Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Zátka BUBBLE

Zpravodaj

Zátka BUBBLE 

Extrémní tvary, dokonale sladěné velikosti pro začátečníky, pokročilé i profesionály a stimulující vsuvky na povrchu. A úžasný materiál, který je dostatečně stabilní a zároveň pružný, takže Bubble Sextoy ucítíte přesně na těch správných místech, hluboko uvnitř sebe!

Zobrazit 1 - 8 z 8 položek
Zobrazit 1 - 8 z 8 položek

Co je na hračkách Bubble Sextoys tak zvláštního?

 

Anální extáze zaručena: Je to jen na vás: Vyzkoušejte si: Pop your Ass - Ride your Ass - Smother your Ass! Extrémní tvary, dokonale sladěné velikosti pro začátečníky, pokročilé i profesionály a také stimulující nopky. Navíc přesvědčivý materiál, který je dostatečně stabilní a zároveň pružný, takže Bubble Sextoy ucítíte přesně na těch správných místech, hluboko uvnitř sebe! Naše Bubble Sextoy vás zcela análně vyplní a zaručí vám intenzivní uspokojení. Přesvědčí vás nejen tvar této erotické hračky, ale zejména její povrch s mnoha stimulačními kuličkovými výstupky! Od velikosti "Buttboy" pro začátečníky až po velikost "Butt Hungry" - na MEO najdete širokou nabídku análních kolíků a vibrátorů ze série Bubble Toys . Mimochodem, celá řada bublinkových erotických hraček od MEO® je vyráběna v EU podle přísných směrnic a skládá se z certifikovaných materiálů, které jsou kompatibilní s tělem. Náš slib: Budete 100% nadšeni.

 

Jak se bublinkové erotické hračky používají?

 

Bublinkovou sexyhračku jednoduše používáte intuitivně! Vložte jej análně a užívejte si, zatímco výrazné kuličkové nopky po prvních několika centimetrech masírují všechny vaše nervy rozkoše. Bubble Sextoy docela dobře drží na hladkých površích, jako jsou dlaždice, a umožňuje vám jízdu bez použití rukou. Pro dobré klouzání doporučujeme použít lubrikant na silikonové bázi, jako je FuckSlut nebo náš hybridní gel ManCunt. Trocha spreje Extremeo uvolní váš anální otvor a usnadní vám zasunutí bublinkové erotické hračky.

 

Jaký lubrikant mám pro bublinkové erotické pomůcky použít?

 

Pokud plánujete použít butt plug nebo dildo ze série Bubble Sextoys, doporučujeme náš anální lubrikant FuckSlut. Jedná se o velmi speciální lubrikant na silikonové bázi, který je na dotek jako žádný jiný lubrikant. Díky FuckSlut je používání Bubble Sextoys bezbolestným, ale dechberoucím potěšením. Nejlepší je nanést dostatečné množství lubrikantu na Bubble Sextoy a trochu ho vložit do análního otvoru pomocí našeho "Lube Shooter" (klikněte zde). Také bychom vám doporučili použít náš Extremeo Spray. Tento sprej je ideální volbou jak pro začátečníky v oblasti análního sexu, tak pro zkušené fanoušky velkých dild. Speciální účinek Extremeo podporuje snadnou penetraci a vede tak k uvolněnému a vášnivému potěšení. Sprej funguje bez ztráty citlivosti, snižuje bolestivou citlivost svěrače a pomáhá vám užít si nespoutanou zábavu s našimi bublinkovými erotickými pomůckami.

 

Důležité rady pro používání a čištění vašich Bubble Sextoys!

 

Tato buclatá anální erotická hračka ze série Bubble Toys je vyrobena z vysoce kvalitního PVC bez ftalátů. Materiál je úžasně pružný a kluzký. Kromě toho je námi použitý materiál velmi stabilní, takže váš výrobek Bubble Sextoys dlouho vydrží. Před použitím vibrátoru nebo butt plug z naší série Bubble Sextoys byste měli erotickou hračku důkladně vyčistit. Obvykle stačí teplá voda a jemné mýdlo. Pro důkladné vyčištění můžete použít náš sprej VERYCLEAN. Naše bublinkové erotické hračky mají neporézní povrch, takže na něm nemohou příliš ulpět bakterie a částečky nečistot. Zvláště důležité je samozřejmě čištění po použití. Před použitím bublinkové erotické pomůcky můžete také sami použít anální sprchu, abyste si vyčistili střeva. V kategorii našeho obchodu "Anální douche" najdete velký výběr.

 

Je dobré vědět:

 

  • Anální erotická pomůcka s bublinkovými nopky
  • Bublinkové erotické hračky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC, bez ftalátů.
  • Bublinkové erotické pomůcky splňují přísné požadavky EU EN71-3 a EN71-11!
  • Pokyny pro péči: Před a po každém použití umyjte a hygienicky očistěte pomocí VERYCLEAN Sprej na hygienické čištění.
  • Důležité: Bubble Sextoys skladujte odděleně a ne společně s jinými silikonovými erotickými hračkami.
  • Vzávislosti na velikosti jsou Bubble Sextoys vhodné proanální profesionály i začátečníky
  • Díky materiálu se tato erotická hračka ze série Bubble Toy přizpůsobí vaší vnitřní anatomii, naplní vás a svými silnými kuličkovými nopky promasíruje místa hluboko ve vás, o kterých jste ani nevěděli, že existují.
  • Lubrikanty: Pro zavádění bublinkových erotických hraček doporučujeme náš lubrikant na silikonové bázi FuckSlut nebo náš hybridní gel ManCunt. Náš sprej Extremeo a náš lubrikační gel AnalPush v případě potřeby usnadňují bezbolestné zavádění.
  • Velký výběr na Bubble Toys: V našem butt plug a Dildo Shopu najdete všechny modely ze série Bubble Sextoy v různých provedeních, tvarech, barvách a délkách, jako je Bubble Sextoy PokPok v černé barvě v provedení Extra Large, Bubble Toys PokPok v černé barvě v provedení Medium, Bubble Toys PokPok v černé barvě v provedení Small, Bubble Toys BooBoo v černé barvě ve velikosti Large, Bubble Toys Pimpy v černé barvě ve velikosti Large, Bubble Toys Pimpy v černé barvě ve velikosti Medium, Bubble Toys Mousse v černé barvě ve velikosti Extra Large, Bubble Toys Mousse v černé barvě ve velikosti Medium, Bubble Toys Mousse v černé barvě ve velikosti Small, stejně jako mnoho dalších vibrátorů a análních kolíků.