Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Penisové zátky

Zpravodaj

Penisové zátky 

Penis Plug Shop - Vše pro vaši vášeň! Baví vás hrátky s močovou trubicí, které zahrnují roztahování a stimulaci močové trubice? Pak jste v MEO v dobré společnosti. Již desítky let se specializujeme na penisové kolíky, penis plug, kroužky na žalud, dilatátory a další prvotřídní erotické hračky pro močovou trubici.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 94 položek
Zobrazit 1 - 12 z 94 položek

Penis Plug Shop - Vše pro vaši vášeň!

 

Máte rádi BDSM, bondage a uretrální hry, které zahrnují roztahování močové trubice a stimulaci močové trubice? Pak jste v MEO v dobré společnosti. Již desítky let se v našem BDSM obchodě specializujeme na vysoce kvalitní penisové kolíky, kroužky na žalud, dilatátory a stimulaci močové trubice, penis plugjiž desítky let se specializujeme na vysoce kvalitní penisové kolíky, kroužky na žalud, dilatátory a další prvotřídní erotické hračky pro stimulaci močové trubice. Jste na správném místě, protože nákup penisového kolíku je otázkou důvěry.

 

Co je to penisový kolík?

 

Penisový dilatátor nebo penisový kolík může být splněním všech vašich snů a příslibem extrémního potěšení, ať už o samotě nebo s partnerem.

 

Penisový kolík je Uretrální zátka a tedy i sexuální hračka pro močovou trubici, která slouží ke stimulaci močové trubice. Uretrální kolík neboli dilatátor mohou používat ženy i muži; v MEO však máme k dispozici také speciální dilatátory a sondes pouze pro muže. Uretrální zátky se hovorově nazývají také zátky na penis, zátky na penis, zátky na penis, tyčinky na penis, zátky na sperma a díky MEO také zátky na sperma.

 

Sexuální hračky pro močovou trubici

 

Močová trubice je erotogenní zóna a stimulace močové trubice může být vnímána jako velmi příjemná a vést k silným orgasmům. Díky svému erotogennímu potenciálu se ústí močové trubice nazývá také U (rethral) bod, obdoba G bodu.

 

Močová trubice je obklopena četnými svaly a nervy, a proto je tak citlivá a skvěle stimulovatelná našimi kolíky na penis, princeznovskými žezly, tyčinkami na penis a také naším vibrátorem na penis.

 

Nápady na hrátky se stimulací močové trubice nebo sex s penisovým kolíkem:

 

Proč by měl být penis vašeho partnera hýčkán vždy jen zvenčí? Tak si můžete nejen nasadit kroužek na žalud, ale také vložit krátký penisový kolík (případně dlouhý penisový kolík)!

 

Váš partner bude sténat rozkoší, když bude stimulován zevnitř penisovým kolíkem nebo kroužkem na dlouhý penis penis plug stimulován zevnitř! Po zavedení penisového dilatátoru se žalud líbá, tře, hněte se a ohýbá se dřík penisu proti vnitřnímu odporu penisové tyčinky.

 

Donucování a svazování jsou pro většinu mužů dostatečně vzrušující. Pokud je navíc, a pro submisivní partnerku zcela nečekaně, vložen MEO penis plug nebo penis sonde, srdce bezbranného muže okamžitě bije rychleji ... Jen stěží se bude ovládat chtíčem a prosit o další.

 

Zavádění penisového kolíku

 

Dialátor do penisu může být vzrušujícím zážitkem. MEO má ve svém sortimentu mnoho výrobků pro stimulaci močové trubice a stejně tak i lubrikační gel VERYDEEP pro penisové kolíky. Chcete-li zavést penisový kolík, dejte si penis plug nebo zavéstpenis plug? Pak je náš lubrikační gel pro zátky do močové trubice, gel VERYDEEP, ideální volbou.

 

Použití penisového kolíku nebo zátky do penisu je třeba provádět pečlivě a svědomitě. Hygiena a lubrikační gel pro penisové zátky jsou nepostradatelné.

