Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Čistič sexuálních hraček

Zpravodaj

Čistič sexuálních hraček 

V MEO říkáme "ano" potěšení a zároveň "ano" hygieně a čistotě. Proto nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro bezpečné a důkladné čištění a péči o vaše erotické hračky.

Zobrazit 1 - 3 z 3 položek
Zobrazit 1 - 3 z 3 položek

Vítejte v naší kategorii čisticích a hygienických sprejů na erotické pomůcky:


V MEO říkáme "ano" rozkoši a zároveň "ano" hygieně a čistotě. Proto nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro bezpečné a důkladné čištění a péči o vaše erotické hračky.


Naše čisticí prostředky:


Naše nabídka čisticích prostředků na erotické hračky a hygienických sprejů zaručuje účinné a rychlé čištění vašich hraček. Jsou vyvinuty tak, aby účinně odstraňovaly bakterie, zárodky a další škodlivé mikroorganismy pro bezpečnější a zdravější potěšení.


Pravidelné čištění je důležité:


Pravidelné čištění erotických hraček je důležité pro prodloužení jejich životnosti a minimalizaci rizika infekce. Naše čisticí prostředky jsou univerzální a zohledňují vlastnosti materiálu vaší erotické hračky.


Snadné použití:


Naše čisticí prostředky na erotické hračky se snadno používají: jednoduše je nastříkejte na hračku, nechte krátce působit a opláchněte. Pro intenzivnější čištění nabízíme speciální čisticí ubrousky a další užitečné pomůcky.


Naše standardy kvality:


V MEO bereme otázku hygieny velmi vážně. Naše výrobky jsou vyráběny podle přísných norem kvality a nabízejí bezpečnost a účinnost při čištění vašich erotických hraček.


Výrobky pro péči šetrnou k pokožce:


Kromě čisticích prostředků máme na skladě také výběr produktů péče šetrných k pokožce. Ty nejenže pomáhají udržovat vaše erotické hračky v perfektním stavu, ale mohou také pomoci udržet materiály, jako je silikon nebo guma, déle pružné.


Možnosti skladování erotických hraček:


V MEO víme, že hygiena je také otázkou správného skladování. Proto nabízíme také speciální úložné boxy a sáčky na erotické hračky.


Kontakt a zákaznický servis:


V případě jakýchkoli dotazů nebo požadavků nás neváhejte kontaktovat. Můžete nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím našich webových stránek. Náš kompetentní tým zákaznického servisu vám rád pomůže.