Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Anální zátky

Zpravodaj

Anální zátky 

Vychutnejte si anální orgasmus sólo nebo v páru s análním kolíkem. Zažijte nádherné pocity jako nikdy předtím s butt plug hluboko uvnitř vás.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 262 položek
Zobrazit 1 - 12 z 262 položek

Co je vlastně butt plug nebo anální kolík?

 

Co je to anální kolík? Anální kolík (také: anální kolík, butt plug nebo anální zátka) je typ vibrátoru, který je určen pro anální použití. Jinými slovy anální dildo. Pro tento účel je butt plug na jednom konci zaoblený a kónicky tvarovaný pro snadnější zavádění. Druhý konec je navíc dostatečně silný, aby udržel anální kolík na místě a zabránil jeho náhodnému zasunutí až na doraz. Anální kolíky jsou v našem internetovém obchodě k dispozici v nespočtu tvarů, barev a materiálů! Anální kolík s vibrací nebo butt plug bez vibrace se používají buď k čisté stimulaci, nebo k přípravě na anální styk. Anální kolík s vibrací se často používá samostatně při sólovém sexu. Obzvláště oblíbené jsou anální kolíky z elastických materiálů, jako je želé nebo silikon. Anální kolíky jsou k dispozici v různých velikostech. Začněte s menší velikostí a časem velikost zvětšujte podle toho, jak moc se vám líbí. Zde můžete přímo butt plug přímo objednat. A butt plug je vhodný jak pro ženy, tak pro homosexuální i heterosexuální muže, jinými slovy pro každého, kdo je zvědavý.

 

Anální kolíky patří mezi Top 10 erotických hraček v zásilkovém obchodě s erotickými pomůckami

 

butt plug jsou vhodné zejména pro přípravu na bezbolestný anální styk. Zavádějí se s trochou lubrikantu nebo lubrikantu a pak se nechají na místě, aby se uvolnily a roztáhly svaly konečníku. Pocit, že je tak zcela vyplněn butt plug, potěší každého muže i ženu.

 

Jak správně používat butt plug?

 

Přípravek butt plug nejen jemně roztahuje konečník, ale také stimuluje jeho citlivá nervová zakončení. Abyste anální kolík zavedli bezbolestně, měli byste nejprve kolík i svůj konečník navlhčit lubrikantem, například Aquameo. Náš rektální relaxační sprej Extremeo podporuje bezbolestné zavádění. Způsob zavedení anální erotické hračky je samozřejmě na vás. Existují však tři polohy, které vám mohou zavádění análního kolíku usnadnit. Buď se předkloníte na všechny čtyři, aby vám partner mohl vložit butt plug do úst. Umístěte si pod zadeček polštář nebo milostný polštářek ASS UP , lehněte si na záda a roztáhněte nohy, nebo si nad kolík dřepněte a nechte ho zasunout. Rychle zjistíte, která ze tří poloh je pro vás pro zavedení análního kolíku nejvhodnější.

 

Jak funguje sex s análním kolíkem?

 

Pro mnoho žen a mužů je obzvláště vzrušující, když jsou zcela "naplněni" análním kolíkem. Lze jej zavést nějakou dobu před sexem a poskytnout tak extrémní stimulaci během předehry. Bez problémů můžete nosit butt plug (podle toho, zda malý butt plug, velký butt plug nebo velmi velký butt plug) po dobu 30 minut až několika hodin.

 

butt plug aby se protáhl - hraniční zkušenosti s butt plug

 

Kolík je báječná erotická hračka, která je výborná i pro anální strečink. Každá žena a každý muž by měl opravdu vyzkoušet roztahovací kolík na butt plug. Dodáváme roztahovací anální kolíky v mnoha provedeních, velikostech a materiálech. Můžete se dokonce rozhodnout pro butt plug s otvorem pro hluboké vniknutí. Stačí vyzkoušet naše roztahovací anální kroužky nebo úspěšný anální kolík Ass Grommet.

 

butt plug Obchod - koupit anální kolíky online

 

Objednejte si online na butt plug. Zde v našem sexshopu najdete velký výběr. Většinu našich análních kolíků a análních kolíčků dodáváme do 1 až 2 dnů, diskrétně a bezpečně zabalené.

 

Anální kolík: Jak funguje sex s análním kolíkem

 

Pro zintenzivnění orgasmu prostřednictvím butt plug je anální erotická hračka k dispozici také s integrovanou vibrací .

 

butt plug pro začátečníky ...

 

Anální kolík pro začátečníky ? Nic nemůže být jednoduššího! Máme velký výběr od modelu velmi malého butt plug pro poprvé až po sadubutt plug , se kterou se můžete trénovat na anální sex nebo velké anální kolíky.

 

nebo byste raději opravdu velký butt plug či anální kolík ...

 

Opravdu velký butt plug je výzva. Ale u MEO najdete opravdu vše, co vám pomůže tento sen uskutečnit.

 

butt plug pro muže ...

 

Zejména muži prožívají anální styk jako obzvláště intenzivní díky cílené stimulaci prostaty. K tomuto účelu MEO nabízí také různé erotické hračky pro stimulaci prostaty. Anální kolíky mohou být také tvarovány tak, aby speciální tvary působily přímo na prostatu a vedly k tzv. bezkontaktním orgasmům. Jinak jsou anální kolíky oblíbené i pro čistě anální stimulaci (i dlouhodobou). Mohou také stimulovat mužský bod P během milování a zajistit tak velmi, velmi tvrdou a dlouhotrvající erekci!

 

A dokonce i toto: Uzamykatelný butt plug se zámkem

 

Uzamykatelný anální kolík se zámkem nebo dokonce butt plug s elektronickým časovým zámkem MEOBOND vám umožní prožít vaše fantazie o anální cudnosti. Pokud chcete vyzkoušet uzamykatelný anální kolík pro bondage nebo BDSM, náš ANAL MASTER pro vás bude ideální volbou.

 

Tipy a triky o análních hračkách

 

Důležitým tipem, jak z análních hraček, kolíků a análního sexu udělat pozitivní zážitek, je čas, relaxace a náš geniálníanální dekongestant ve spreji EXTREMEO!

 

Anální kolík aneb dobré alternativy k análním kolíkům pro muže

 

Stačí vyzkoušet dvojité dildo pro obzvlášť intenzivní penetraci nebo tzv. prostatický kolík (také analplug man), případně naše kvalitní varianty análního kolíku: Kovový anální kolík nebo anální kolík z nerezové oceli. Pokud si nejste jisti, zda potřebujete velký nebo malý anální kolík, doporučujeme naši sadu análních kolíků za nízkou základní cenu v našem obchodě s análními kolíky . Skvělou alternativou může být samozřejmě nafukovací anální kolík na butt plug. Sami se můžete rozhodnout, která velikost je pro vás ideální. Můžete se sami rozhodnout, která velikost je pro vás ideální.