Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Kategorie

Zpravodaj

Copyright © 1995-2024 MEO Vertriebs GmbH. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva a dohody o použití

Nákupem a/nebo prodejem výrobků MEO nezískává zákazník žádná práva na komerční použití loga MEO nebo našich značek, která by šla nad rámec zákonných ustanovení.

Zákazník zejména není oprávněn kopírovat, používat a/nebo nechat používat naše fotografie výrobků a/nebo texty k výrobkům, a to ani částečně, které byly vytvořeny za značných výrobních nákladů. K tomuto účelu máme uzavřené samostatné smlouvy o využití, které uzavíráme s vybranými zákazníky. Porušení zákazu užití bude z naší strany v každém případě postihováno. Kromě jiných nároků na náhradu škody si vyhrazujeme zejména právo účtovat za neoprávněné použití příslušné licenční poplatky.

Logo MEO je registrovaná ochranná známka společnosti MEO Vertriebs GmbH v Německu a dalších zemích.

MEO, EXTREMEO, AMOREMEO, EZ2FUCK, EZ2SUCK, AQUAMEO, Oh so easy by MEO, Bad puppy by MEO, Analforte, MEOBOND, STROKE, SOLEMEO, LUNAMEO, KISS KISS BANG BANG, FUCKTORY, CAZZOMEO, CUMELOT, FORMULA X Hybrid, PLOWGIRL, PLOWBOY, AnalPush, RUSHTIME, Alpha Male, BUTTBLANC, Form follows Fantasy, MEO - donutí tě udělat se! , Dr Sado by MEO, Nopacha, Bare Back, Are you hardcore enough?, HOLY LUBE by MEO, VIGOREMEO, Glory Hole Action Lube a ANALISSIMO jsou registrované ochranné známky společnosti MEO Vertriebs GmbH v Německu a dalších zemích.

Práva na všechny ostatní značky a názvy produktů uvedené v tomto online katalogu patří jejich vlastníkům a jsou tímto uznávána. Uvedení názvů výrobků, které nepocházejí od společnosti MEO, má pouze informativní charakter a nepředstavuje reklamu. Společnost MEO nenese žádnou odpovědnost za výběr, výkon nebo vhodnost těchto výrobků.

Zvláštní pokyny společnosti MEO pro partnerské a partnerské programy:

Používání výrazu "MEO" chráněného ochrannou známkou a všech odvozených hláskování (např. "MEO-Erotikversand, MEO Erotik, meo.de" atd.) v doméně není povoleno.