Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Fleshjack

Zpravodaj

Fleshjack 

Fleshlight a Fleshjack jsou jednoznačně nejoblíbenější sexuální hračky na světě. Muži tyto masturbátory milují, protože se dodávají v mnoha různých provedeních, působí neuvěřitelně reálně, jsou relativně levné a jejich použití je naprosto snadné. A co je nejdůležitější, zaručují neuvěřitelně intenzivní orgasmy.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 13 položek
Zobrazit 1 - 12 z 13 položek

Vše, co potřebujete vědět o masturbátoru Fleshjack a Fleshlight!

 

Fleshlight a Fleshjack jsou jednoznačně nejoblíbenější erotické hračky na světě. Muži tyto masturbátory milují, protože se dodávají v mnoha různých stylech, působí neuvěřitelně reálně, jsou relativně levné a jejich použití je naprosto snadné. A co je nejdůležitější, zaručují neuvěřitelně intenzivní orgasmy.

 

V tomto průvodci Fleshlight bychom vám rádi vysvětlili, co jsou masturbátory Fleshlight neboli Fleshjack a jak fungují!

 

1.) Co je to Fleshlight nebo Fleshjack?

 

Jedná se o populární erotickou hračku, která byla vynalezena koncem 90. let v USA. Je to jistě nejprodávanější pánský masturbátor na světě. Vzhledem k tomu, že masturbátor je jako baterka, je snadné ho používat naprosto diskrétně.

 

Muži milují Fleshlight a Fleshjack stejně, protože vypadají skvěle a při sexu se cítí opravdu žhavě. Vnitřní struktura je opravdu jako skutečná kůže. Protože se Fleshlight nebo Fleshjack dají snadno schovat a jsou robustní, lze tyto masturbátory dobře používat i na cestách nebo na cestách v autě.

 

Většina erotických hraček je stále vyrobena pro ženy. Sexuální hračky pro muže měly ve většině evropských sexshopů vždy spíše zanedbanou existenci. Právě díky inovativnímu duchu výrobců vynikajících produktů Fleshjack a Fleshlight jsou tyto masturbátory tak dobré a nesmírně inovativní.

 

Od premiéry první série výrobků se masturbátory Fleshlight a Fleshjack neustále vyvíjely, takže dnes je k dispozici široká škála různých designů, barev, různých vložek, příslušenství a otvorů (ústa, řitní otvor a vagína), aby bylo možné uspokojit neustále se měnící potřeby a preference našich zákazníků po celém světě.

 

2.) Jaké jsou skutečné součásti Fleshlight nebo Fleshjack?

 

Pouzdro:

 

Pouzdro masturbátoru je vyrobeno z nárazuvzdorného, stabilního tvrdého plastu (polyethylenu). V současné době se vyrábí v mnoha barvách, například v černé, bílé, světle modré a šedé. Příležitostně jsou k dispozici speciální kolekce Fleshjack v jiných barvách.

 

V pouzdře je umístěna vložka v barvě kůže. Ta zajišťuje, že si měkký a pružný návlek udrží svůj tvar, a poskytuje uvnitř potřebný protitlak. Jen tak se sex s Fleshjackem stane dechberoucím zážitkem.

Odtud

 

Pouzdro Fleshjack je vpředu i vzadu otevřené. Otvory mají závit, na který lze našroubovat těsnicí uzávěr. Když je Fleshjack zavřený, vypadá jako obyčejná baterka. Takto nikdo neuhodne, že se jedná o masturbátor. Vroubkovaná struktura Fleshjack nebo Fleshlight poskytuje dobrý úchop, který zaručuje pohodlnou a snadnou manipulaci.

 

Přední kryt = krycí víčko

 

Krycí víčko se našroubuje na přední část Fleshlightu a chrání vložku před nečistotami a prachem. Před použitím se sejme.

 

Zadní kryt = kryt ventilu

 

Reguluje podtlak ve vnitřním kanálu Fleshlight. Když je tento kryt zavřený, je podtlak nejvyšší. Čím více otevřete kryt ventilu, tím je pocit sání méně silný.

 

Vložka nebo návlek Fleshlight

 

Vložka je srdcem našeho masturbátoru. Je vyrobena z takzvané Super Skin™, velmi měkkého materiálu, který je extrémně podobný skutečné kůži. Je umístěna uvnitř pouzdra. Otvor může mít tvar vagíny, úst nebo análního otvoru a tvoří vstup do strukturovaného vnitřního kanálu. Většina otvorů je převzata z originálního obsazení slavných pornoherců, a proto vypadají neuvěřitelně realisticky. Fleshjacky v našem internetovém obchodě mají mnoho různých struktur kanálků, které jsou zcela odlišné a poskytují širokou škálu stimulace.

 

3.) Co je zvláštního na materiálu návleku Fleshlight?

