Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Human puppy Play Obchod

Zpravodaj

Human puppy Play Obchod 

V MEO Human puppy Shop najdete kompletní Bad puppy Kolekci pro Human puppy. Potřebujete masku pro psa, tlapky, nákoleníky, obojek, vodítko pro lidského psa nebo hračky pro lidské štěně? Zde u specialisty na Cos Play, společnosti MEO, najdete to, co hledáte.

Podkategorie

  • V MEO najdete vše pro svůj fetiš! Anální kolíky a anální kolíky všech velikostí. Protože ocas na butt plug je to, co dělá štěněcí hrátky dokonalými.

  • Masky z Bad puppy Z kolekce MEO z vás udělají dokonalého psa. U MEO najdete masky pro psy z kůže, neoprenu nebo latexu.

  • Pokud chcete dát svému pánovi pac, potřebujete správné příslušenství! U nás najdete veškeré příslušenství pro human pupjako jsou tlapky, nákoleníky a mnoho dalšího.

  • Ať už se jedná o ušlechtilý kožený obojek v barvě croco, obojek pro psy s hroty nebo obojek puppy s hroty. Na Bad puppy Kolekce nenechává nic náhodě.

  • Každé lidské štěně nebo dospělý pes potřebuje vodítko. Na stránkách Bad puppy Vám nabízí perfektní volbu, když potřebujete vodítko pro psa.

  • Kožený postroj z Bad puppy Z kolekce z vás udělá dokonalé štěně. U MEO najdete velký výběr postrojů v mnoha barvách.

  • Potřebuje vaše štěně správný roubík? V MEO najdete roubík s kostí nebo bez ní. MEO je první volbou, pokud jde o správný roubík.

  • MEO je specialistou na puppy Play se týká. Perfektní vybavení, jako jsou trička, masky, vodítka, roubíky a hračky, najdete u MEO.

MEO, obchod Pup Play, je komplexním obchodem, kde najdete všechny produkty, které potřebujete pro svůj Human puppy potřebu.

puppy Play

V komunitě roleplayerů je puppy člověk, který předstírá, že je pes. Štěně může být pes nebo fena. Štěňata jsou obvykle submisivnější lidé, kteří často jednají s dominantnějšími lidmi, kteří na sebe berou roli pána nebo trenéra.

A puppy se někdy také nazývá Human puppy označováno jako štěně.

Více o lidském štěněti:

Lidská štěňata se ráda zbavují svých lidských zábran, zapomínají na stresy každodenního života a objevují svou zvířecí stránku. Některá Lidská štěňata si při hraní rolí užívají sexuální potěšení, ale toto puppy Play nemusí mít nutně sexuální složku. Chování jako Human puppy umožňuje spontánnější život, při kterém si nemusíte dělat starosti s účty nebo pracovními závazky. Je to životní styl, který poskytuje spoustu pozitivního posílení a pozornosti prostřednictvím slovní chvály a mazlení. Stejně jako u jiných domácích zvířat může být při špatném chování lidských štěňat nutná disciplína. Nikdy to však není bolestivé nebo dokonce kruté.

Human Puppies jsou rozpustilá a hravější než velcí psi, kteří mají také lidskou povahu. Skutečný věk člověka není rozhodující pro to, zda přijme roli štěněte, Human puppy nebo alfa psa.

Lidská štěňata přebírají roli psů v různé míře. Některá lidská štěňata žijí jako psi neustále, zatímco jiná hrají tuto roli jen příležitostně. Někteří rádi mluví spisovně, zatímco jiní pouze vrčí a štěkají. Někteří chodí po dvou nohách, zatímco jiní pouze po čtyřech. Některá Lidská štěňata se oblékají jako psi, zatímco jiná nosí pouze obojek nebo žádný kostým. Ať už jsou jejich preference jakékoli, v MEO si každý najde Human puppy kompletní výbavu, od psího obojku, vodítka, chráničů tlapek, nákoleníků nebo psích masek.

Ačkoli vykazují mnoho chování skutečných psů, Human Puppies by nikdy neměli jíst psí jídlo, protože z něj mohou lidé onemocnět. Náhradou je lidské jídlo, například studená hovězí konzerva nebo některé obiloviny.

Soutěže štěňat a večírky lidských štěňat jsou vhodným místem pro jejich hry na veřejnosti. Puppy Další novinkou pro lidská štěňata jsou anální kolíky se psími ocásky.

Co je to hra štěňat?

Pup Play je to druh hry v roli, při níž člověk přebírá roli a mentalitu štěněte. Může to mít mnoho podob, od prostého užívání si pocitu, že je štěně, resp. Human puppy může mít mnoho podob, od prostého užívání si pocitu, že jste štěně, přes nošení štěněcí čepice, štěněcích rukavic nebo jiného štěněcího vybavení až po hru s jinými štěňaty nebo dokonce hru s někým, kdo na sebe bere roli psovoda.

Co je lidské štěně?

A Human puppy je označení pro někoho, kdo rád přebírá roli psí osobnosti. Pro některé je na Pup Play bytí štěnětem prostorem, do kterého se ponoří na omezenou dobu, aby si odpočinuli nebo si jen hráli, zatímco pro jiné to může být identita, kterou žijí 24 hodin denně. Některá lidská štěňata jsou samotářská (nebo toulavá), jiná mohou být partnery nebo mít obojek puppy (patřící psovodovi, cvičiteli nebo pánovi). Některá lidská štěňata se dokonce připojují k větší smečce a přebírají role štěněte, jako je alfa, beta a omega.

Co je to handler?

Handler je člověk, který se rád ujímá role pečovatele o štěně. Handler může zastávat mnoho různých rolí, od starostlivého pečovatele přes pevného držitele vodítka až po trenéra poslušnosti a pána. Vztah mezi psovodem a Human puppy může být romantický, sexuální nebo jen platonický.

Dobře, takže je Pup Play sexuální, romantická, společenská nebo platonická záležitost?

Může to být všechno možné a Pup Play je pro každého člověka jiná. Většina štěňat a psovodů v tom nachází určitý druh fyzického a sexuálního uspokojení. Mnozí v tom nacházejí i romantické pouto a dělají z Pup Play součást vztahu. Jiní si chtějí štěněcí období užívat jen s platonickými přáteli. Neexistuje žádný špatný způsob, jak být dobrým Human puppy být!

Kdo může být Human puppy být?

Každý! Nemusíte vlastnit drahou koženou psí masku ani se účastnit akcí, abyste mohli být a be human pup být. Nepotřebujete psovoda ani alfa psa nebo patřit do smečky. Potřebujete jen touhu být štěnětem a otevřenost k objevování nových věcí. Zbytek je na vás!

Existují i jiné typy zvířecích her?

Samozřejmě, že existují! Ne každý, kdo si rád hraje s domácími mazlíčky, chce vzít psovi hlavu. Někteří si raději hrají na kotě, poníka, vlka, lišku, býka nebo jiný typ zvířete. Každé zvíře na hraní má jinou hlavu a jiný přístup. Pokud si myslíte, že jiný druh pet play je pro vás to pravé, doporučujeme vám prozkoumat stránky MEO.co.uk a poptat se, jak svůj osobní typ zvířecí hry prožívají ostatní lidé.

Je to jen pro gaye?

Vůbec ne! pet play a Human puppy Play obecně jsou otevřené lidem všech pohlaví a orientací. puppy Play zdá se, že největší oblibě se těší mezi homosexuálními muži, ale existuje také velké množství lidských štěňat a pejskařů všech orientací a pohlaví. Ať už jste heterosexuální štěně, queer štěně nebo jakýkoli jiný typ puppy jste, najdete zde perfektní puppy Play Vybavení zde na MEO.co.uk