Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Uzamykatelné anální zátky

Zpravodaj

Uzamykatelné anální zátky 

Uzamykatelný anální kolík je sexuální hračka, která se zavádí do konečníku a poté se uzamkne malým visacím zámkem, elektronickým časovým zámkem nebo jiným uzamykacím mechanismem. To znemožňuje vyjmutí análního kolíku bez klíče nebo kombinace zámku. U análního kolíku, který je uzamčen elektronickým časovým zámkem, není možné anální kolík vyjmout ...

Uzamykatelný anální kolík je sexuální hračka, která se zavádí do konečníku a poté se uzamkne malým visacím zámkem, elektronickým časovým zámkem nebo jiným uzamykacím mechanismem. To znemožňuje vyjmutí análního kolíku bez klíče nebo kombinace zámku. U análního kolíku, který je uzamčen elektronickým časovým zámkem, není možné anální kolík vyjmout dříve, než uplyne nastavená doba (například 20 minut nebo 100 hodin).

Více na
Zobrazit 1 - 6 z 6 položek
Zobrazit 1 - 6 z 6 položek

Anal Master od německé společnosti MEO je uzamykatelný anální kolík, který lze uzamknout buď visacím zámkem, nebo časovým zámkem.

Anální dominance je téma, které je na BDSM scéně stále důležitější. Díky MEO lze nyní druh ztráty kontroly, který zpopularizovala katerizace, zažít také análně, a to velmi ultimativním a dominantním způsobem.

  • Vzrušuje vás pocit, že jste zcela naplněni až po okraj?
  • Vždycky vás vzrušovala představa anální nadvlády?
  • Jste naprosto nadržení už jen při pomyšlení na to, že byste celý den nebo i déle nosili hluboko v sobě uzavíratelný anální kolík?
  • Chtěli jste vždy zažít pocit, že vás váš pán nebo domina zcela fyzicky ovládá?


Pokud je vaše odpověď na všechny tyto otázky kladná, pak je pro vás MEO Anal Master, náš uzamykatelný anální kolík, splněným snem!

Po zasunutí se náš anální kolík jako mávnutím kouzelného proutku doširoka roztáhne- teď už ho stačí jen zavřít a zamknout. Bez klíče nebudete moci Anal Master ze sebe vytáhnout. Pouze s klíčem lze anální kolík vrátit do původní velikosti a vytáhnout ho z vás.

Varování: Pokud klíč ztratíte, jedinou nadějí je zámečník.


Co je to uzamykatelný anální kolík?

Uzamykatelný anální kolík je typ erotické hračky, která se zavádí do análního otvoru a poté se uzamkne malým visacím zámkem, elektronickým časovým zámkem nebo jiným uzamykacím mechanismem. To znemožňuje vyjmutí análního kolíku bez klíče nebo kombinace zámku. U análního kolíku, který je uzamčen elektronickým časovým zámkem, není možné anální kolík vyjmout dříve, než uplyne nastavený čas (například 20 minut nebo 100 hodin).

Existuje mnoho důvodů, proč lidé používají uzamykatelné anální kolíky, např:

  • Někteří lidé mají rádi pocit, že je jejich partner fyzicky ovládá, a uzamykatelný anální kolík může být fyzickým projevem této kontroly.
  • Cudnost: Uzamykatelný anální kolík lze použít jako součást režimu cudnosti, kdy je submisivnímu partnerovi odepřeno sexuální uspokojení, dokud se dominantní partner nerozhodne anální kolík odemknout.
  • Veřejné hrátky: Pro ty, kteří mají rádi veřejné hrátky, může uzamykatelný anální kolík přinést další úroveň vzrušení a rizika.
  • BDSM: Uzamykatelné anální kolíky se často používají ve scénářích BDSM jako součást dynamické výměny moci, kdy jeden z partnerů má kontrolu a druhý je submisivní.


Je důležité si uvědomit, že používání sexuálních hraček, včetně uzamykatelných análních kolíků, by mělo probíhat pouze s výslovným a informovaným souhlasem všech zúčastněných osob. Uzamykatelné anální kolíky by navíc měly být řádně čištěny a mělo by se s nimi hygienicky zacházet, aby se předešlo možným zdravotním rizikům.

V internetovém obchodě BDSM MEO najdete celou řadu uzamykatelných análních kolíků s visacími zámky nebo uzamykatelných análních kolíků s elektronickými časovými zámky, které splní vaše fantazie o anální cudnosti. Dále u nás najdete mnoho pásů cudnosti pro mužea samozřejmě klasické anální kolíky i nafukovací anální kolíky.