Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Anální zátky

Zpravodaj

Trenér análního sexu - butt plug Warm Up

butt plug Warm Up ze série Extremeo optimálně roztahuje konečník a uvolňuje oba svěrače. Ideální pro přípravu na anální sex nebo pro fisting. Díky bezpečné základně a zatahovací rukojeti je ideální pro diskrétní každodenní použití.

Více informací

k dispozici na

  Více informací

  butt plug Warm Up dobře vyplní anální kanál, udržuje řitní otvor široce otevřený a uvolňuje tak 1. a 2. svěrač. Ten pravý butt plug ze série Extremeo pro přípravu na anální sex nebo pro zahřátí před análním sexem fisting. Perfektní velikost, anatomicky ideální tvar, základna zajišťující bezpečnost a zpětná rukojeť, butt plug Warm Up lze diskrétně používat i po delší dobu v každodenním životě.

   

  Kónicky tvarovaný butt plug Warm Up je důležitý z mnoha důvodů a je ideální pro přípravu na anální sex nebo anální sex fisting vhodné! Zde vysvětlujeme proč:

   

  Lidský konečník se skládá ze dvou svěračů. Vnější svěrač (sphincter externus) - Tento sval se nachází přímo u vchodu do konečníku a lze jej libovolně napínat a uvolňovat. Vnitřní svěrač (sphincter internus) - Tento sval se nachází hlouběji v konečníku a je ovládán mimovolně. To znamená, že nemáte přímou kontrolu nad napínáním a uvolňováním tohoto svalu.

   

  Při přípravě na anální sex nebo fisting je důležité uvolnit oba svaly svěrače. Častým problémem začátečníků je, že dokáží uvolnit pouze vnější svěrač, zatímco vnitřní svěrač zůstává napjatý. To může vést k nepříjemným pocitům nebo bolesti.

   

  Zde přichází na řadu butt plug Warm Up :

   

  • Anální kolík má dokonalý tvar: Kuželovitý tvar butt plug Warm Up umožňuje pomalé zavádění análního kolíku do konečníku. Kónický tvar umožňuje postupné zavádění a roztahování vnějšího svěrače. Po zavedení zátka pomáhá uvolnit a roztáhnout vnitřní svěrač.

  • Anální zátka zcela vyplní anální kanál: Jak potvrdili naši odborníci, butt plug Warm Up zcela vyplní anální kanál. To je důležité, protože připravuje konečník na pocit proniknutí, jako je tomu při análním sexu nebo anální penetraci fisting je tomu tak.

  • Anaplug uvolňuje oba svěrací svaly: Uvolněný svěrač je klíčový pro bezbolestný a příjemný zážitek během análního sexu nebo anální penetrace fisting. Butt plug Warm Up udržuje řitní otvor široce otevřený, což následně uvolňuje svěrač a zefektivňuje přípravu.

  • Prioritou je pro nás bezpečnost: Základna butt plug zajišťuje, že nesklouzne příliš hluboko do konečníku, což je obzvláště důležité, aby nedocházelo k nepříjemným pocitům. Zatahovací rukojeť poskytuje dodatečnou kontrolu a bezpečnost při zavádění a vyjímání butt plug.

  • Dlouhodobé každodenní používání: Konstrukce butt plug Warm Up umožňuje nosit kolík delší dobu. Dlouhodobé nebo nepřetržité používání butt plug může trénovat uvolnění vnitřního svěrače. To je obzvláště užitečné, protože, jak již bylo zmíněno, tento sval je ovládán mimovolně a nelze jej uvolnit přímo.

  • Různé velikosti: Tři různé velikosti umožňují uživateli vybrat si správný anální kolík v závislosti na zkušenostech a pohodlí. To umožňuje postupné zvětšování a přizpůsobování, což usnadňuje přípravu na anální sex nebo fisting jednodušší.

  • Super materiál: Měkký, ale rozměrově stabilní silikon bez ftalátů nabízí nejen příjemný zážitek šetrný k pokožce, ale je také dostatečně kluzký, aby umožnil hladké anální protahování, zejména v kombinaci s kvalitním lubrikantem, jako je Aquameo.


  Stručně řečeno, butt plug Warm Up pomáhá roztahovat a uvolňovat nejen vnější, ale i vnitřní svěrací svalstvo, což z něj činí cennou pomůcku při přípravě na anální sex nebo anální styk fisting anální sex. Vždy je však důležité nespěchat, používat dostatek lubrikantu a naslouchat vlastnímu tělu, aby vše zůstalo pohodlné a bezpečné.

   

  butt plug Warm Up je k dispozici ve třech velikostech:

   

  • Velikost S: průměr 3,2 cm, celková délka 9,1 cm
  • Velikost M: průměr 3,8 cm, celková délka 10,8 cm
  • Velikost L: průměr 4,4 cm, celková délka 12,5 cm

   

  Náš butt plug Warm Up ze série Extremeo je mnohem víc než jen erotická hračka: Butt plug Warm Up bude vaším osobním trenérem análního sexu! S butt plug Warm Up si nejen užijete více zábavy při análním sexu, ale také získáte sebevědomí, které potřebujete k přípravě na intenzivnější anální dobrodružství.

