Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Kategorie

Zpravodaj

Informace o bezpečné platbě

 

 

Můžete si vybrat mezi různými způsoby platby.

 

 

 

S MEO jste vždy flexibilní

Jako zákazník můžete u MEO platit prostřednictvím služby PayPal, na základě zálohové faktury nebo na dobírku. Samozřejmě nabízíme také platbu kreditní kartou. Bohužel vám nemůžeme nabídnout částečné platby nebo platby na splátky.

Informace o jednotlivých způsobech platby najdete v sekcích Platba bankovním převodem (zálohová faktura), Dobírka a Platba kreditní kartou.

 

Platba bankovním převodem (zálohová faktura)

Tuto formu platby nabízíme všem zákazníkům. V tomto případě převedete fakturovanou částku na náš účet uvedený v potvrzení objednávky:

Pokyny k platbě

Fakturovanou částku prosím převeďte poté, co obdržíte e-mailem naše potvrzení objednávky. Zboží bude odesláno ihned po obdržení platby.

 

Dobírka

Dobírka je možná v Německu a některých zemích Evropské unie.

Fakturovanou částku jednoduše zaplatíte přímo doručovateli.

 

Platba přes PayPal

Tuto formu platby nabízíme všem zákazníkům.

 

Platba kreditní kartou

Pokud si přejete, můžeme vám fakturovanou částku při dodání zboží strhnout z vaší kreditní karty. Z vašeho účtu bude obvykle stržena v následujícím zúčtovacím cyklu instituce, u které máte kreditní kartu. Přijímáme platební karty Master Card, American Express a VISA.

V procesu objednávky vyberte jako způsob platby kreditní kartu. V dalším kroku zadejte údaje o své kreditní kartě. Z bezpečnostních důvodů vás při zadávání údajů požádáme také o uvedení čísla pro ověření karty (CVV2- a CVC2) vytištěného na zadní straně karty.

Nepřijímáme debetní karty (Visa Electron, Carte Bleue, Switch, Delta atd.). Zákazníci, kteří mají pouze debetní karty, mají možnost dalších způsobů platby (dobírka-v rámci EU a platba bankovním převodem (zálohová faktura ) -celý svět-)

 

Náš závazek k vaší bezpečnosti však jde ještě dál:

 

Údaje o vaší kreditní kartě uchováváme pouze pro účely dané transakce, takže je při každém nákupu musíte zadávat znovu. Máme také vlastní digitální certifikát pro šifrování přenosu dat a pro zpracování transakcí využíváme služeb renomované specializované společnosti pro elektronické platební transakce. Další bezpečnostní opatření najdete v části Přehled informací o zabezpečení.

Číslo pro ověření karty CVV2 a CVC2

 

Pro zpracování plateb kreditními kartami Visa nebo Mastercard vyžadujeme další údaj: číslo ověření karty CVV2 nebo CVC2. Toto třímístné číslo se nachází na zadní straně vaší kreditní karty. Třímístné číslo CVV2 je vytištěno obrácenou kurzívou bezprostředně nad podpisovým proužkem na zadní straně karty. Obvykle je číslo vaší karty přímo před ním. Potřebujeme pouze poslední 3 číslice tohoto čísla (zbývající číslice jsou pouze opakováním čísla vaší kreditní karty).

Kód pro ověření karty (CVV2 / VISA - CVC2 / Mastercard) je bezpečnostní prvek kreditních karet. Jedná se o třímístnou kontrolní číslici na zadní straně kreditní karty. Tento nový bezpečnostní prvek zabraňuje použití padělaných nebo odcizených údajů o kreditní kartě a s tím souvisejícím podvodům s kreditními kartami.

Číslo CVV2/CVC2 pro ověření karty zajišťuje, že osoba, která provádí nákup, skutečně vlastní kreditní kartu, a nikoli pouze doklad o nákupu nebo číslo karty. Číslice nejsou uloženy na magnetickém proužku a nelze je vypočítat z čísla kreditní karty.