Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Vibrátory

Zpravodaj

Anální kolík z nerezové oceli - Velký anální vibrátor "The Glider" od Alphamale

Nový

Větší verze Alphamale "The Glider" je více než jen luxusní anální kolík z nerezové oceli, je to ztělesnění dokonalého análního kolíku, který nastavuje nové standardy z hlediska estetiky i funkčnosti.

Více informací

3708/00

k dispozici na

  Více informací

  Větší verze Alphamale "The Glider" je více než jen luxusní anální kolík z nerezové oceli, je to ztělesnění dokonalého análního kolíku, který nastavuje nové standardy z hlediska estetiky i funkčnosti. Anální vibrátor je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a zaujme svým leštěným povrchem, který je nejen příjemný na pohled, ale také slibuje dechberoucí zážitek.

  Díky celkem 7 různým vibračním režimům a 3 rychlostem si můžete anální stimulaci přizpůsobit přesně podle svých preferencí a zažít dechberoucí okamžiky rozkoše. Kónický tvar a hladký povrch análního kolíku z nerezové oceli usnadňují jemné zavádění do análního otvoru a zajišťují příjemné pohodlí při používání.

  S celkovou délkou 8,5 cm a průměrem 3,4 cm je anální kolík z nerezové oceli ideální velikostí pro začátečníky i pokročilé uživatele. Zasouvací délka 7,4 cm umožňuje cílenou stimulaci análního otvoru a slibuje intenzivní orgasmy. Díky vodotěsnému provedení je anální kolík z nerezové oceli odolný proti stříkající vodě a lze jej používat i ve sprše nebo ve vaně.

  Nabíjecí přes USB je anální kolík z nerezové oceli mimořádně praktický a šetrný k životnímu prostředí. Ať už si chcete hrát sami, nebo se o nerezový anální kolík podělit s partnerem, s tímto análním vibrátorem můžete zažít vzrušující a příjemné chvíle. Ponořte se do světa rozkoše, kde se design snoubí se senzační stimulací - s nerezovým análním kolíkem od AlphaMale!

  Další podrobnosti:

  • Nerezový anální kolík
  • Anální vibrátor
  • Celková délka: 8,5 cm
  • Průměr: 3,4 cm
  • Zasouvací délka: 7,4 cm
  • Vibrační režimy: 7
  • Stupně rychlosti: 3
  • Vodotěsnost: odolný proti stříkající vodě
  • Materiál: nerezová ocel
  • Dobíjení přes USB
  • Lithium-iontová baterie
  • MEO a Alphamale jsou registrované ochranné známky společnosti MEO Germany.


  Anální stimulace análním vibrátorem:

  Anální stimulace análním vibrátorem je sexuální praktika, při níž se používá vibrátor, který byl speciálně vyvinut ke stimulaci análního otvoru. Naše anální vibrátory mají kónický tvar, který usnadňuje zavádění, a nabízejí různé režimy a rychlosti vibrací, které umožňují přizpůsobit stimulaci.

  Prvním krokem při anální stimulaci análním vibrátorem je příprava. Je důležité použít dostatečné množství lubrikantu, např. náš lubrikant FuckBuddy, který zajistí jemné a pohodlné zavádění a minimalizuje tření. Poté pomalu a opatrně zaveďte anální vibrátor do análního otvoru.

  Po zavedení análního vibrátoru můžete vyzkoušet různé režimy a rychlosti vibrací, abyste dosáhli požadované stimulace. Možná dáváte přednost pomalým, jemným vibracím, zatímco jiní dávají přednost intenzivnější stimulaci. Všestrannost análního vibrátoru vám umožní přizpůsobit si potěšení vlastním preferencím a objevit nové pocity.

  Během používání můžete anální vibrátor použít také ke stimulaci prostaty, a to konkrétním přitlačením na přední stěnu análního otvoru. Tato stimulace může u mnoha mužů vést k intenzivnějším orgasmům a většímu sexuálnímu uspokojení.

  Po použití byste měli anální vibrátor důkladně očistit naším VERYCLEAN sprejem, abyste zajistili hygienu a předešli infekcím. Mnoho análních vibrátorů je vodotěsných, a proto je lze snadno vyčistit teplou vodou a jemným mýdlem.

  Mohlo by vás zajímat i toto:

  HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

  Hodnocení 

  Très satisfaisant!

  C'est mon premier, et il me convient parfaitement! Le prix est abordable, il fonctionne très bien

   Napište vlastní recenzi

   Anální kolík z nerezové oceli - Velký anální vibrátor "The Glider" od Alphamale

   Anální kolík z nerezové oceli - Velký anální vibrátor "The Glider" od Alphamale

   Větší verze Alphamale "The Glider" je více než jen luxusní anální kolík z nerezové oceli, je to ztělesnění dokonalého análního kolíku, který nastavuje nové standardy z hlediska estetiky i funkčnosti.

   Napište vlastní recenzi

   30 další položky ve stejné kategorii: