Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Asslock

Zpravodaj

Asslock 

Objevte jedinečnou kombinaci silnější erekce a anální stimulace s našimi prémiovými análními zámky! Ať už jste začátečník, který hledá extra nakopnutí, nebo zkušený znalec hledající nové pocity, v našem obchodě na Asslock zaručeně najdete ten pravý . Od klasických silikonových zámků na zadeček až po zámky na zadeček se zabudovanými vibrátory a n...

Objevte jedinečnou kombinaci silnější erekce a anální stimulace s našimi prémiovými análními zámky! Ať už jste začátečník, který hledá extra nakopnutí, nebo zkušený znalec hledající nové pocity, v našem obchodě na Asslock zaručeně najdete ten pravý . Od klasických silikonových zámků na zadeček až po zámky na zadeček se zabudovanými vibrátory a nafukovací zámky na zadeček pro dokonalý pocit - máme vše, co potřebujete, abyste své intimní chvilky posunuli na vyšší úroveň.

Více na
12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 24 položek
Zobrazit 1 - 12 z 24 položek

Asslocks jsou kombinací análního kolíku a erekčního kroužku, které mohou poskytnout intenzivní pocity. Název "Asslock" je kombinací anglických slov pro zadek a zámek a poměrně výstižně popisuje základní funkci této erotické hračky pro muže. Anální kolík se zavádí do análního otvoru a erekční kroužek se nasazuje kolem dříku penisu a/nebo varlat. Tímto způsobem se v jedné erotické hračce spojují dva stimulační prvky, které zároveň posilují erekci a zvyšují anální potěšení.

V internetovém obchodě MEO je k dispozici celá řada výrobků Asslock, které se liší velikostí, tvarem, materiálem a dalšími funkcemi. Zde je několik příkladů:

Klasický Asslock se skládá z jednoduchého erekčního kroužku ze silikonu nebo kovu, který je pomocí tyče spojen se stejně jednoduchým análním kolíkem. Tyto modely jsou často velmi robustní a mohou je používat jak začátečníci, tak zkušení uživatelé.

Vibrační Asslock: Některé anální zámky mají v análním kolíku zabudované vibrátory, které mohou anální potěšení ještě umocnit. Tyto modely lze často ovládat pomocí dálkového ovladače nebo aplikace pro chytré telefony a nabízejí různé vzory a intenzitu vibrací.

Nafukovací Asslock: U těchto asslocků lze anální kolík nafouknout, aby se dosáhlo většího průměru. To umožňuje individuální nastavení velikosti a může vést k intenzivnějším pocitům.

Kovový asslock : Tyto modely jsou vyrobeny z kovu, a proto nabízejí zcela jiné pocity než jejich silikonové protějšky. Často jsou také těžší, což může vést k další stimulaci.

Asslock se stimulátorem prostaty : Některé modely mají speciální tvar, který může při zavedení análního kolíku stimulovat prostatu. Tento typ Asslock může být zajímavý zejména pro muže, kteří mají rádi stimulační účinek na prostatu.

Stejně jako u všech erotických hraček je i při používání análních kolíků důležité dbát na hygienu a bezpečnost. To mimo jiné znamená, že Asslock před a po použití důkladně očistit a že by se měl vždy používat vhodný lubrikant.