Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Watersports Kink

Zpravodaj

Watersports Kink 

watersportzlatá sprcha a zlatá sprcha určitě patří mezi nejintimnější věci, které si při sexu můžete představit. Dodáváme ty správné doplňky ... rychle ✓ Diskrétně ✓ Levně.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 42 položek
Zobrazit 1 - 12 z 42 položek

watersport, známý také jako "vodní sportovní úchylka", urolagnie nebo urofilie, je variantou BDSM, při níž je partner sexuálně vzrušen močením na sebe nebo na jinou osobu. Může také zahrnovat aktivity, jako jsou "zlaté sprchy" (močení na jinou osobu) nebo "vodní sporty" (močení na sebe nebo na jinou osobu během sexuální aktivity).

V našem internetovém obchodě najdete řadu produktů, které lze použít během Watersports , např:

  • Penis plugy, např. s nálevkou nebo trubičkou: jedná se o speciální penisové plugy, které se zavádějí do močové trubice a umožňují snadnější a kontrolovanější močení během sexuální aktivity.
  • Pomůcky pro močení: Jedná se o pomůcky, které se nosí kolem pasu a mají trubičku, kterou lze zavést do močové trubice, aby se usnadnilo a kontrolovalo močení během sexuální aktivity.
  • Lahve nebo nádoby na moč: Jedná se o nádoby, které uchovávají moč pro použití během sexuální aktivity.
  • Tzv. fetiš podložka: Jedná se o černou podložku s vysokou absorpcí vlhkosti, která se těší velké oblibě na fetiš scéně, protože zaručuje neomezenou zábavu při sexu, protože spolehlivě absorbuje všechny vzniklé tekutiny.
  • Doplňky: Například suspenzory, pouta na ruce, kožené obojky apod. se žlutými barevnými detaily, které signalizují, že jste na Watersports stání.

Nejdůležitější prvky vodních sportů:

  • watersport slouží k vytvoření pocitu moci a kontroly v BDSM dynamice.
  • Lze je využít ke zkoumání nových hranic, pokud jde o sexuální aktivity
  • Může být způsobem, jak dosáhnout zvýšeného pocitu zranitelnosti a podřízenosti


Je důležité mít na paměti, že BDSM praktiky vyžadují vzájemný souhlas a komunikaci a že bezpečnost a hygiena jsou prvořadé. Než se pustíte do vodních praktik, nezapomeňte si o tom s partnerem promluvit, stanovit hranice a dohodnout se na bezpečném slově. Důležité je také uvědomit si rizika Watersportsjako jsou infekce, a abyste vždy měli způsob, jak aktivitu v případě potřeby ukončit. Důležité je také přijmout potřebná preventivní opatření a používat vhodné dezinfekční prostředky, jako je například náš sprej INSTACLEAN, aby se riziko minimalizovalo.