 

Před použitím je třeba penisový kolík nebo zátku vyčistit a vydezinfikovat vhodným, k pokožce šetrným prostředkem. Lubrikant by měl být aplikován ve velkém množství, aby nedošlo k poškození citlivé močové trubice. K tomuto účelu doporučujeme naše výrobky VERYCLEAN Spray pro penisové kolíky a VERYDEEP Lubrikační gel pro penisové kolíky.

 

Pohybem penisového kolíku nebo roztažením močové trubice se dosáhne intenzivní stimulace, která může u většiny mužů vést k orgasmu. Pro začátečníky je vhodné začít s malým penisovým kolíkem a poté pomalu zvyšovat pomocí penis plug kolíků s větším průměrem.

 

Aby nedošlo k úplnému vklouznutí do močové trubice, je většina našich penisových kolíků na konci vybavena mírně širší patkou, podobně jako u butt plugpenisového kolíku. K upevnění penisového kolíku na místě můžete použít dřík penisu nebo žalud. Pomocí integrovaného kroužku na žalud z nerezové oceli nebo kroužku na žalud ze silikonu lze penisové kolíky bezpečně upevnit a držet na místě. Speciálně pro muže jsou určeny uretrální kolíky, které mají pružnou tyčinku ze silikonu pro zavádění, takže penisový kolík lze nosit jak při ztopořeném, tak i neztopořeném penisu.

 

Penisový kolík s otvorem

 

Penisové zátky s otvorem umožňují močení a ejakulaci. Dlouhodobé nošení nebo nošení 24 hodin denně 7 dní v týdnu je zde zcela možné. Samozřejmě je třeba věnovat velkou pozornost hygieně, aby se po ejakulaci nebo vymočení nedostaly do močové trubice nebo močového měchýře žádné zárodky.

 

Penisová zátka bez otevírání

 

Uretrální zátky bez otvoru umožňují pouze omezenou ejakulaci nebo močení. Penisová zátka uzavírá močovou trubici, ale tlak umožňuje roztažení močové trubice, takže tekutiny, jako je sperma nebo moč, mohou protékat.

 

Penisové zátky bez otvoru se u MEO nazývají spermabariery nebo spermabariery, protože spermie nemohou během orgasmu močovou trubicí nerušeně procházet. Cílem je zde prodloužit a zintenzivnit orgasmus. Tento typ zátky může zintenzivnit a prodloužit orgasmus.

 

Návrhy zátek do penisu

 

Penis plugy jsou k dispozici v různých provedeních a tvarech, které vyhovují ženské i mužské anatomii. Část, která se zavádí do močové trubice, může být hladká nebo důmyslněji navržená pro intenzivnější stimulaci a/nebo zúžená pro roztahování. Kromě toho jsou zde díky různým materiálům možné pružné i tuhé penisové kolíky. Možná je také kombinace s elektrickou stimulací(penisový kolík s Estimem)

 

Sexuální hračka močová trubice

 

Mnoho mužů by si přálo mít v penisu dialyzátor. Jde především o ztrátu kontroly a pocit zastavení spermatu (viz také slavná spermabrzda od MEO).

 

Nasazení žaludového kroužku může být vzrušující! Zavádění zátky do močové trubice není pro mě, ale spíše pro pokročilé uživatele, mohli byste si myslet. Zdaleka tomu tak není, protože tento fetiš je stále rozšířenější, a proto naše nabídka kolíků do močové trubice zahrnuje také kolík do penisu pro začátečníky, dialátory pro stimulaci močové trubice pro profesionály a začátečníky, tzv Chubby penis plug (extra velký penisový kolík s kroužkem na žalud) a Little Fucker (malý penisový kolík pro začátečníky). V obchodě MEO Penis Plug Shop najdete kolíky na penis ze všech materiálů: ať už hledáte silikonový kolík na penis nebo kolík na penis z nerezové oceli, najdete je zde. Kromě světoznámého žaludového kroužku se zátkou na sperma máme v nabídce také mnoho novinek, jako je zátka na sperma 3.0, uretrální diabolo, žaludový kroužek se zátkou v mnoha velikostech, uretrální diabolo a další.

