Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Hračky TENGA

Zpravodaj

Hračky TENGA 

Nejnovější masturbátory Tenga slibují dechberoucí orgasmy a zrychlují tep mužských srdcí! Ať už sami nebo s partnerem, hračky Tenga obohatí váš sexuální život.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 20 položek
Zobrazit 1 - 12 z 20 položek

Masturbátor Tenga vám zaručí extrémní orgasmus a nahradí "starou dobrou ruční práci" při masturbaci.

 

Slavná Tenga Eggs aneb co bylo dřív: slepice nebo vejce?

 

Věčná otázka. Jedno však víme jistě: pokud jde o vajíčka na masturbaci, Tenga byla první. Pokud jste zde v obchodě MEO Tenga, pravděpodobně jste o nich slyšeli, ale pokud ne, čtěte dál a my vám o vajíčkách Tenga a všech dalších skvělých produktech této japonské společnosti povíme vše.

 

Tenga vyrábí širokou škálu erotických hraček, především masturbátorů, které najdete v internetovém obchodě pro dospělé MEO. Společnost Tenga založil v roce 2005 Japonec Koichi Matsumoto. Matsumoto je talentovaný a kreativní podnikatel, který v dětství trávil celé dny malováním, kreslením a rozebíráním předmětů kolem sebe. "Moje známky z výtvarné výchovy byly vždy nejlepší," řekl v jednom rozhovoru. Poté, co chlapec absolvoval učňovský obor na technické škole, začal ladit superauta a rozebírat historické vozy. Plat byl tak špatný, že musel dokonce nějakou dobu spát v autě nebo na podlaze u kamaráda. Poté, co mladý Koichi dokončil učňovský obor automechanik, začal ladit auta a zabývat se klasickými vozy. Plat byl však tak strašně špatný, že musel nějakou dobu spát ve svém autě nebo na podlaze u kamaráda. Pak změnil zaměstnání a našel si práci jako prodejce ojetých aut. Brzy se stal nejlepším prodejcem v autosalonu. "Plat, provize, prémie a všechny další zvláštní příplatky jako nejlepšího prodejce byly skvělé a můj život se konečně začal stabilizovat. Ale stále jsem se nemohl zbavit toho zvláštního pocitu uvnitř sebe. Prodávat auta mě bavilo, ale stále jsem měl pocit, že jsem kreativní." Jediným problémem bylo, že neměl ponětí, jak být kreativní.

 

Matsumoto byl pekelně odhodlaný začít podnikat, a tak analyzoval japonský trh a jeho potřeby. Ve volném čase si prohlížel nejrůznější výrobky a najednou si uvědomil, že již existující erotické hračky v něm vyvolávají jisté rozpaky. "Bylo to proto, že mi ty výrobky nedávaly žádnou jistotu ani důvěru," uvádí. Jedno mu však bylo jasné: muži se uspokojují sami a potlačovat vlastní sexuální touhu je rozhodně nezdravé. Proč v nás výrobky, které mají tuto potřebu naplňovat, vyvolávají pocit nejistoty? Stačil mu jediný pohled, aby si uvědomil, že by se dalo zavést mnoho zlepšení. Měl jedinečnou, skvělou příležitost vyvinout něco skutečně revolučního.

 

Po vývoji nesčetných prototypů a v době, kdy se již potýkal s ekonomickými problémy, však jeho příležitost konečně přišla. Uvedl na trh různé masturbátory Tenga Original Cup, Vacuum Cup, Soft Tube Cup, Rolling Head Cup, Double Hole Cup a samozřejmě Air Cushion Cup. Již v prvním roce prodal více než milion masturbátorů. Ano, čtete správně - více než MILION masturbátorů Tenga za jediný rok! To byl v tomto segmentu trhu podnikatelský úspěch, jaký tu ještě nebyl.

 

S prodejním úspěchem přišel i mezinárodní zájem a nabídky. Řada společností z mnoha zemí oslovila společnost Tenga, aby tyto nové masturbátory uvedla na trh. V následujících letech uvedla společnost Tenga, která v té době vyráběla pravděpodobně nejlepší masturbátory pro muže, na trh více než 20 nových výrobků a nespočet produktových řad, čímž se dostala na absolutní špičku ve světě mužského potěšení. Jeho věčná zásada: Forma následuje fantazii!

 

Tenga, jednoznačně světová jednička v oblasti masturbátorů pro muže!

