Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Klinika sex a lékař hry

Zpravodaj

Klinika sex a lékař hry 

Prožijte své nejintimnější lékařské fantazie s naším působivým výběrem lékařského vybavení a sexuálních pomůcek. Naše vysoce kvalitní lékařské fetišistické předměty jsou vaším receptem na čistou rozkoš! Ať už se jedná o kachní křídlo, spekulum, klystýr nebo klystýr, vše najdete u MEO.

Podkategorie

  • S těmito produkty můžete své fantazie uskutečnit. Profesionální vybavení pro váš domov. Klystýr, klystýr a katétr.

  • Chcete si nechat udělat stěr? dodáváme 100% diskrétně to, co jako lékař amatér potřebujete k roztažení, rozetření a vyšetření.

  • Zda Hegar sonde Sady, uretrální zátky nebo dilatátory penisu. Velký výběr pro submisivní muže.

Klinický sex a lékařské hry! To je to, co je tak vzrušující!

 

Při fetišistickém klinickém sexu nebo staromódních "hrách na doktora" se účastníci vžijí do role lékaře, zdravotní sestry nebo ošetřovatele. Pacienti jsou podrobováni důkladným lékařským vyšetřením, především z oblasti gynekologie a urologie. Jako klasická výbava kliniky, někdy nazývané bílý pokoj, k ní samozřejmě patří gynekologické křeslo.

 

Sex na fetišistické klinice a erotické hrátky s lékaři - bílá strana erotiky

 

Existuje tolik různých fetišů a jedním z nich je klinický sex neboli hry na doktora. Při klinickém sexu je pro všechny zúčastněné důležité, že sexuální podněty, které jsou vyvolány, pocházejí z profesionálních produktů a předmětů, které se nacházejí například v nemocnicích, na psychiatrických odděleních nebo v ordinacích lékařů (například v ordinacích gynekologů nebo urologů).

 

Ztráta kontroly při sexu na klinice

 

Tento typ BDSM se zaměřuje na ztrátu kontroly (podobně jako bondage), dominanci a hraní rolí. Dominantní partner zde vklouzne do role zdravotní sestry, lékaře, ošetřovatele nebo někoho jiného, kdo pracuje ve zdravotnictví. Samozřejmostí je také alespoň jeden pacient, o kterého se lékař intenzivně "stará". Na tomto pacientovi se pak realizují fantazie a praktiky klinického sexu. Rysy bondage nebo SM (BDSM) a tendence nosit gumové nebo latexové oblečení jsou v klinickém sexu také poměrně časté.

 

Hry s doktory jsou velmi oblíbené a v internetovém obchodě MEO clinic sex najdete vše, co potřebujete.

 

Doktorské hrátky zahrnují hrátky s pomůckami a nástroji z kvazimedicínské oblasti, od spekula přes klystýr pro vaginální a anální klystýr, katetry až po uretrální vibrátor nebo dilatátor pro rozšíření močové trubice nebo konečníku.

 

Takzvaný klinický sex neboli hrátky s lékaři naplňují sexuální fantazie aktivního i pasivního partnera Klystýr s klystýrem, katetr, klystýr, zavádění čípku a měření teploty k tomu samozřejmě patří. Pokud byste si to chtěli vyzkoušet na vlastní kůži, můžete si v MEO jednoduše zakoupit některé lékařské pomůcky. Ideálním úvodem do klinické erotiky je například klystýr nebo dilatátor pro stimulaci močové trubice.

 

Klasikou v klinické erotice je takzvaný katetrový sex

 

Detaily, které představují závislost, ztrátu kontroly a dominanci, jsou skutečným cílem tohoto typu sexuální aktivity. Od prostého poslechu srdce až po anální klystýr od lékaře nebo falešné operace, možné je vše. Vrcholem sexu na klinice je takzvaný katetrový sex. Zde je do močové trubice pacienta, obvykle pasivního muže, zaveden lékařský katétr nebo dilatátor. Kompletní sady katetrů si můžete zakoupit v prodejně klinického sexu MEO. Tato sada obsahuje přesně stejné profesionální vybavení, jaké by potřeboval urolog nebo urologická sestra při zavádění permanentního katetru.

 

Anální klystýr s klystýrem a pásem cudnosti? Všechno jde a všechno může být opravdu nadržené.

 

Anální klystýr je oblíbený nejen u přátel klinického pohlaví, i před análním stykem, ať už muž nebo žena, používají klystýr nebo tzv. anální výplach. Kde si můžete klystýr koupit? Nebo si objednat příslušenství ke klystýru? Samozřejmě zde v našem zásilkovém obchodě. Nabízíme vám velký výběr, nízké ceny a diskrétní dopravu.

 

Nestydaté, hluboké vhledy zaručeny: Anální vyšetření a vaginální průzkum

 

Vaginální spekulum pro gynekologické křeslo a rektální spekulum nebo anální rozvěrač pro muže. Oba si mohou užívat lékařská vyšetření a oddávat se svým fantaziím.

 

Takzvané vaginální spekulum obvykle používá gynekolog a slouží k vytvoření volného pohledu do pochvy ženy nebo pacientky. Spekulum má dvě nebo tři lopatky, které se zavádějí do pochvy ženy, a mechanismus, který umožňuje otevření spekula. Uprostřed dvou lopatek je vytvořeno jakési kukátko, kterým lze nahlédnout hluboko do nitra ženy nebo pacientky, až do dělohy. Při klinickém sexu se jedná o pomůcku pro pasivní pacientky nebo o Sub. Vždy se ujistěte, že kvalita a hygiena jsou odpovídající. Nepoužívejte levné výrobky a v případě pochybností volte nerezovou ocel.

 

Anální spekulum se 2, 3 nebo 4 břity vám umožní hluboký vhled a usnadní detailní vyšetření. Díky zajišťovacímu šroubu můžete nechat řitní otvor široce otevřený pro další hrátky. S tímto nástrojem pro klinickou erotiku tak autenticky obohatíte mravenčí fetiš a hrátky s lékaři. V klinické erotice se jedná o pomůcku pro pasivního pacienta nebo otroka.

 

Dilatátory pro rozšíření análního otvoru nebo dilatátor pro penis

 

K rozšíření tělesných otvorů se obvykle používá tzv. dilatátor. Častým použitím je rozšíření močové trubice při stimulaci močové trubice, aby do ní bylo možné následně něco vložit. Může se jednat například o uretrální vibrátor.

 

Shrnutí klinické erotiky a ztráty kontroly (BDSM)

 

Klinická erotika je obecný termín z oblasti BDSM. Zde jsou sexuální praktiky spojené se situacemi lékařského ošetření, hospitalizace nebo lékařských vyšetřovacích metod obvykle zahrnuty do erotické hry v roli, například jako lékař a pacient, mezi dobrovolnými sexuálními partnery. V tomto kontextu mají velký význam kontrola, dominance, odevzdání se a ztráta kontroly.

 

Objednejte si produkty pro klinickou erotiku, nakupujte zboží pro klinický sex online

 

Ať už jde o vyšetřovací rukavice z latexu, katetry, dilatátor na penis, anální dilatátor, rektální rozvěrač, vaginální spekulum nebo anální spekulum. Na MEO najdete to, co hledáte. Chcete si koupit uretrální vibrátor? Uretrální vibrátor máme v mnoha provedeních. Od modelu pro "začátečníky" až po extra dlouhý uretrální vibrátor pro profesionály. MEO je specializovaný sexshop, kvazi speciální erotický zásilkový obchod pro celý sortiment bílé klinické erotiky a pro všechny produkty kolem tématu doktorské hry.

 

Diskrétní zasílání produktů klinické erotiky zaručeno!

 

Pro vzrušující klystýr si můžete zakoupit klystýr nebo objednat anální sprchu. Na MEO najdete také vše o klystýru, endoskopické kameře vagina a nechvalně proslulém Wartenbergově nervovém kolečku. Součástí naší nabídky vysoce kvalitních fetišistických produktů pro klinickou erotiku jsou také psychiatrická pouta a nemocniční pouta na ruce, pouta na nohy odolná proti útěku a postroje na hlavu. Mysleli jsme i na vodoodpudivé nebo vodu pohlcující podložky pro vaše hrátky s lékaři. Pokud chcete, aby vaše zdravotní sestra během vyšetření nosila velký strap-on s dildem, pak zde najdete také odpovídající výběr strap-onů. Pro pasivní pacienty máme také velký výběr masek. Černá spandexová maska, kožená maska nebo těsná latexová maska? S ní si můžete vyšetření užít zcela anonymně a dopřát si absolutní ztrátu kontroly při hrátkách s bílou erotikou.