 

Vložka je vyrobena z materiálu Super Skin™. Jedná se o elastomer s velmi speciálními vlastnostmi. Měkký plast má vysokou elasticitu. Lze jej silně deformovat a v kombinaci s naším lubrikantem Aquameo zprostředkovává pocit skutečného análního sexu. Materiál se dokonale přizpůsobí penisu a absorbuje tělesné teplo.

 

Návod: Jak používat Fleshlight nebo Fleshjack?

 

Zde vám vysvětlíme, jak masturbátor připravit, používat a čistit.

 

1. Odstraňte plastovou tyč

 

Při prvním použití masturbátoru Fleshlight / Fleshjack si všimnete plastové tyčinky v pouzdře. Tato tyčinka chrání vnitřek masturbátoru při výrobě a skladování. Před použitím masturbátoru je třeba plastovou tyčinku vytáhnout.

 

2. Vyčistěte a zahřejte svůj Fleshlight

 

Před prvním použitím masturbátoru Fleshlight / Fleshjack byste jej měli zahřát na tělesnou teplotu. Fleshlight je obzvláště zábavný pro sólo sex, pokud teplotu vložky přizpůsobíte teplotě svého těla. Nikdy nezahřívejte Fleshlight / Fleshjack v mikrovlnné troubě nebo ve vroucí vodě. Hrozí nebezpečí poškození masturbátoru. Kromě teplé vodní lázně můžete použít také náš tzv. ohřívač rukávů.

 

3. Fleshlight vždy používejte s lubrikantem

 

Jakmile váš Fleshlight nebo Fleshjack dosáhne správné teploty, můžete začít! Abyste ze svého Fleshlightu vytěžili maximum, měli byste vždy používat lubrikant. Ujistěte se, že používáte lubrikant na vodní bázi, například Aquameo od MEO®. Mnoho vložek Fleshlight je vyrobeno ze syntetického materiálu, který na dotek připomíná skutečnou kůži. Tento materiál by se jinými lubrikanty poškodil.

 

Umístěte lahvičku s lubrikantem Aquameo na vnitřní kanálek masturbátoru a nalijte do kanálu velké množství lubrikantu. Zasuňte penis do kanálu a navlhčete penis gelem pomalým pronikáním a otáčením Fleshlight / Fleshjack do stran.

 

4. Nastavení sacího účinku

 

Fleshlight je připraven, když je naplněn lubrikantem. Někdy zjistíte, že vnitřní tlak je příliš silný nebo příliš slabý. U mnoha Fleshlightů / Fleshjacků můžete sací účinek upravit otočením víčka ventilu. Otočením víčka ventilu více nebo úplně dolů se zvýší vnitřní tlak v hračce. Tlak lze snížit povolením uzávěru ventilu. Velmi nízký tlak vznikne, když víčko ventilu zcela sejmete. Experimentujte s tím, co vám nejvíce vyhovuje. Záleží na vašich osobních preferencích, jaký tlak uvnitř chcete.

 

5. Používání Fleshlight nebo Fleshjack

 

Jak budete Fleshlight / Fleshjack používat, záleží jen na vás. V zásadě však existují dvě možnosti. Na jedné straně lze Fleshlight používat ručně rukou. Na druhé straně lze Fleshlight používat i bez dotyku rukou s hračkou. Manuální varianta funguje podobně jako klasická masturbace: zatímco Fleshjackem / Fleshlightem pohybujete jednou nebo dvěma rukama, můžete se stimulovat sami. Masturbátor lze také upnout mezi dva předměty. Oporu mohou poskytnout pevné polštáře na matraci. Pohovky často nabízejí možnost upevnit Fleshlight nebo Fleshjack. Jako příslušenství Fleshlight máme k dispozici držák s přísavkou na dlaždice nebo sklo (Fleshlight Shower Mount), držák na iPad (Launchpad) a mnoho dalšího.

 

Objevte nejprodávanější produkty Fleshjack na MEO:

 

Masturbátory od Fleshjack přesvědčí svou věrnou anatomií a umožňují intenzivní stimulaci. Vroubkovaný nebo žebrovaný anální kanál a patentovaný materiál Super Skin vytvářejí neuvěřitelný pocit, který vzruší každého muže. Pokud si chcete koupit masturbátor Fleshjack nebo dildo Fleshjack, jste na správném místě. U nás najdete všechny nové modely masturbátorů Fleshjack s různými texturami a také mnoho dild z řady Fleshjack.de najdete Fleshjack Boys Allen King Butt, Fleshjack Boys Allen King Dildo, Fleshjack Boys Boomer Banks Butt, Fleshjack Boys Boomer Banks Dildo, Fleshjack Boys Liam Riley Butt, Fleshjack Boys Colby Keller Butt, Fleshjack Boys Johnny Rapid Butt, Fleshjack Boys Brent Corrigan, Fleshjack Boys Diego Sans, Fleshjack Boys Diego Sans, Fleshjack Boys Milan Christopher Dildo, Fleshjack Guys Manuel Ferrara Dildo, Fleshjack Boys Mick Blue Dildo, Fleshjack Boys Ryan Driller Dildo a samozřejmě populární FleshSack!