Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Vynucený orgasmus CUMELOT

Zpravodaj

Vynucený orgasmus CUMELOT 

S přístroji CUMELOT pro dojení prostaty je MEO jedním z lídrů na trhu v oblasti nucené emaskulace a nuceného orgasmu, Male Milking a orgasmu prostaty. Užijte si dojení k orgasmu proti své vůli s přístrojem Cumelot.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 25 položek
Zobrazit 1 - 12 z 25 položek

Vychutnejte si, jak vás CUMELOT proti vaší vůli dojí k orgasmu.

 

Milují nás nejen sexuální otroci! Submisivní muži, dominantní ženy a páry, které rády experimentují, také ocení kvality zařízení CUMELOT od MEO, specialisty na nucený orgasmus, pokud jde o dojení muže.

 

Vynucený orgasmus nebo nucená kastrace

 

Prostata je sexuální centrum mužů, které určuje ejakulaci. S přístrojem CUMELOT, stimulátorem prostaty přizpůsobeným potřebám BDSM, je prostata stimulována tak dlouho, dokud nedojde k vytlačení spermatu, aniž by bylo nutné dosáhnout potěšení nebo vzrušení. Tento postup se také označuje jako prostatický orgasmus nebo nucené uvolnění.

 

Male Milkingdojení penisu a dojení penisu

 

Násilné vykastrování pasivního muže (tzv Male Milking ) nemá nic společného s pocitem mužské rozkoše, ale má za cíl způsobit úplné vyprázdnění semene . Nucenou emaskulaci vnímají muži jako velmi ponižující, a proto se často používá v rámci scénářů BDSM. Nucené vykastrování používají také nositelé pásů cudnosti, aby zbavili cudného Sub jakéhokoli potěšení.

 

Stimulací prostaty pomocí stimulátoru prostaty CUMELOT lze "odčerpat" mužovo sperma, aniž by muž pociťoval jakoukoli rozkoš nebo vzrušení.

 

Je nucená kastrace nutně BDSM?

 

Ne nutně, ale samozřejmě může být! A upřímně řečeno: bez průkopnického ducha BDSM scény by technologie, hračky a rostoucí zvědavost ohledně nucené emaskulace byly pravděpodobně stále na úrovni před sto lety.

 

Nucená emaskulace tedy může být i SM - ale také to může být prakticky cokoli, na co máte chuť nebo co chcete vyzkoušet.

 

Zařízení pro nucenou dehiscenci - nový vývoj

 

Jedním z nejnovějších vývojových trendů jsou přístroje pro nucenou emaskulaci ALPHA PRO CUMELOT, které stimulují prostatu formálními hnětacími pohyby a rychle nebo pomalu vedou k explozivním prostatickým orgasmům. Další novinkou je dojící strojek pro muže. Tento sexuální stroj saje, saje a saje, dokud vás nic nezastaví. Tisíce spokojených zákazníků náš stroj nazývají také"dojícím strojem na penis" - přivede totiž KAŽDÉHO - ať už chtěného, nebo nechtěného prostřednictvím náročného orálního sexu - k orgasmu a vysaje z vás i tu poslední kapku. Tento dojící strojek je profesionální masturbační stroj vyvinutý speciálně pro muže. Absolutní vrchol a nejlepší stroj na sex pro muže.

Dojení prostaty, nazývané také masáž prostaty nebo stimulace prostaty, označuje stimulaci prostaty, malé žlázy u mužů, která je součástí reprodukčního systému. Prostata je citlivý orgán umístěný pod močovým měchýřem, který produkuje spermie.

Dojení prostaty muži často praktikují jako formu sexuální stimulace, která je považována za obzvláště intenzivní a uspokojující. Může také pomoci zmírnit příznaky prostaty, jako je zvětšená prostata, prostatitida a problémy s erekcí.

Dojení prostaty lze provádět ručně nebo s pomocí pomocných zařízení. Je důležité, aby se dojení prostaty provádělo v čistém a bezpečném prostředí a aby se používala správná technika, aby nedošlo k poranění a infekci. Před zahájením dojení prostaty se také doporučuje poradit se s lékařem, pokud máte nějaké zdravotní problémy.

MEO - Rádi vás dojíme!