 

Dnes je společnost Tenga světovou jedničkou ve vývoji masturbátorů pro muže, a přestože jsou všechny její výrobky velmi úspěšné, Tenga dosáhla mezinárodního věhlasu díky slavným vajíčkům Tenga. A to z dobrého důvodu. Hračka s překvapením uvnitř. Různé barvy, textury, tvary a stupně tvrdosti, takže si můžete vybrat podle svého gusta. Nadržené vajíčko s překvapením pro dospělé. Kombinace funkčnosti, originality a designu je přesvědčivá!

 

Pokud se na značku Tenga podíváte blíže, zjistíte, že Tenga je mnohem víc než jen společnost vyrábějící erotické hračky. Tenga znamená životní styl a moderní způsob vztahu k sobě samému i k ostatním

 

Nejlepší masturbátor pro muže neboli výrobky Tenga pro mužské potěšení:

 

V MEO vám vysvětlíme úžasnou škálu potěšení, kterou nám nabízí Tenga se svými různými produktovými řadami, dokonale přizpůsobenými potřebám a vkusu každého muže v oblasti masturbace.

 

Co můžete očekávat od řady Tenga Cup?

 

Jednoduchost, o které jsme mluvili, tu byla od počátku myšlenky Tenga a stále ji můžeme vidět v prvních výrobcích Tenga uvedených na trh - pěti originálních pohárcích Tenga Cup. Jedná se o jednorázové hračky, které nabízejí různé funkce a jsou ideální pro začátečníky. Originální vakuový pohárek, známý také jako "hluboké hrdlo", je klasický masturbátor od společnosti Tenga. Neměli byste si však myslet, že je zastaralý.

 

Je vybaven velmi speciálním mechanismem, jehož konstrukce se skládá z nekonečného množství nopků a vlnek. Stejně jako všechny původní kalíšky, s výjimkou kalíšku s dvojitým otvorem, který lze dokonce použít oboustranně, má i Tenga Vacuum Cup speciální polštářek z polyuretanu, který zadržuje lubrikant a rozptyluje ho ihned po zasunutí penisu. To znamená, že ani použití kondomu, ani pokus o ejakulaci mimo výrobek neprodlouží jeho životnost, protože lubrikant je již rozptýlen uvnitř Tenga Sextoy, což vede ke znehodnocení materiálu. Takže si to nekomplikujte - otevřete víko, zasuňte penis a..... užívejte si až do orgasmu.

 

S měkkou trubičkou Soft Tube Cup můžete individuálně nastavit tlak, jakmile začnete masturbovat. Jeho tělo ve tvaru láhve vám umožní penis stlačovat, uvolňovat, masírovat nebo hladit. Hledáte 360stupňové pocity? Tady je získáte. Pohár s rotující hlavou! To, co tento Tenga Cup odlišuje od ostatních, je jeho flexibilní tělo, které vám umožní provádět všechny možné pohyby. Kývavé pohyby, dopředu, dozadu, zleva doprava a naopak... Zní to dobře, že?

 

Jak již bylo zmíněno, Double Hole Cup je jediným z pěti originálních tanga kalíšků, který lze použít i oboustranně. Proč? Protože byl navržen se dvěma zcela samostatnými otvory, které umožňují dva různé pocity. Dáváte přednost něčemu něžnému, nebo něčemu pevnějšímu? Pohněte zápěstím a vyberte si sami. V neposlední řadě Tenga představuje Air Cushion Cup - první masturbátor na světě s konstrukcí vzduchového polštáře a 24 vzduchovými komorami.

 

Na tomto místě by nemělo zůstat nezmíněno, že Tenga nabízí také řadu Ultra Size originálních Tenga Cupů, protože společnost myslela opravdu na všechny muže. Stejná erotická hračka, ale větší a se silnějším sacím účinkem pro co největší potěšení.

 

Japonská společnost se zasazuje o sexuální zdraví a právo každého muže žít tak, jak chce, tedy beze studu a bez nátlaku. Z tohoto důvodu společnost Tenga již několik let každoročně u příležitosti LGTBI Pride uvádí na trh speciální Tenga Cup. Tenga se rok od roku snaží o zlepšení masturbace, ale ne výhradně pro svůj vlastní zisk. Část výtěžku z prodeje těchto pestrobarevných výrobků putuje organizacím, které se zasazují o sexuální menšiny. Wow!

 

Slavné vajíčko Tenga, vajíčko Tenga! Na co byste se měli při nákupu vajíčka Tenga Egg zaměřit? Zde na MEO získáte tipy k nákupu, dozvíte se, jaké jsou mezi nimi rozdíly a podle jakých kritérií vybírat.

