Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Bondážní lano

Zpravodaj

Bondážní lano 

Nechte se svázat. Bondážní lano v mnoha barvách a kvalitách.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 21 položek
Zobrazit 1 - 12 z 21 položek

Bondážní provaz z bavlny nejen skvěle vypadá, ale díky kvalitnímu zpracování se také dokonale přitiskne k vaší pokožce. Velmi kvalitní profesionální lano BDSM je vhodné jak pro začátečníky, tak pro experty na bondage. Profesionální lano má také vysokou pevnost v tahu a je mimořádně robustní; konce lana jsou utěsněny koncovkami. K dispozici je v různých barvách a v délkách 5, 10 a 20 metrů.

 

Správná délka lana pro bondage:

 

Záleží na vaší fantazii a na tom, co chcete dělat. Při nákupu lana na bondage si musíte položit především jednu otázku: K čemu ho budete používat? Samozřejmě ke svazování. Ale k čemu chcete svazovat? Pro svazování rukou nebo nohou se hodí především krátké provazy o délce pěti metrů. Chcete svého partnera přivázat k posteli nebo k židli? Pak je nejlepší volbou středně dlouhé lano o délce deseti metrů. Bondážní lana o délce dvacet metrů vyžadují trochu více úsilí, protože jimi můžete partnera svázat úplně. Zde je však zapotřebí určitá zkušenost. Výsledné umělecké techniky bondáže jsou o to působivější. Správná délka závisí na tom, jak a koho svazujete. Ale pokud se vám to nepovede, není to tak hrozné. Přebytečné bondage lano lze jednoduše zamotat (několikrát omotat kolem jiného lana, aby jen tak neviselo) a bondage lano, které je příliš krátké, lze prodloužit druhým lanem, takže můžete jednoduše pokračovat ve svazování.

 

S bondage lanem od MEO lze stimulující bondage realizovat snadno a rychle. Kvalitní lano je příjemně měkké, a proto je vhodné i pro citlivou pokožku. Má vynikající pevnost v tahu a na rozdíl od mnoha jiných lan nemusí být předem ošetřeno, takže jej lze použít na holou kůži bez poškrábání. Bondážní lano lze pevně a bezpečně zauzlovat a má velmi propracovanou povrchovou úpravu.

 

Přestože bondage lze provádět pomocí pout, kožených pout nebo řetězů, většina lidí si pojem "bondage" spojuje především s erotickým omezováním pomocí provazů. Pomocí bondage lana lze realizovat širokou škálu různých bondage praktik, od bondage rukou a nohou až po bondage celého těla a japonské bondage umění.

 

Co je na bondage lanech zvláštního?

 

Toto vysoce kvalitní bondážní lano vám umožní prožívat vaše fantazie o bondáži s partnerem bez omezení. Krásné, hedvábně lesklé bondage lano je vhodné pro začátečníky v bondage i pro profesionály, kteří chtějí realizovat propracované bondage techniky. Lano v ušlechtilé optice je odolné proti roztržení, ale na kůži je velmi příjemné. Neřeže nepříjemně - ani při delších sezeních! Oba konce lana jsou utěsněny koncovkami, díky nimž je bondage lano odolnější a zabraňuje roztřepení.

 

Kromě vzrušující hry chtíče a dominance je smyslné svazování partnera také velmi vzrušujícím vizuálním zážitkem. Nejen proto, že je omezena volnost pohybu Sub, ale v závislosti na uzlovacím umění může být zvláštní pozornost věnována také např. prsům, hýždím, vagíně nebo penisu.

 

Jaké příslušenství doporučujeme?

 

Rope Master, protože je to určitě nejdokonalejší a zároveň nejúčinnější příslušenství v bondáži s lanem! Na Rope Master je ocelový anální hák (zní to hůř, než to je). Skvělý doplněk, který dodá vaší bondage seanci erotickou dominantní složku. Díky své kuličce anální hák cíleně stimuluje anální nervy a nabízí také možnost snadné fixace. Protáhněte bondage lano nebo otvorem análního háku a spoutejte svého partnera rychlým, ale velmi účinným způsobem. Pro více informací klikněte zde.