Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Deep throat Sprej

Zpravodaj

Deep throat Sprej 

Náš deep throat sprej z vás udělá mistra světa v orálním sexu a naše lubrikanty pro orální sex osladí vaše orální potěšení.

Zobrazit 1 - 10 z 10 položek
Zobrazit 1 - 10 z 10 položek

Nejlepší deep throat a blowjob spreje
Deep throat spreje a blowjob spreje, které opravdu fungují

Darovat svému partnerovi blowjob životní dárek je velmi láskyplné a pozorné gesto. Ale ne všichni jsme obdařeni schopnostmi, které jsou známé polykačům mečů nebo jedlíkům hot dogů.

Nejlepší je použít deep throat sprej, který udělá část práce za vás.

Mnoho blowjob a deep throat sprejů obsahuje lokální anestetikum, které lehce znecitliví ústa, takže můžete udělat blowjob to nejlepší. Sníží intenzitu vašeho dávivého reflexu, ale zcela ho neodstraní, což je vlastně dobře, když se nad tím zamyslíte.

Ve skutečnosti není neobvyklé, že lékaři podávají pacientovi s extrémně citlivým dávivým reflexem malé ústní anestetikum, aby mohli provést výtěr z krku.

Fungují deep throat spreje?

Zda deep throat spreje fungují, nebo ne, záleží zcela na tom, jak definujete "fungují". Pokud máte na mysli, že vám deep throat sprej zcela znecitliví ústa a vy můžete bez mrknutí oka spolknout 30 cm obří penis, pak ne, nefungují.

Nejsou k tomu určeny, nebo toho alespoň nejsou schopny. I ten nejsilnější deep throat sprej vám v nejlepším případě způsobí znecitlivění a potlačí dávicí reflex. Ne úplně, ale určitého potlačení se dosáhne. Stále máte dávicí reflex, což je důležitý reflex pro přežití, ale můžete se dostat dál do krku, aniž byste měli pocit, že budete zvracet. Mnoho těchto sprejů obsahuje buď lidokain, nebo benzokain, které se běžně používají jako anestetika.

Zkrátka, deep throat spreje fungují velmi dobře, pokud si chcete při orálním sexu dopřát něco navíc.

Sprej EZ2SUCK je celosvětovým bestsellerem!

Tento sprej od MEO nemá dlouhé trysky, které jsou typické pro ostatní spreje, takže působí mnohem rovnoměrněji než ostatní. Doporučujeme jej držet v těsné blízkosti úst, abyste měli jistotu, že se dostane až do zadní části hrdla. Otupělý jazyk není to, čeho chcete dosáhnout.

Zajímavé je, že tento výrobek chutná ze všech nejlépe, podobně jako máta peprná nebo jako tablety proti bolesti v krku, které jste pravděpodobně užívali. EZ2SUCK od MEO je nejlépe působící sprej pro deep throat a má účinnou dobu působení přibližně 30 minut. Vzhledem k tomu, že přípravek nechutná špatně a působí rychle, stačí ho použít jen jednou nebo dvakrát během orálního sexu, aniž byste přerušili deep throat akci.

S tímto přípravkem můžete proniknout hluboko do krku jako deep throat profík a budete překvapeni, jak dobře funguje. Je to také nejergonomičtější výrobek, který známe. Vaše partnerka bude rozhodně ohromena!

Sprej Juicy Head blowjob od Doc Johnson

A blowjob zní jako práce, ale se sprejem Juicy Head se z ní stane čiré potěšení. Juicy Head Spray udělá z blowjob obzvlášť slastný a smyslný zážitek pro oba - pro toho, kdo blowjob dává, i pro toho, kdo ho přijímá. Váš partner si obzvlášť užije mlaskání, dorážení a sání jeho penisu. Díky pěti různým sprejům Juicy Head můžete do svého milostného života vnést rozmanitost: Na výběr máte z následujících variant: Meloun, Cukrová vata, Jahoda, Ananas, Jablko a Růžová citronáda!

Závěr

Deep throat Spreje jsou fantastickým způsobem, jak svému partnerovi dopřát blowjob nebo deep throat, o kterých vždycky snil, a fungují opravdu dobře. Pokud chcete sprej, který co nejúčinněji potlačí dávicí reflex, měli byste sáhnout po některém z výrobků s lidokainem. Pokud už jste v orálním sexu docela zběhlí a potřebujete jen trochu víc síly, pak jsou pro vás pravděpodobně vhodnější benzokainové spreje.
Tyto spreje působí pouze na aktivní osobu, která poskytuje blowjob, a znecitlivění se nepřenáší na pasivního partnera. Doufáme, že si s těmito spreji užijete tolik zábavy jako naši ostatní zákazníci, protože ti mají na svém nočním stolku už léta vždy alespoň jeden sprej EZ2FUCK.

Doporučení:

Naše deep throat sada vás vycvičí k tomu, abyste se stali dokonalým profesionálem ve kouření. Skládá se z velmi dlouhého vibrátoru a spreje, který potlačuje dávicí reflex. Naše sada obsahuje:

50 cm dlouhé dildo o průměru 40 mm: Pevně připevněná přísavka zajišťuje, že naše dildo lze připevnit k jakémukoli hladkému povrchu, což usnadňuje zavádění. Dildo lze samozřejmě použít i análně!

Sensational deep throat Spray EZ2SUCK, který z vás brzy udělá deep throat profíka. Více se dozvíte ZDE!