Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Penis rukávy a kryty penisu

Zpravodaj

Penis rukávy a kryty penisu 

Už jen snění o velkém, silném a baculatém penisu! Návlek na penis je přesně to, co splní vaše sny a uspokojí vaši partnerku! S návlekem na penis se anální a vaginální penetrace stane ještě intenzivnější a vzrušující! S integrovaným erekčním kroužkem pro zvýšení erekce nebo bez něj je návlek na penis jedním z nejrychlejších a nejjednodušších způ...

Už jen snění o velkém, silném a baculatém penisu! Návlek na penis je přesně to, co splní vaše sny a uspokojí vaši partnerku! S návlekem na penis se anální a vaginální penetrace stane ještě intenzivnější a vzrušující! S integrovaným erekčním kroužkem pro zvýšení erekce nebo bez něj je návlek na penis jedním z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak zlepšit a oživit svůj sexuální život.

Více na
12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 18 položek
Zobrazit 1 - 12 z 18 položek

Co byste měli vědět o penisu rukávy

Návleky na penis poskytují větší délku a tloušťku, což může vést k většímu sebevědomí a větší zábavě při sexu.

Návleky na penis se také používají k dosažení tvrdší erekce. Díky těsnosti návleků na penis se v penisu lépe shromažďuje krev a zajišťuje tvrdší erekci. Návleky na penis jsou také ideální pomůckou při předčasné ejakulaci, protože výrazně snižují citlivost. Návleky na penis lze použít jako náhradu penisu v případě, že erekce již není možná (zde jsou vhodné zejména modely ze stabilních, tvrdších materiálů).

Ideální velikost penisu je pro mnoho mužů pravděpodobně nejdůležitější otázkou v oblasti sexuality. Je příliš malý, příliš velký, příliš silný, příliš tenký?

Téměř 70 % z 200 mužů, kteří se zúčastnili univerzitního průzkumu, uvedlo, že je zajímá především jejich výška, váha a především velikost penisu. Samozřejmě ani dlouhý a silný penis není zárukou, že vaše partnerka bude mít orgasmus.

Naopak: dobrý sex nezná velikost. Spíše záleží také na správné poloze, velkém vcítění, stimulaci erotogenních zón a také na tělesném cítění a náladě dotyčné ženy/muže.

Ale i když je jediným problémem délka, existují pomůcky, které mohou nedostatek velikosti nebo příliš malý obvod penisu vynahradit. Patří mezi ně například návleky na penis. Ty váš penis prodlouží a zesílí nebo zajistí, že vaše partnerka bude při sexu cítit více díky jejich speciální struktuře.

Co jsou návleky na penis a pro koho jsou vhodné?

Návleky na penisjsou sexuální hračky, obvykle vyrobené ze silikonu nebo jiných pružných materiálů, které se přetahují přes penis a někdy také přes varlata podobně jako kondomy.

Na rozdíl od kondomů však lze návleky na penis používat neomezeně mnohokrát a nejsou určeny k prevenci těhotenství nebo ochraně před infekcí. Jsou spíše jakousi druhou kůží na penisu a během sexu se také zavádějí do pochvy nebo konečníku. Návleky na penis jsou proto vhodné pro heterosexuální i homosexuální muže.

Návleky na penis: pro delší a silnější penis

Některé návleky na penis plní také funkci prodloužení nebo rozšíření penisu. Díky tomu může vaše partnerka při sexu více cítit a lze více stimulovat bod G nebo prostatu. Některé návleky na penis mají na vnější straně také vroubkovanou nebo drážkovanou strukturu, díky níž je průnik pro vaši partnerku ještě intenzivnější. Tyto návleky na penis můžete používat i v případě, že je váš penis zcela "normální" velikosti - jednoduše pro větší zpestření a zábavu při sexu.

Návleky na penis: pro větší výdrž při sexu

Protože některé návleky na penis snižují tření vašeho skutečného penisu ve vagíně nebo v análním otvoru, nebudete během penetrace cítit tolik, jako byste to cítili bez návleků na penis. To je důvod, proč mnoho mužů používá návleky na penis, aby oddálili svůj orgasmus.

Návleky na penis: pro tvrdší erekci

Těsnost návleku na penis více koncentruje krev v penisu, takže návleky na penis mohou také zajistit lepší výdrž a tvrdší erekci. Ve skutečnosti byly za tímto účelem vyvinuty.

Existují také modely, ve kterých jsou dva kroužky spojeny tenkou tyčinkou, jeden pro dřík penisu a druhý pro žalud. Tato konstrukce penis neprodlužuje ani nerozšiřuje, ale pomáhá ho narovnat. V uvedených případech jsou tedy návleky vhodné i pro podporu erektilní dysfunkce.

Co znamená "erektilní dysfunkce"?

Erektilní dysfunkce, známá také jako erektilní dysfunkce, impotence nebo porucha potence, nastává, když penis není před sexem dostatečně tvrdý nebo při sexu předčasně ochabuje, což znemožňuje normální pohlavní styk. Navíc 2/3 všech pokusů nefungují a tento problém přetrvává delší dobu. Pokud jste tedy například včera nebyli schopni sexu, protože jste byli ve velkém stresu, pak se samozřejmě nejedná o poruchu potence.

Příčiny poruchy potence jsou velmi rozmanité. Zejména u mladých mužů se často jedná o psychické spouštěče, jako jsou problémy ve vztahu spojené se stresem, deprese apod. Ty by měly být probrány s psychologem nebo poradcem. Ty by pak měly být podrobněji prodiskutovány s psychologem nebo psychoterapeutem. Erektilní dysfunkce se naproti tomu obvykle vyskytuje u starších mužů. Erektilní dysfunkce je obvykle vyvolána tělesnými potížemi, jako je cévní onemocnění (arterioskleróza) nebo jiné poruchy krevního oběhu způsobené například cukrovkou, vysokým krevním tlakem nebo lipometabolickými poruchami. Často zde pomáhá změna životního stylu, tj. méně tučných jídel, žádné cigarety, alkohol s mírou, více pohybu. Kromě toho může být možnou příčinou také nedostatek testosteronu nebo vedlejší účinky léků. Někdy může impotence dojít dokonce tak daleko, že muži již nemohou dosáhnout erekce vůbec. K plnohodnotnému sexuálnímu životu mohou přece jen pomoci například návleky na penis v podobě penilních protéz, které vypadají velmi podobně jako penis a dají se připnout.

Výhody návleků na penis v kostce:

 • Rukávy dodají vašemu penisu větší sílu, délku a tloušťku
 • Návleky na penis s nopky poskytují dodatečnou stimulaci vagíny nebo análního otvoru
 • Návleky na penis vytvářejí větší třecí plochu, a tím i větší vzrušení
 • pomáhají udržet erekci a/nebo ji zpevnit
 • Návleky na penis lze použít jako náhradu penisu, pokud již není erekce možná (modely vyrobené ze stabilních, tvrdších materiálů)
 • Návleky na penis v závislosti na modelu oddalují ejakulaci
 • Zpestřují milování
 • Návleky na penis lze nasadit na dildo nebo vibrátor (návleky na penis jsou proto vhodné i pro ženy)


Jakétypy návleků na penis existují?

Nabídka návleků na penis je velmi rozmanitá. Většina návleků má však tvar silnějšího kondomu, často mají vroubkovanou nebo rýhovanou strukturu a těsně se nasazují na penis. Tento typ návleku na penis slouží jednoduše jako příjemná sexuální hračka, která zpestří váš sexuální život a navíc stimuluje vagínu vaší přítelkyně nebo anální otvor vašeho milence.

Jako návleky na penis se označují i další varianty. Jejich funkce je podobná jako u výše zmíněných návleků na penis, ale nemají žádnou špičku. Návleky tedy zakrývají pouze dřík penisu, ale žalud je odhalený. To znamená, že při pronikání do partnera cítíte mnohem více.

Návleky nebo manžety, které vibrují nebo mají také stimulátor klitorisu, nabízejí ještě větší potěšení. Tyto erotické hračky jsou podobné oblíbeným vibrátorům Rabbit Vibrátory.

A pak jsou tu modely, které vypadají jako velké penisy, ruce nebo pěst. Obvykle se používají k tomu, aby váš penis extrémně prodloužily a dodaly mu větší obvod. Snižují také pocit při penetraci, takže při sexu vydržíte ještě déle.

Přehled různých typů návleků na penis

 • Návleky na penis s nopky: Vytváří intenzivní, vzrušující pocity ve vagíně nebo anální oblasti
 • Návlek na penis: Nasazuje se pouze kolem dříku penisu; lze jej použít také jako kroužek na penis pro zvýšení erekce
 • Vibrační návlek na penis: Dodatečné vzrušení prostřednictvím vibrací
 • Nástavec na penis: Pro větší délku a obvod; možnost intenzivnější stimulace bodu G a bodu A
 • Návlek na penis s reálným pocitem: Vypadá jako skutečný penis v barvě kůže s žílami
 • Návleky na penis se síťovanou strukturou: Podobné návlekům na penis s nopky; síťovaná struktura však vytváří ještě jedinečnější pocit ve vagíně nebo análním otvoru
 • Návleky na penis s integrovaným kroužkem na varlata: Lze je připevnit k šourku, aby se zabránilo sklouznutí a mírně stlačila varlata, což umožňuje delší výdrž
 • Návlek na penis se stimulátorem klitorisu: stejně jako u králičích vibrátorů je na hřídeli návleku malý zahnutý nástavec, který stimuluje klitoris
 • Návlek na penis s integrovaným masturbátorem: Vstup návleku vypadá jako vagína s realisticky tvarovanými stydkými pysky nebo jako mužský anální otvor; podobně jako masturbátor, ale vhodný pro zasunutí do skutečné vagíny/anusu


Různé návleky na penis se liší také tvarem, barvou a materiálem. Protože návleky na penis musí být obecně velmi pružné, jsou obvykle vyrobeny z TPE, silikonu, latexu nebo PVC.