Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

human pup Play - Gag

Zpravodaj

human pup Play - Gag 

Potřebuje vaše štěně správný roubík? V MEO najdete roubík s kostí nebo bez ní. MEO je první volbou, pokud jde o správný roubík.

Zobrazit 1 - 7 z 7 položek
Zobrazit 1 - 7 z 7 položek

Kostěné roubíky jsou typem fetišistického doplňku používaného v subkultuře BDSM human pup Play se používají. V tomto kontextu je kostěný roubík doplněk, který připomíná psí kost a slouží k omezení komunikační schopnosti nositele.

. Obvykle se kostěné roubíky skládají z pevného, válcovitého nebo oválného kusu materiálu, často z plastu nebo gumy, který se vloží do úst a upevní kolem hlavy pomocí popruhů. Účelem roubíku je vnést do scénáře pocit předání moci a poslušnosti a také omezit nositelovu řeč a zvýšit pocit, že je vydán na milost a nemilost ostatním.

Je důležité poznamenat, že použití roubíků při sezeních BDSM by mělo být vždy konsenzuální a předem dohodnuté mezi všemi zúčastněnými stranami. Rovněž by měla být stanovena vhodná komunikace a bezpečná slova, aby se všichni účastníci během sezení cítili pohodlně a bezpečně.

Souhrnně řečeno, roubíky na kosti jsou zvláštním typem fetišistického doplňku používaného při human pup Play a stejně jako u všech BDSM aktivit je důležité používat je opatrně a s respektem ke všem zúčastněným.