 

Vraťme se ke slavným masturbačním vajíčkům Tenga Eggs a vysvětleme si, proč se stala skutečným přínosem pro muže po celém světě. Budeme také hovořit o vlastnostech různých vajíček Tenga Eggs, které dnes Tenga nabízí. Kromě speciálních edic a spolupráce s jinými značkami si můžete vybrat mezi různými variantami vajíček Tenga Eggs. Tenga vám nabízí dvě různé řady: "Regular", se standardní stimulací, modely Wavy, Clicker, Spider, Twister, Stepper a Silky a řadu "Strong", modely Thunder, Crater, Misty, Cloudy, Shiny a Surfer, šest vajíček pro ty nejexperimentálnější z vás.

 

To znamená, že si můžete vychutnat jemnější pocity se šesti standardními vajíčky, zatímco řada Harder je určena pro ty, kteří dávají přednost intenzivnější a silnější textuře. Každé vajíčko Tenga má také jinou barvu a tvar. Chcete znát tajemství? Dobře si prohlédněte kontury nakreslené na povrchu, protože je po vystavení Tenga Egg ucítíte na svém penisu.

 

Hlavní výrobek Tenga má některé vlastnosti, které jsou společné pro všechny modely. Nejste si jisti, zda vám bude Tenga Egg sedět na penis? Vaše obavy můžeme zažehnat: ANO, protože jsou vyrobena z elastomeru, extrémně pružného materiálu, který se dokáže přizpůsobit jakékoli velikosti penisu a působí měkce, sexy a vlhce. Dobré vědět: Kuličky jsou na jedno použití a dodávají se s lubrikačním sáčkem. Takže vše, co potřebujete pro sólo sex, je již součástí balení.

 

Tenga Egg má velikost skutečného vajíčka, takže si ho můžete vzít kamkoli. Jak přesně funguje? Vyjměte obal, otevřete jej, vyjměte lubrikant a navlhčete vnitřní i vnější stranu vajíčka. Teď už stačí jen nasadit ho na penis a pohybovat jím nahoru a dolů. Velmi jednoduché, ale neuvěřitelně nadržené!

 

Pokud se vám líbilo první vajíčko Tenga, pak opravdu musíte vyzkoušet celou řadu vajíček Tenga. K dispozici jsou těsnější vajíčka s vlnkami, jako Tenga Egg Wavy; se síťovanou strukturou; s proplétajícími se vlákny, která simulují orální sex, jako Tenga Egg Silky; a dokonce se studeným efektem, jako Tenga Egg Cool.

 

Který masturbátor s vajíčkem od společnosti Tenga je nejlepší?

 

To opravdu záleží na vašem osobním vkusu. Měli byste je vyzkoušet všechny, abyste zjistili, který je nejlepší masturbátor na vajíčka od společnosti Tenga. Pokud ale přemýšlíte, kde masturbátory Tenga Egg koupit, můžeme vám pomoci, protože téměř všechny modely najdete zde v sexshopu MEO.

 

Chcete někomu udělat radost masturbátorem Tenga? Vajíčko Tenga je skvělým dárkem nejen k Velikonocům!

 

Pokud se chystáte na večírek a nevíte, co darovat, možná vám poradíme pár nápadů. Co třeba košík vajíček? Tenga vám totiž nabízí sadu šesti různých vajíček Tenga. Problém je, že se pravděpodobně budete muset poohlédnout po novém dárku, protože máte chuť si všech 6 sexy vajíček nechat pro sebe.

 

Neuvěřitelně skvělý masturbátor Tenga Air-Tech s dlouhou životností

 

Hledáte velmi zvláštní pocity, které vám může poskytnout pouze erotická hračka Tenga, a zároveň chcete, aby vám vaše oblíbená erotická hračka déle vydržela? Pak je pro vás masturbátor Air-Tech tou správnou volbou. Různé modely mají úžasnou strukturu Air Flow, která umožňuje únik vzduchu během zasouvání penisu a vytváří vakuový efekt, který vás katapultuje do orgasmického nebe v oblacích devět! Konstrukce ve tvaru přesýpacích hodin navíc zajišťuje pohodlné držení. Vyberte si z různých modelů Air-Tech intenzitu a tvrdost, která vám nejlépe vyhovuje.

 

Pokud si chcete individuálně nastavit tlak a velikost své erotické hračky, Air-Tech Twist by pro vás mohl být tím nejlepším řešením. Masturbátor Air-Tech Twist můžete otočit až pětkrát a každé otočení zvyšuje tlak na váš penis. S masturbátorem Air-Tech Twist tak budete mít pět erotických hraček v jedné!

 

Chcete vědět, co je na masturbátoru Air-Tech nejlepší?

 

Všechny modely můžete používat opakovaně, jak často chcete. Můžete si je užívat téměř donekonečna. Ano, čtete správně. Předpokladem je samozřejmě pravidelná hygiena. Masturbátor Tenga po každém použití očistěte teplou vodou, jemným mýdlem nebo naším čističem hraček VERYCLEAN a po dosažení vyvrcholení je nechte uschnout. Slibujeme vám, že Air Tech by Tenga je jeden z nejlepších masturbátorů pro muže, jaký jste kdy vyzkoušeli.

 

Jak masturbátor Tenga Air-Tech používat?

 

Jeho použití je velmi snadné. Nejprve odstraňte obal, který chrání polypropylenový návlek; masturbátor otevřete zatažením za uzávěr; použijte dostatečné množství lubrikantu v místě zavedení, uvnitř obložení a na penisu. Před zasunutím penisu se ujistěte, že jste odstranili nálepku, která je na vzduchovém otvoru v horní části návleku.

 

Pokud si chcete užít účinek manuálního podtlaku, stačí vzduchový otvor zakrýt prsty v závislosti na požadované intenzitě sání. Nebo patříte k těm, kteří si raději ušetří námahu? Pokud je to váš případ, zvolte masturbátor Tenga Air-Tech VC. Tento model je kompatibilní s elektronickým regulátorem podtlaku. Vložte jej do masturbátoru a prostě se do toho pusťte!

 

Čím je masturbátor Tenga Flip tak výjimečný?

 

Co přesně je masturbátor Tenga Flip? Masturbátor Tenga Flip je pánský masturbátor s jedinečným systémem snadného otevírání. Stejně jako u každé řady erotických hraček, i u masturbátoru Flip společnost Tenga navrhla více než jeden model pro každý typ muže. Model Tenga Flip Hole je asi nejznámější. Masturbátor otevřete sejmutím spony a pomocí ovládacího panelu se třemi tlačítky můžete ovládat intenzitu stimulace požadované části penisu (kořene, dříku nebo žaludu). Jako špičkový model vyvinula společnost Tenga i elektronickou vibraci Flip Zero. Stlačuje, vibruje a dokonale se přizpůsobí vašemu penisu. Tento nový masturbátor lze stejně jako jeho předchůdce odklopit, což usnadňuje nanášení lubrikantu a čištění masturbátoru. Obzvlášť skvělé je, že všechny modely Tenga Flip lze používat opakovaně. Po vystříkání jej vyčistěte teplou vodou a naším čističem hraček VERYCLEAN, abyste jej mohli příště použít s naprostým klidem.

 

V řadě Tenga Flip najdete masturbátor Tenga Hole, Flip Zero a Flip Orb. Měli byste vědět, že jeden z masturbátorů Flip 0 má také vibrační funkci. Nebo jste si mysleli, že vibrátory pro muže neexistují? Není nic, na co by společnost Tenga nepomyslela. Měli byste mít na paměti, že pokud jsou vaší vášní silné textury, měli byste sáhnout po černých modelech. Proč? Protože jsou speciálně navrženy pro tvrdší typy hrátek při sólo sexu.

 

A čím je masturbátor Tenga Spinner tak výjimečný?

 

Líbí se vám velmi zvláštní textura kuliček Tenga a chcete si je užít několikrát jako hračku pro opakované použití? Pak pro vás máme ideální masturbátor: takzvaný Tenga Spinner. Chcete vědět proč? Nejenže je tento masturbátor od společnosti Tenga masturbátorem pro opakované použití, který se snadno čistí teplou vodou a sprejem VERYCLEAN, ale je také založen na konstrukci, která umožňuje otáčení kolem své osy, takže není jen nahoru a dolů jako starý dobrý "hand job". Jeho různé textury vám poskytnou dechberoucí pocity. Jako vždy vyvinula společnost Tenga různé designy, které umocní vaše potěšení a ztíží vám výběr. Celkem si můžete vybrat ze tří verzí s různými průměry, tvary a tvrdostí.

 

Tenga Spinner Tetra má povrch s mimořádně měkkým vnitřkem pro příjemnou masturbaci. Tento masturbátor je vyroben z elastomeru, má hloubku zasunutí 16,9 cm a šířku zasunutí 5,1 cm, takže se dokonale přizpůsobí jakékoli velikosti penisu.

 

Do rodiny masturbátorů Spinner patří také model Tenga Spinner Hexa, který byl vybaven mimořádným spirálovým efektem, který se otáčí kolem penisu, když je uvnitř masturbátoru. Díky menšímu průměru a vnitřnímu designu, který se skládá ze šestiúhelníkových ploch s pevnějším povrchem, můžete zažít ještě více pocitů.

 

Chcete si zachovat spirálový efekt, ale užít si honění s tvrdší strukturou? Najdete ji u značky Tenga! Model se jmenuje Tenga Spinner Shell. Díky vnitřní struktuře z pevných polokoulí a nejužšímu průměru v celé řadě poskytuje tento masturbátor silnou stimulaci.

 

Nový model značky Tenga? Hned dva! A je masturbátor Tenga Geo pro vás? A jak používáte masturbátor Glacier nebo Coral od společnosti Tenga?

 

Používání masturbátoru Tenga Geo pro muže je mimořádně vzrušující! Zatlačte ozdobnou konstrukci dovnitř a naneste trochu lubrikantu Aquameo do otvoru a do masturbátoru Geo Glacier. Pak vklouzněte dovnitř a užijte si vzrušující interiér! Masturbátor intenzivně masíruje váš penis díky své drážkované struktuře. Konstrukce vychází z tvarů a struktur, které existují i v přírodě, a nabízí vám tak dechberoucí stimulaci.

 

Použití je snadné: otevřete pouzdro Tenga Geo, nalijte na vstup a do kanálu štědré množství lubrikantu Aquameo. Měkký materiál se během masturbace rychle přizpůsobí tělesné teplotě. Po použití opláchněte pod tekoucí vodou zevnitř i zvenku, abyste se očistili. Zbylou vodu vytřepejte a osušte. Poté masturbátor otočte naruby tak, aby byla texturovaná strana na vnější straně. Umístěte na stojan, aby několik hodin schnul, aniž byste nasazovali víčko. Po vysušení lze nasadit víko. Masturbátory Tenga Geo používejte pouze s lubrikanty na vodní bázi, například Aquameo

 

Aby klouzal v pohodě! Jaký lubrikant mám používat s vajíčkem Tenga nebo masturbátorem Tenga?

 

Pro co nejpříjemnější zážitek se ujistěte, že jste na masturbátor Tenga před každým použitím nanesli dostatečné množství lubrikantu . Ke každému novému výrobku, který si zakoupíte, je přiložen vzorek lubrikantu Tenga. Masturbátory Tenga Egg a Tenga Original Cup jsou určeny pro jednorázové použití, takže dodaný lubrikant je dostačující. U masturbátorů pro opakované použití byste měli používat náš ve vodě rozpustný lubrikant Aquameo! Lubrikant MEO Aquameo je rozpustný ve vodě, tj. na vodní bázi, a byl vyvinut speciálně pro masturbátory a erotické hračky. aquameo nepoškozuje váš masturbátor, zachovává jeho strukturu a usnadňuje zavádění penisu a poskytuje více zábavy při sólo sexu.

 

Sexy, erotický a hřejivý! Co přesně je Tenga Hole Warmer?

 

Masturbace ještě nikdy nebyla tak příjemná. S Tenga Hole Warmer můžete masturbátor zahřát na tělesnou teplotu a získat tak při masturbaci přirozenější pocit. Jedná se o ohřívací tyčinku pro zahřívání masturbačních hraček a lze ji použít až 30krát. Stačí ohnout kovovou čepel Tenga Hole Warmer a vložit ji do vybraného masturbátoru. Již po krátké době bude mít vaše hračka příjemnou teplotu pro ještě realističtější prožitek rozkoše.

 

Hygiena je nutností! Jak mám svou erotickou hračku Tenga čistit?

 

Věnujte VÍCE času hraní a MÉNĚ času čištění! Jednoduše nastříkejte náš Toycleaner VERYCLEAN na svůj masturbátor Tenga , nechte jej zaschnout a hurá za novou zábavou! Hygienický sprej VERYCLEAN 2.0 od MEO je obzvláště vhodný pro účinné čištění vašich masturbátorů. VERYCLEAN 2.0 je čisticí prostředek ve spreji, který je vhodný zejména pro čištění a údržbu masturbátorů Tenga a dalších erotických pomůcek. VERYCLEAN 2.0 je čistič hraček a čistí ruce, povrchy, nástroje a erotické hračky. Díky univerzální kompatibilitě s materiály je VERYCLEAN 2.0 univerzálně použitelným čističem SexToy.