Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Anální lubrikant

Zpravodaj

Anální lubrikant 

S těmito moderními análními lubrikanty se můžete vyhnout bolesti při análním sexu. Náš anální lubrikant má speciální vlastnosti, díky kterým je anální sex ještě zábavnější.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 27 položek
Zobrazit 1 - 12 z 27 položek

K uvolněnému análnímu sexu bez velké bolesti je zapotřebí anální lubrikant. Anální sex bez speciálního análního lubrikantu je možný, ale může být velmi bolestivý. Naše anální lubrikanty pomáhají párům si anální sex více užít.

Na rozdíl od vagíny anální otvor neprodukuje přirozenou vlhkost, která je pro sex důležitá. Pro tento účel existují anální lubrikanty, které lze použít k aplikaci vlhkosti do konečníku, aby byl anální sex možný. Pak nezáleží na tom, zda se použije kondom nebo ne, protože s análním lubrikačním gelem je pohlavní styk obvykle možný bez problémů. Díky análnímu lubrikantu je anální sex celkově uvolněnější a snazší. Proto se velmi doporučuje používat takový anální lubrikant, zejména jako začátečník nebo nezkušený člověk.

Je možné provozovat anální sex bez análního lubrikantu?

Anální styk bez análního lubrikantu je v zásadě možný, ale zejména pro nezkušené páry může být velmi bolestivý a nepříjemný. Při análním sexu bez análního lubrikantu potřebujete trpělivost a určitou přípravu. Není možné přímo proniknout do ženy nebo muže análně, aniž by ona nebo on cítili bolest. Svěrací sval by měl být rozšířen prsty, aby bylo snadnější do něj análně proniknout.

Pomůže také butt plug, pokud je k dispozici. Za tímto účelem by měl být konečník zvlhčen slinami, aby bylo možné proniknout bez velké bolesti. Obecně je anální sex bez análního lubrikantu docela dobře proveditelný, ale nedoporučuje se, protože zejména u nezkušených párů může způsobit velkou bolest, což činí sex nepříjemným a nepříjemným.

Jaký je rozdíl oproti normálnímu lubrikantu?

Různí výrobci po celém světě, včetně MEO, vyvinuli speciální anální lubrikanty pro anální sex, které jsou přesně přizpůsobeny potřebám milovníků análního sexu. U těchto análních lubrikantů byla věnována zvláštní pozornost tomu, aby vytvořený lubrikační film byl velmi silný a aby kluzné vlastnosti vydržely po dlouhou dobu, takže rozsáhlá zábava při análním sexu je zaručena.

Mezitím jsou na trhu také anální lubrikanty se složkami, jako je lidokain. Tato účinná látka má anestetický účinek a působí proti bolesti. Speciální přípravek pro anální sex není nezbytně nutný. Nejlepší způsob, jak zjistit, je vyzkoušet, zda vám více vyhovuje anální lubrikant s aktivními složkami, jako je lidokain, nebo běžný anální lubrikant.

Kolik análního lubrikantu mám pro anální sex použít?

V tomto případě neexistuje žádné obecné pravidlo. Některé páry dávají přednost tomu, když je análního lubrikantu jen malé množství - jiné mají opravdu rády pocit, když je díky velkému množství análního lubrikantu extrémně vlhký. Mimochodem, je rozdíl, zda použijete anální lubrikant na vodní nebo silikonové bázi. S análním lubrikantem na bázi silikonu musíte použít mnohem méně než s análním lubrikantem na bázi vody.

Nakonec je důležité, abyste se při análním sexu cítili pohodlně, bez ohledu na to, kolik análního lubrikantu použijete. Je otázkou vkusu, zda při análním sexu použijete málo nebo hodně análního lubrikantu. Pokud máte pochybnosti, měli byste použít trochu více, protože pak jste na bezpečné straně, co se týče bolesti. Příště pak můžete použít méně, pokud pro vás bylo análního lubrikantu příliš mnoho. Mnoho párů jednoduše mění množství používaného análního lubrikantu, což jim poskytuje velkou rozmanitost při análním sexu.

Co dělá dobrý anální lubrikant dobrým?

Dobrý anální lubrikant se vyznačuje především tím, že je skvělým pomocníkem při análním styku. Měl by usnadňovat penetraci a zpříjemňovat páru sex a zbavovat ho bolesti. Další vlastností dobrého análního lubrikantu je jeho dlouhotrvající lubrikace, tzn. že lubrikant udržuje anální otvor vlhký po delší dobu.

U horších análních lubrikantů vlhkost dlouho nevydrží a musíte anální lubrikant neustále nanášet znovu. Kvalitní lubrikant nesvědí a není nepříjemně cítit. Anální lubrikanty od MEO jsou ideální volbou. V nejlepším případě je anální lubrikant pro anální sex bez chuti a zápachu. Při nákupu análního lubrikantu byste měli vždy věnovat pozornost recenzím, abyste získali dobrý lubrikanta nemuseli se trápit s nekvalitou. Kvalitní anální lubrikant obvykle stojí více než méně kvalitní anální lubrikant, ale zejména pro anální sex by se vám měl vyplatit.

Je anální lubrikant vhodný i pro vaginální sex?

Anální lubrikanty jsou v zásadě vhodné i pro vaginální styk. Existuje mnoho gelů, které jsou vhodné pro obojí. Rozdíl mezi jednotlivými lubrikanty spočívá především v hodnotě pH. Některé anální lubrikanty obsahují speciální látky, které tlumí bolest a působí anesteticky. Tyto gely nejsou pro vaginální styk potřeba.

Nejlepší je podívat se do internetového obchodu MEO a zjistit celou řadu různých análních lubrikantů, protože všechny anální lubrikanty jsou tam prezentovány a vysvětleny. Nic vám však nebrání používat anální lubrikant i pro vaginální styk. Nejdůležitější je, abyste se při sexu cítili dobře, bavili se a jednoduše si ho užívali. Mimochodem, máme také širokou nabídku blowjob sprejů a dokonce i inovativní deep throat sprej!