Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Ocelové sexuální hračky

Zpravodaj

Anální dildo z nerezové oceli - stimulátor Alpha Male - se dvěma kuličkami

Jakmile v sobě ucítíte první kuličku, zatlačte naše Alpha Male dildo o něco hlouběji a nechte další kuličku zmizet ve vašem análu jen o pár sekund později! Mega pocit zaručen.

Více informací

8927/00

$78.02


-$22.32

$55.70

plus náklady na dopravu

k dispozici na

  Více informací

  Jednotlivé kuličky vibrátoru stimulují vaše body rozkoše a poskytují extrémní orgasmy. Studené pro efekt análního šoku, nebo ho předem zahřejte a váš anální otvor ho doslova pohltí!

   

  Jakmile v sobě ucítíte první kuličku, zasuňte naše Alpha Male dildo o něco hlouběji a nechte další kuličku zmizet ve svém análu jen o pár vteřin později! Mega pocit zaručen.

   

  Už jste někdy zažili anální orgasmus? Pak víte, že je to dechberoucí zážitek, který vás může téměř přivést k šílenství. Že jste tuto rozkoš ještě nezažili? S kvalitními análními hračkami máte velkou šanci tento přelomový zážitek zažít! Připravte se na to, že zažijete opravdovou orgasmickou explozi.

   

  Toto dildo s rukojetí je luxusní erotická hračka, která umí přesvědčit šikovnou souhrou designu, funkce a materiálu. Dildo je vyrobeno z leštěné nerezové oceli a má hladký, pružný povrch, díky němuž je zavádění potěšením. Materiál je dokonale šetrný k pokožce, vhodný pro alergiky a extrémně odolný. S robustní rukojetí pro pohodlné používání.

   

  Naše řada "Alpha Male Stimulators" je určena pro intenzivní anální stimulaci. Díky svému zrcadlově hladkému povrchu snadno pronikají a poskytují skutečné peklo extáze (stimulace bodu G a prostaty, anální nebo vaginální stimulace tlačením, otáčením a tažením vibrátoru).

   

  S trochou lubrikantu EZ2FUCK, AQUAMEO nebo FUCKSLUT lze dildo z nerezové oceli snadno zasunout a po použití rychle a hygienicky očistit teplou vodou a naším čističem hraček VERYCLEAN.

   

  Více informací:

   

  • Luxusní erotické hračky z nerezové oceli
  • Materiál: nerezová ocel
  • Verze se dvěma kuličkami
  • S rukojetí
  • Verze se dvěma kuličkami o celkové délce cca 170 mm a průměrem kuliček cca 30 mm + 30 mm.

  Mohlo by vás zajímat i toto:

  HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

  Hodnocení 

  Prostata-Stimulator

  Der Prostata-Stimulator von MEO ist absolut empfehlenswert. Der Stimulator ist elegant geformt, fühlt sich super an und der Name "Alpha Male" hält, was er verspricht. Er liegt gut in der Hand, man merkt, es ist keine billig hergestellte Ware sondern sehr hochwertig, made in Germany. Durch den Griff können die Analkugeln gut wieder herausgeholt werden.

   Hodnocení 

   Commande satisfaisante

   Super. Comme convenu. Content de cet achat. Je le recommande vraiment a n'importe qui. Tres bon etat. Bonne qualite. Je suis tres satisfait.

    Hodnocení 

    Prostata melken

    Läßt sich sehr gut einführen und man kann damit ziel sicher die Prostata melken.
    Ich mache das auf einem Stuhl. Bei jedem Hinsetzen wird man dann wieder penetriert.
    Leider ist der Griff für mich zu groß. Bei mir zeichnet sich der Griff immer in der Hose ab.
    Schade. Sonst hätte es hier die vollen fünf Sterne gegeben.

     Hodnocení 

     Awesome toy

     just got this this past weekend along with a host of other incredibly delicious toys...I must give this toy a very high mark due to its design and the quality of the toy,if I had one negative thing to say is that I wish it were a bit longer.

      Hodnocení 

      Add This To Your Bucket List Right Now!!

      Most anal toys are plastic and rely on width to provide the pleasure factor, but these beautiful MEO plugs work differently.

      I admit to feeling slightly disappointed... until I picked it up! And when I did pick it up my heart almost skipped a beat in anticipation, because this amazing toy is formed from solid stainless steel!

      Slipping it inside me with the help of a good quality water based lube Aquameo was easy and very pleasurable. You really do notice a delicious cool sensation with the metal but equally it could be pre-warmed if that's what you enjoy. The deliciously wonderful thing is the weight though!!! The thin shaft allows it to sit comfortably inside you with no danger of dropping out. It just nestles inside you, gently nudging against your anus every time you move. And the move you move the more erotic it can feel. Dancing or jogging up the stairs take on a whole new dimension believe me! You can comfortably sit on an office chair wearing this thing too!

      Being solid stainless it will literally last many lifetimes and unlike porous jelly plugs is not porous, making it hygienic and a doddle to keep clean. But forget all the practical stuff - just buy it and blow your mind with the effect of that lovely weight inside you. Yep, it's expensive, but to me it's worth every penny :-)

       Hodnocení 

       Slides in perfectly

       I gave this item the 5 star because it slides in perfectly

        Napište vlastní recenzi

        Anální dildo z nerezové oceli - stimulátor Alpha Male - se dvěma kuličkami

        Anální dildo z nerezové oceli - stimulátor Alpha Male - se dvěma kuličkami

        Jakmile v sobě ucítíte první kuličku, zatlačte naše Alpha Male dildo o něco hlouběji a nechte další kuličku zmizet ve vašem análu jen o pár sekund později! Mega pocit zaručen.

        Napište vlastní recenzi

        Ostatní zákazníci také zakoupili:

        30 další položky ve stejné kategorii: