Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Stimulátory prostaty

Zpravodaj

Stimulátory prostaty 

Tento stimulátor prostaty zasáhne správné místo a dokáže prostatu skutečně stimulovat! S vibrátorem na prostatu od Alpha Male je možné dosáhnout orgasmu bez použití rukou, vynuceného orgasmu i uvolnění.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 85 položek
Zobrazit 1 - 12 z 85 položek

Masáž prostaty: bod G nebo bod rozkoše u mužů

 

Proč masáž prostaty?

 

Pro většinu mužů je masáž prostaty mimořádně stimulující, protože prostata je považována za tajný bod G neboli bod rozkoše u mužů. Masáž prostaty lze chápat jako masáž bodu G u mužů. Stimulace prostaty nejlépe funguje prostřednictvím masáže prstem nebo anální hračkou či speciálním vibrátorem na prostatu (nazývaným také mužský vibrátor ).

 

Masáž prostaty je pro mnoho mužů nádherným smyslným zážitkem. Pokud muž během stimulace prostaty zároveň masturbuje nebo provozuje sex, dechberoucí pocit se zintenzivní a vede k intenzivním, dlouhotrvajícím orgasmům.

 

Každý muž samozřejmě reaguje na stimulaci jinak a anální masáž prostaty nemusí být hned pro každého šálkem čaje, ale podle průzkumu více než 70 % heterosexuálních mužů ve vztahu již vyzkoušelo nebo by vyzkoušelo masáž prostaty.

 

Nemusíte se však bát, protože existují různé způsoby, jak masírovat a stimulovat mužský bod G. Nejen přes konečník, ale také z vnější strany perinea, oblasti mezi konečníkem a varlaty. U mužů lze erekci zvýšit také tlakem na perineum.

 

Jak najdu prostatu?

 

Prostata je pohlavní žláza, která má za úkol produkovat sekret, který se mísí se spermatem. Mužská prostata se také nazývá předstojná žláza. Prostata zajišťuje přežití spermií. Pohlavní orgán leží pod močovým měchýřem a obklopuje mužskou močovou trubici, která odvádí moč a sperma ven.

 

Prostatu lze snadno nahmatat prstem přes konečník. Mužský bod G se nachází asi 5 až 7 cm za vstupem do konečníku. Prostatu lze snadno nahmatat mírně zahnutým prstem, jehož spodní strana směřuje k pupku.

 

Prstem nebo jazykem lehce masírujte konečník zvenčí, aby si partnerka mohla na tento pocit zvyknout - pokud používáte prst, naneste na konečník trochu lubrikantu na silikonové bázi EZ2FUCK, abyste mohli prstem jemně proniknout přímo dovnitř.

 

 

Ať už použijete prst nebo erotickou hračku na prostatu, doporučujeme na začátku jemný přístup k tomuto"mužskému bodu G". Nebuďte však příliš stydliví. Zpočátku může být muž novými doteky překvapen, ale pokud se vám podaří trefit to správné místo, může to být nejlepší sex jeho života.

 

Pro snazší pronikání použijte náš lubrikant pro stimulaci prostaty Aquameo (na vodní bázi), popř Alpha Male (na vodní bázi plus výtažky uvolňující konečník).

 

Správná příprava na masáž prostaty

 

Uvolněte se a věnujte se nejprve perineu - oblasti mezi varlaty a konečníkem: jemné hlazení nebo mačkání vzrušuje a uvolňuje. Během předehry s partnerem může také jazykem stimulovat vnější stranu konečníku.

 

Pokyny pro masáž prostaty

 

Prostata v sobě spojuje množství nervových zakončení, díky čemuž je anální stimulace tak intenzivní. Můžete se hýčkat jak sami, tak nechat partnera, aby vás stimuloval, tedy prsty nebo během sexu. Masáž prostaty však nejlépe funguje s anální hračkou pro stimulaci prostaty.

 

Existují dva způsoby masáže prostaty - přímá a nepřímá masáž. Nepřímá se provádí přes perineum, zatímco přímá se provádí uvnitř konečníku prsty nebo erotickou hračkou.

 

Nejlepší vibrátor na prostatu a další hračky pro masáž prostaty:

 

Stimulátory prostaty jsou speciálně tvarované pro stimulaci prostaty a bodu P Bod P je "mužský bod G", který se nachází asi 5 až 7 cm za vstupem do konečníku a při stimulaci naším stimulátorem prostaty vyvolává anální orgasmus. Možné jsou i "orgasmy bez rukou".

 

Nepřímá masáž prostaty

 

Nepřímá masáž prostaty se provádí na perineu. Při pohledu zvenčí se žláza nachází přímo za varlaty. Prsty lze tuto oblast lehce stisknout, třít, hladit a masírovat. Druhou rukou lze současně stimulovat penis a varlata.

 

MEO má v prodeji také speciální kroužky na penis v rozšířeném provedení, které nejen zajišťují tvrdou erekci, ale zároveň stimulují perineum.

 

Přímá masáž prostaty

 

Kromě nepřímé masáže perinea lze stimulovat také prostatu uvnitř konečníku. K procítění cesty k prostatě se nejlépe hodí prsty nebo anální hračka MEO. Mužského bodu G lze při sexu samozřejmě dosáhnout i penetrací pomocí vibrátoru nebo butt plug.

 

Prsty a anální hračky

Jakmile bod nahmatáte, můžete žlázu obkroužit lehkým tlakem konečkem prstu. Střídavě vyvíjejte lehký tlak přímo na prostatu nebo tlačte konstantní silou a měňte intenzitu.

 

Pomocí hračky na prostatu, vibrátoru na prostatu, análního vibrátoru nebo vrtulebutt plug lze také snadno dosáhnout prostaty.

 

Pokud je anální otvor již dobře roztažen, lze použít i druhý prst. Prostatu lze uchopit mezi ukazováček a prostředníček a mírným tlakem ji masírovat.

 

Dojení prostaty a orgasmus z volné ruky

 

Prostatu může partnerka masírovat přímo i nepřímo současně, zatímco masírovaný masturbuje. Prožitek ze stimulace prostaty může být mimořádně intenzivní.

 

V souvislosti s masáží prostaty se často používá termín dojení nebo nucená emaskulace. To znamená, že stimulace prostaty způsobuje výron semene, i když muž nemá orgasmus. Masáž prostaty snižuje tlak v semenných váčcích a prostatě, což vede k ejakulaci bez orgasmu. Tímto způsobem může tato masážní technika vést k oddálení vyvrcholení (lidově nazývanému také ve scénářích BDSM) Cum Control ve scénářích BDSM).

 

Pomůcky a speciální hračky pro masáž prostaty

 

Anální penetrace, ať už prstem, erotickou hračkou nebo během sexu, by nikdy neměla probíhat bez lubrikantu, protože konečník si na rozdíl od vagíny nedokáže vytvořit vlastní vlhkost. Speciální anální lubrikanty od MEO poskytují dostatečnou vlhkost pro uvolněnou masáž prostaty.

 

Anální hračky pro masáž prostaty

Existují takzvané"masážní pomůcky na prostatu", které prostatu masírují zevnitř silnými nebo jemnými vibracemi a speciálním tvarem. Většina těchto análních hraček má také další stimulační rameno, které masíruje perineum zvenčí. Dvojnásobná zábava s masáží prostaty je tedy předem naprogramována.

 

 

Hygiena po masáži prostaty - čištění análních hraček

 

Po orgasmu je třeba stimulátor opatrně a pomalu vytáhnout a důkladně očistit vodou a mýdlem. K dezinfekci lze použít i speciální čistič erotických pomůcek, například VERYCLEAN.

 

Nákup vibrátoru na prostatu nebo pánského vibrátoru na masáž prostaty

 

Pokud hledáte vibrátor na prostatu, stimulátor prostaty, uretrální vibrátor nebo vibrátor na masáž prostaty, jste v dobrých rukou u MEO, předního internetového obchodu pro stimulaci prostaty. Nabízíme širokou škálu produktů, které vám pomohou stimulovat prostatu. Výběr správné anální hračky je pro úspěšnou masáž prostaty zásadní. Máme nejen známý vibrátor pro muže, ale také účinný anální vibrátor a velmi úspěšný kolík na prostatu. Najdete zde také speciální lubrikanty pro masáž prostaty a sprej, který uvolňuje konečník a usnadňuje zavádění vibrátoru na prostatu. O tom, která erotická hračka pro muže vám bude nejlépe vyhovovat, je třeba rozhodnout a vyzkoušet ji individuálně, protože každá z erotických hraček pro muže má jiné výhody, například dálkové ovládání nebo odnímatelné vibrační náboje.