Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Kategorie

Zpravodaj

Informace o dodání

 

Termín doručení závisí na konkrétním zboží. Pokud se v zobrazení detailu položky nezobrazují žádné informace o doručení, doručíme zboží několik dní po obdržení objednávky. Přesná doba dodání závisí na dalších faktorech, například na dostupnosti zboží.

V zásadě máte různé možnosti, jak termín dodání ovlivnit:


Expresní doručení:

 

Při expresním doručení můžete zásilku obdržet již následující den.


Požadované datum doručení: V případě, že je zásilka odeslána v požadovaném termínu, můžete si vybrat mezi následujícími možnostmi:

 

Pokud tolik nespěcháte, ale chtěli byste, aby vám zboží bylo doručeno v požadovaném termínu, můžeme vám to také nabídnout.

 

V našem centru nápovědy najdete také informace k následujícím tématům: Přepravní náklady, export, diskrétnost a hlášení škod.

 

 

Informace o dodací lhůtě

 

Naše zboží je obvykle k dispozici k okamžitému dodání. Existují však různé možné dodací lhůty. V závislosti na vybraném zboží mohou být dodací lhůty 3-5 dní, ve výjimečných případech až 8-10 týdnů.

Věnujte prosím pozornost také informacím o expresním dodání nebo dodání v požadovaném termínu.

 

 

Expresní služba

 

Objednáno dnes, doručeno co nejrychleji

 

S expresním doručením můžete zásilku obdržet nejdříve následující den.


Stačí si tuto službu vybrat během procesu objednávání. Za každou objednávku zaplatíte pouze jeden příplatek. Výše příplatku závisí na hmotnosti zásilky a místě určení. Kromě toho platí obvyklé náklady na dopravu.

 


 

 

Náklady na dopravu

 

Společnost MEO chce, abyste nakupovali v klidu a abyste objednané zboží obdrželi rychle, levně a bezpečně. Proto jsme pro vás připravili co nejjednodušší a nejpřehlednější přepravní podmínky:

 

Po přihlášení pomocí svého uživatelského jména a hesla nebo po první registraci uvidíte ve svém nákupním košíku aktuální náklady na dopravu. Před nákupem tak budete vědět, zda a kolik budou náklady na dopravu činit.

 

Dodání mimo Německo

 

Dodáváme po celém světě - do všech zemí

 

Standardní dodací lhůty (přeprava prostřednictvím UPS nebo UPS Express) jsou přibližně 2 až 3 dny v rámci Evropské unie a přibližně 5 dní pro všechny ostatní země. Přesná doba dodání závisí na dalších faktorech, jako je dostupnost zboží.

Diskrétnost - bez celních problémů

V Evropské unii podléhají výrobky a služby DPH. MEO musí na základě platných zákonů účtovat německou DPH u zásilek do všech zemí Evropské unie. Výše DPH u všech objednávek zasílaných na doručovací adresu v Evropské unii bude uvedena na poslední straně objednávky, v e-mailovém potvrzení objednávky a na faktuře přiložené k zásilce. Cena v eurech uvedená na webových stránkách B2C pro zákazníky s bydlištěm v EU je uvedena včetně DPH.

 

Pro objednávky ze zemí mimo EU používáme jiné, samostatné ceníky (například ceník Švýcarsko). Zde není uvedena daň z přidané hodnoty.

 

Upozorňujeme, že objednávky zásilek mimo Evropskou unii mohou podléhat daním a clům specifickým pro danou zemi.

 

Celní formuláře pro dopisy a balíky do zemí mimo EU uvádějí hodnotu položek obsažených v zásilce podle typu výrobku. Celní orgány mohou otevřít dopisy a balíky ke kontrole, nemáme na to vliv. Při zasílání objednávky mimo EU se obvykle vybírají celní nebo dovozní poplatky, jakmile zásilka dorazí do vaší země. Poplatky za celní odbavení jdou na vaše náklady; tyto poplatky nemáme pod kontrolou a jejich výši nemůžeme předvídat. Celní předpisy se v jednotlivých zemích značně liší. Pokud o nich chcete získat více informací, je nejlepší obrátit se na místní celní úřad. Upozorňujeme, že jako dovozce musíte dodržovat předpisy příslušné země.

 

MEO doporučuje jako poskytovatele přepravních služeb společnost UPS pro diskrétní, rychlou a bezpečnou přepravu. .

 

Diskrétnost

 

Diskrétnost je pro nás ve společnosti MEO velmi důležitá. Již léta máme zkušenosti s doručováním vysoce postaveným osobám, veřejně činným osobám, politikům a VIP.

 

Doručování zásilek:

 

Všechny zásilky MEO jsou doručovány poštou nebo UPS, neutrálně zabalené s diskrétními informacemi o odesílateli. Nikdo nemůže zjistit, co se v balíku nachází. Naše balíky jsou pevně a bezpečně zabaleny a na našich balících není žádná reklama. Vaše soukromí nám leží na srdci!

 

Samozřejmě vám zásilky doručíme i na vámi vybrané požadované adresy (například do balicích stanic, do kanceláře nebo ke známému).

 

Vaše osobní údaje:

 

Vaše osobní údaje jsou u MEO v bezpečí! Ochrana a bezpečnost dat jsou pro nás velmi důležité. Prostřednictvím kompetencí našich zaměstnanců v oblasti ochrany osobních údajů a neustálé optimalizace všech zásad technického zabezpečení společnost MEO neustále zvyšuje bezpečnost i vašich údajů. Více informací naleznete na našich stránkách o ochraně osobních údajů. Každý zaměstnanec společnosti MEO je smluvně zavázán k dodržování našich zásad ochrany osobních údajů.

 

Výpis z kreditní karty:

 

Na výpisu z vaší kreditní karty se neobjeví žádné informace o zakoupených produktech.

 

Reklama: V případě, že se jedná o reklamu, je možné, že se jedná o reklamu:

 

Nebudete od nás dostávat žádnou reklamu, a to ani e-mailem, ani dopisem - pokud jste si to výslovně neobjednali ve svém profilu (Moje údaje - Moje MEO).

 

Požadovaný termín dodání

 

Všechny články vám doručíme v den, který si přejete. Doručení bude provedeno 3. nebo 5. pracovní den po přijetí vaší telefonické nebo online objednávky, v závislosti na druhu zboží.

Během procesu objednávání vyberte doručení v požadovaný den a sdělte nám preferované datum.

U položek, které jsou zasílány poštou nebo UPS, můžete zvolit požadované datum doručení od pondělí do pátku. Dopolední nebo odpolední doručení bohužel nemůžeme ovlivnit.

 

Poškozené zásilky

 

Vaši objednávku zabalíme co nejbezpečněji. K přepravě používáme bezpečné a certifikované kartonové krabice. Pokud však dojde k poškození, odmítněte převzetí, pokud je poškození ihned viditelné, a nechte zásilku vrátit odesílateli. O poškozených zásilkách nás prosím informujte.

MEO Vertriebs GmbH

Lise-Meitner-Str. 9
D-45699 Herten

E-mail: [email protected]
Fax: +49 (0) 2366 500510