 

Koupit penisovou zátku

 

MEO se specializuje na penisové zátky všech velikostí, tvarů a barev. Ať už hledáte kolík na penis pro začátečníky, tyč na penis, tyč na penis, silikonový kroužek na žalud nebo kolík na penis z nerezové oceli, máme dokonce i uzamykatelné BDSM kolíky na penis a kolíky na penis pro elektrosex (kolík na penis s Estimem nebo Dialtor elektro). U MEO si každý najde tu správnou hračku do močové trubice pro stimulaci penisu zevnitř.

 

Vibrátor na penis nebo kolík na penis s vibrací

 

Penisový kolík s integrovanou vibrační elektronikou neboli vibrátor na penis poskytuje intenzivní masáž nejintimnější, nejcitlivější zóny. Výsledná vibrace poskytuje nejen pocit podobný orgasmu, ale také nezastavitelný, odcizený orgasmus - ztráta kontroly nad klíčem - ABSOLUTNÍ superlativ.

 

Stimulace močové trubice uretrálním vibrátorem

 

Vibrační kolík do penisu je vlastně vrcholem uretrální stimulace, ale může být překonán delší verzí vibrátoru do penisu, uretrálním vibrátorem! Pokud chcete intenzivně stimulovat močovou trubici nebo pokud vás zajímá téma roztahování močové trubice, určitě byste se měli podívat na následující modely: Uretrální vibrátor, vibrátor na penis, vibrátor na silnoumočovou trubici, flexibilní vibrátor na močovou trubici, vibrátor na dlouhou močovou trubici, silikonový vibrátor na močovou trubici, vibrátor na močovou trubici z nerezové oceli.

 

Novinka penisový kolík a stimulace močové trubice:

 

Jsme na špičce v oblasti penisových kolíků a neustále rozšiřujeme naši nabídku hraček pro stimulaci močové trubice. Všechny naše nové produkty najdete pod následujícím odkazem:

 

NOVINKY: Roztahovače močové trubice, kroužky na žalud, kolíky na penis, kroužky na penis a další!

 

BDSM Punishment neboli katalog trestů BDSM

 

Penis Plug Sex je SM? Ne nutně, ale samozřejmě může být! A upřímně řečeno: bez průkopnického ducha SM a BDSM scény by technologie, hračky a rostoucí zvědavost ohledně penisových kolíků v ložnici byly pravděpodobně stále na úrovni první žárovky.

 

Takže sex s penisovými kolíky může být SM - ale může to být také téměř cokoli, na co máte chuť.

 

Kompetentní rady o penisových kolících pro začátečníky i profesionály

 

Jste zvědaví, dlouho jste přemýšleli o penisových kolících a nyní chcete konečně udělat první krok? Jsme rádi, že jste našli náš internetový obchod s penisovými kolíky a vítáme vás. Náš přátelský tým vám vždy nezávisle a kompetentně poradí. Podpoříme vás při realizaci vaší vášně.

 

Nakupujte penisový kolík diskrétně

 

Těšíte se na svůj nový penis plug, nemůžete se dočkat, až překonáte mírnou bolest při natahování, zapomenete na počáteční pálení a mravenčení a zcela si vychutnáte ztrátu kontroly? My ten pocit dobře známe. A upřímně řečeno, doručovateli balíčků ani zvědavým sousedům do toho, jak svou vášeň prožíváte, nic není. Proto vaše kolíky na penis vždy zasíláme v neutrálním balení.

 


Protože kromě UPS zasíláme také prostřednictvím společnosti DHL, můžete si nechat své kolíky na penis a BDSM předměty diskrétně doručit až do své balicí stanice. Spolehlivost, bezpečnost a prvotřídní služby jsou u MEO prioritou. Jsme rádi, že vás můžeme inspirovat, a přejeme vám smyslné potěšení při nakupování online v internetovém obchodě s penisovými kolíky MEO.