Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Shibari Bondage

Zpravodaj

Shibari Bondage 

Obohaťte své bondage sezení o tyto nádherné BDSM doplňky, které vás velmi zvláštním způsobem ponoří do fascinace tradiční japonskou bondáží Shibari. U nás v MEO najdete širokou škálu produktů, které jsou pro bondage Shibari potřeba. V dalších kategoriích našeho online obchodu s bondáží najdete také bondážní lana, kožená pouta na ruce a nohy a da...

Obohaťte své bondage sezení o tyto nádherné BDSM doplňky, které vás velmi zvláštním způsobem ponoří do fascinace tradiční japonskou bondáží Shibari. U nás v MEO najdete širokou škálu produktů, které jsou pro bondage Shibari potřeba. V dalších kategoriích našeho online obchodu s bondáží najdete také bondážní lana, kožená pouta na ruce a nohy a další bondážní doplňky.

Více na
12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 29 položek
Zobrazit 1 - 12 z 29 položek

Šibari pochází z Japonska a znamená něco jako "svázat". Proto se často mluví o japonské bondáži. Shibari je však mnohem více o samotném umění svazování než o uplatňování moci a nadvlády. Zatímco čistá BDSM bondage je o vyjasnění, kdo je Top a kdo Bottom, shibari je o samotném umění bondáže. Pro toho, kdo bondage praktikuje, obvykle představuje uspokojení, když vidí, jak před ním svázaná osoba leží umělecky spoutaná a znehybněná. Existuje mnoho různých technik tohoto tvarově dokonalého svazování . Některé slouží pouze ke znehybnění pasivního partnera. Jiné jsou inspirovány historií a mají zdůraznit a podtrhnout estetiku svázaného těla.

Shibari, známé také jako Kinbaku, je japonská forma bondáže, při níž je osoba svázána složitými a vizuálně působivými vzory. Praktika shibari vznikla v Japonsku na počátku 20. století jako forma erotického umění a později ji v 50. letech 20. století zpopularizoval fotograf Itoh Seiyu.

Při svazování shibari se používají provazy z materiálů, jako je juta nebo konopí, které svazují osobu způsobem, jenž zdůrazňuje krásu lidského těla. Vzory mohou být velmi složité a často symetrické, takže jsou vizuálně ohromující. Shibari je považováno za variantu BDSM a často se používá k erotickým aktům, ale může být také nesexuální formou umění nebo meditace.

Shibari si získalopopularitu po celém světě a praktikují ho lidé všech pohlaví a sexuálních orientací. Existuje mnoho komunit a workshopů, kde se lidé mohou seznámit s touto praktikou a jejími technikami.

Existují různé produkty pro bondage shibari, včetně lan z různých materiálů, bondage postrojů a knih a videí s návody. Mezi nejoblíbenější značky pro shibari patří Twisted Monk, MyNawashi a Esinem. Postroje na shibari lze zakoupit u mnoha prodejců nebo si je mohou zkušení praktikující vyrobit sami. Na internetu i v tištěné podobě je k dispozici také mnoho návodů, včetně knih od známých odborníků na shibari, jako jsou Nawashi Kanna a Osada Steve.

Zde najdete podrobnější informace o různých dostupných produktech pro svazování shibari:

  • Provazy pro svazování shibari: Pro svazování shibari se používají provazy z přírodních vláken, jako je juta, konopí nebo bavlna. Tyto provazy jsou měkké, pružné a pevné, takže jsou ideální pro bezpečné a pevné svázání osoby. Provazy se vyrábějí v různých délkách, tloušťkách a barvách a jejich výběr závisí na osobních preferencích a zamýšleném použití. Mezi nejoblíbenější značky provazů patří Twisted Monk, MyNawashi a Esinem.
  • Bondážní postroje: Postroje Shibari se používají ve spojení s provazy k vytváření složitých vzorů na těle. Jsou vyrobeny z kůže, nylonu nebo jiných odolných materiálů a často se přizpůsobují různým typům postavy. Existují různé typy postrojů, včetně hrudních postrojů, postrojů do pasu a postrojů na celé tělo.
  • Knihy a videa s návody: Pro ty, kteří se chtějí o svazování Shibari dozvědět více, je na internetu i v tištěné podobě k dispozici řada knih s návody. Tyto knihy se zabývají vším od základních uzlů a pout až po pokročilé techniky a vzory. Mezi oblíbené knihy známých odborníků na shibari patří"The Beauty of Kinbaku" od Mistra K,"The Seductive Art of Japanese Bondage" od Midori a"Essence of Shibari" od Shin Nawakiri. Na webových stránkách, jako je YouTube a Vimeo, je k dispozici také mnoho videonávodů.
  • BDSM doplňky: Existují různé doplňky, které umocňují zážitek ze shibari, včetně pásky přes oči, roubíku a svorek na bradavky. Tyto doplňky lze použít k zintenzivnění pocitů a posílení erotického prvku bondáže shibari.
  • Bezpečnostní vybavení: Při správném provádění může být bondage shibari bezpečnou a krásnou činností, je však důležité mít po ruce správné bezpečnostní vybavení. Patří sem bezpečnostní nůžky pro rychlé přestřižení provazů v případě nouze a lékárnička pro ošetření případných zranění. Důležité je také definovat bezpečnostní slovo nebo signál, kterým může svázaná osoba během bondáže shibari sdělit své nepohodlí nebo úzkost.


Vývojáři produktů MEO® z Německa se spojili s předními odborníky na BDSM v Tokiu a navrhli řadu hotových pout inspirovaných bondáží Shibari. Vzhledem k tomu, že tato pouta již byla ručně vyrobena v Japonsku, můžete začít hned, aniž byste museli zvládat složitou uzlařinu. Kromě bondážního roubíku, bondage obojku Shibari s provazovým vodítkem série obsahuje také pouta Shibari, japonský bičík a dokonce kompletní sadu Hogtie. Pouta jsou vyrobena z bavlněných provazů, takže nejen dobře vypadají, ale také se pohodlně nosí, jsou měkká na kůži a nezařezávají se do ní. Tyto bondage potřeby se rychle nasazují - ideální pro všechny milovníky bondage i začátečníky!