Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Šukací stroje a dojící stroje

Zpravodaj

RODEO Fucking Machine Deluxe

Jako jízda na divokém býkovi! Sexuální stroj MEO® ve tvaru sedla dokáže nejen pořádně přirážet, ale také rotovat. Ovládání je velmi jednoduché. Přístroj se připojí k elektrické síti; sednete si na sedlo, na ovládací jednotce nastavíte intenzitu a necháte se vyhecovat do orgasmického nebe.

Více informací

1662/00

$1,897.45


-$223.14

$1,674.31

plus náklady na dopravu

k dispozici na

  Více informací

  Jako jízda na divokém býkovi! Sexuální stroj MEO® ve tvaru sedla dokáže nejen pořádně přirážet, ale také rotovat. Ovládání je velmi jednoduché. Přístroj se připojí k elektrické síti; sednete si na sedlo, na ovládací jednotce nastavíte intenzitu a necháte se vyburcovat do orgasmického nebe.

   

  Plný výkon, extrémní orgasmy! Orgasmus lze dosáhnout během několika sekund a je tak silný, že se náš kovboj po téměř dvouminutovém několikanásobném orgasmu rozplakal a ležel bez hnutí 20 minut. Orgasmus se nedá přirovnat k ničemu, ale vůbec k ničemu. Je naprosto zdrcující.

   

   

  Osedlejte si koně a jeďte vstříc orgasmu !!!! VIDEO

   

  MEO® Saddle Deluxe, výkonný sexuální stroj, vám zaručí tu nejžhavější jízdu vašeho života.

   

  Nasedněte do sedla a užijte si neuvěřitelné šukací rodeo! Díky dvěma vyměnitelným nástavcům nabízí sedlo Deluxe hlubokou a intenzivní stimulaci, která vás rozjede jako divokého býka! Náš výkonný stroj je navržen tak, aby vás uspokojil v jezdecké poloze, dokud nedosáhnete gigantického orgasmu!

   

  Pohodlně polstrované sedlo vás vybízí, abyste se na sedle pohoupali a nasadili si jeden ze dvou přiložených doplňků. Dildo je tvarované jako skutečný penis a má baculatou hlavičku, která vám poskytne pronikavé potěšení, po kterém při sexu vždy toužíte, zatímco dráždivý povrch vibrátoru vás dráždí při každém zasunutí a vysunutí.

   

  Necítíte se na pořádně tvrdý sex? Druhý nástavec je určen čistě pro vnější potěšení a je vybaven velkou, pohodlnou boulí pro pronikavou masáž.

   

  Jakmile budete bezpečně v sedle, můžete se během orgasmické jízdy držet ovladače, nebo ho díky zatahovacímu kabelu odpojit a použít k ovládání F-stroje. Hrajte si různými rychlostmi nebo nechte partnera převzít otěže a ovládejte svou rozkoš až k orgasmu! Se 6 ohromujícími vibračními režimy a intenzitami není vaše rozkoš nijak omezena! Připojte se a roztočte svou pánev nebo si prostě jen užívejte silný pohyb sedla, který vás přivede k několikanásobnému orgasmu!

   

  Kompatibilní se silikonovými a vodními lubrikanty. Strojek čistěte jemným mýdlem a teplou vodou.  Více informací:

   

  • Materiál: TPE, umělá kůže, ABS.
  • Poznámka: Napájení pomocí americké zástrčky 110-240 V.
  • Součástí dodávky je šroubovák na šukací strojky a 4 šrouby a podrobný návod k nastavení
  • Rozměry: Délka nástavce na vibrátor 15 cm, průměr 4,5 cm. Nástavec stimulátoru klitorisu má vyvýšený kopeček o délce 7,5 cm, průměru 4 a výšce 3 cm. Sedlo měří 34 cm na délku, 19 cm na výšku a 31 cm na šířku.

   

  Mohlo by vás zajímat i toto:

  HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

  Hodnocení 

  Quanti orgasmi sarete in grado di gestire?

  The Saddle Deluxe Sex Machine è una vera e propria macchina dell'amore dedicata al piacere femminile a forma di sella, divertitevi a cavalcare il vostro stallone preferito! LoveBotz Saddle è un sex toy ad alta potenza, una macchina dell'amore che vi porterà con le sue vibrazioni, al settimo cielo! Avete mai avuto modo di montare su di una comoda sella imbottita? Ebbene Saddle vi darà il massimo del confort con l'ulteriore possibilità di giocare con un fallo morbido, come se fosse di velluto, eccitante e molto stimolante. Il fallo affonderà nella vostra vulva finchè non arriverete ad appoggiarvi sulla sella, una profondità di penetrazione che vi manderà letteralmente in visibilio. Inoltre la sella è provvista di un controller che consente di decidere le 5 velocità di vibrazione incredibili e le 5 pulsazioni, in completa autonomia e comodità, un comando che spicca anche attraverso una bobina retrattile in modo che è possibile aumentare o diminuire la velocità, anche mentre ci si ritrova in estasi! Potrete giocarci anche in coppia, consegnando il telecomando al vostro partner per vedere quanto tempo è possibile reggere senza perdere il controllo a causa del troppo piacere e godimento.

  • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  Amazing

  MEO's fuck machine is the best thing I have ever bought. I can only confirm that it really is the best sex machine in the world as claimed. Even though the fuck machine from MEO is exceptionally expensive, it is definitely worth buying. Anyone who has experienced an orgasm with this machine will never forget it.

  • 3 z 3 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  Orgasmes inoubliables

  La machine à baiser de MEO est la meilleure que j’aie jamais achetée. Je ne peux que confirmer qu’elle mérite son surnom de meilleure machine à sexe du monde. Même si le prix de la machine à baiser de MEO n’est pas vraiment donné, cela vaut vraiment la peine de se la procurer. Ceux qui ont déjà eu un orgasme avec cette machine ne sont pas près de l’oublier.

  • 3 z 3 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  Unvergessliche Orgasmen

  Diese Fickmaschine ist das Beste, was ich je gekauft habe. Das es die beste Sexmaschine der Welt genannt wird, kann ich nur bestätigen und nochmals rot unterstreichen. Auch wenn die Fickmaschine von MEO unwahrscheinlich teuer ist, so lohnt die Anschaffung mit mehreren Leuten definitiv. Wer einen Orgasmus mit dieser Maschine erlebt hat, wird diesen nie wieder vergessen...

  • 3 z 3 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.

  Napište vlastní recenzi

  RODEO Fucking Machine Deluxe

  RODEO Fucking Machine Deluxe

  Jako jízda na divokém býkovi! Sexuální stroj MEO® ve tvaru sedla dokáže nejen pořádně přirážet, ale také rotovat. Ovládání je velmi jednoduché. Přístroj se připojí k elektrické síti; sednete si na sedlo, na ovládací jednotce nastavíte intenzitu a necháte se vyhecovat do orgasmického nebe.

  Napište vlastní recenzi

  Ostatní zákazníci také zakoupili:

  30 další položky ve stejné kategorii: