odsávačky bradavek použít různými způsoby. Vzhledem k tomu, že pumpy na bradavky mohou v mžiku oka nesmírně zvýšit vzrušení, jsou oblíbené zejména pro předehru. Na své si však přijdou i příznivci BDSM: pumpička nebo šroubovací závit mohou rychle zvýšit sací účinek, takže se pocit může zvýšit až k bolesti.

Existuje skutečně něcotakového jako bradavkový orgasmus?

O bradavkovém orgasmu slyšíte stále dokola. A skutečně existují ženy a muži s extrémně citlivým nervovým systémem, kteří dosáhnou orgasmu pouze stimulací bradavek. V zásadě platí, že při stimulaci bradavek jsou osloveny přesně ty oblasti v mozku, které reagují i na stimulaci klitorisu. Aby však došlo k orgasmu bradavek, musí být vše v pořádku - od atmosféry až po správné pohyby rukou. Nesmírně užitečné mohou být samozřejmě přísavky na bradavky! Jen to vyzkoušejte - třeba to bude fungovat. Ale i kdyby ne, určitě si užijete intenzivní pocity!

Jaká nebezpečí hrozí při používání odsávaček bradavek?

Při používání odsávaček bradavek můžete očekávat poměrně silný podtlak. To zase nevyhnutelně způsobí, že se bradavky časem zvětší. Je důležité si uvědomit, že tento proces nezpůsobuje postiženým žádnou bolest. Je však třeba poznamenat, že mnoho lidí nepovažuje takto zvětšené bradavky za atraktivní. Pravidelné používání odsávačky bradavek navíc způsobuje, že bradavky jsou citlivější, což může být v každodenním životě vnímáno jako nepříjemné. Z tohoto důvodu by se tato erotická pomůcka měla používat pouze po dobu 10 minut, nikoliv trvale.

Výběr správné přísavky nabradavky

Tyto výrobky jsou u MEO k dostání buď v páru, nebo jako celá sada. V tomto případě získáte přísavky na bradavky v různých velikostech, vhodné pro každou velikost bradavek.