   

  Čištění a používání análních kolíků Extremeo:

   

  • Snadné použití: Zavádění análního kolíku může být krásným a příjemným zážitkem, zejména pokud víte, jak to správně udělat. Pro snadnější zavádění análního kolíku do konečníku doporučujeme náš oblíbený sprej Extremeo. Rychlý sprej uvolní svěrací svalstvo a ze zavádění análního kolíku udělá obzvlášť jemný požitek.

   

  • Správný lubrikant a náš Lube Shooter: Správný lubrikant může znamenat velký rozdíl. U silikonových výrobků, jako je anální kolík Extremeo, byste se měli vyhnout používání lubrikantů na bázi silikonu, protože mohou materiál poškodit. Místo toho doporučujeme lubrikanty na vodní bázi, jako je náš Aquameo nebo Alphamale Aqua. Ty poskytují příjemný pocit a jsou bezpečné pro použití se silikonovými análními kolíky. Aplikace Lube Shooter nebo lubrikantu optimalizuje zážitek z análních sexuálních hraček, jako jsou anální kolíky. Umožňuje hlubší a rovnoměrnější rozložení lubrikantu v análním kanálu, díky čemuž je zavádění análního kolíku pohodlnější a bezpečnější. Protože anální otvor neprodukuje vlastní lubrikant, dostatečný přísun lubrikantu snižuje tření a riziko poranění. Stránka Lube Shooter navíc umožňuje čistou a přesnou aplikaci bez plýtvání lubrikantem.

   

  • Čištění: Po každém použití je třeba anální kolík Extremeo důkladně vyčistit. Většinu nečistot lze snadno odstranit teplou vodou a jemným mýdlem. Pro důkladné a hygienické čištění doporučujeme také náš sprej VERYCLEAN. Rychlý nástřik zajistí, že butt plug bude vždy připraven na další dobrodružství.

   

  Další podrobnosti:

   

  • butt plug
  • Extremeo jsou anální kolíky vyvinuté odborníky.
  • Extremeo ® je registrovaná ochranná známka společnosti MEO Germany.
  • Materiál: Vyrobeno z vysoce kvalitního silikonu, bez ftalátů.
  • Anální kolík používejte pouze s lubrikanty na vodní bázi, jako jsou Alphamale Aqua nebo Aquameo a naše Lube Shooter.
  • K tomuto análnímu kolíku doporučujeme náš produkt Extremeo: tento sprej funguje bez ztráty citlivosti, snižuje bolestivou citlivost svěracího svalu a pomáhá dosáhnout nespoutané sexuální extáze.
  • S novými análními kolíky Extremeo vám nyní nabízíme všestranně bezstarostný balíček pro vaše anální dobrodružství. MEO je průkopníkem nejen pokud jde o světoznámé produkty, jako je Extremeo Anal Relax Spray, ale také vždy hledá nejlepší a nejinovativnější způsoby, jak zlepšit anální sex. Logickým pokračováním naší vášně pro anální produkty je uvedení inovativních análních kolíků řady Extremeo. Na základě dlouholetých zkušeností a zpětné vazby od našich věrných zákazníků jsme vyvinuli anální kolíky, které nastavují nová měřítka z hlediska designu, pohodlí a funkčnosti.
  • Naše anální kolíky si můžete objednat po celém světě. V německy mluvících zemích najdete sexshopy MEO, například MEO shop v Německu, MEO ve Švýcarsku nebo MEO bondage shop v Rakousku. Působíme nejen po celé Evropě, například ve Francii, Itálii, Nizozemsku, Irsku, Rumunsku, Norsku, Švédsku atd. ale po celém světě, například sexshop MEO ve Španělsku, obchod s dildy v Dánsku i ve Finsku - a pokud mluvíte česky, najdete celý náš sortiment sextoy online i v České republice. Pokud je vaším jazykem estonština, můžete si naši nabídkubutt plug objednat online v Estonsku. K dispozici jsme také ve Slovinsku, sexshop máme v Bulharsku a širokou nabídku BDSM a erotických produktů na Slovensku. Další obchody MEO najdete v USA, Belgii, Řecku, Maďarsku, Japonsku, Velké Británii, Srbsku, Lucembursku, na Maltě, v Portugalsku, na Islandu, v Polsku, Kanadě, Jihoafrické republice a Kosovu.

  Mohlo by vás zajímat i toto:

  HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

  Hodnocení 

  Très discret et agréable au toucher

  Très discret et agréable au toucher

   Hodnocení 

   Pour se faire sauter en solo

   J'ai attendu le livreur en bas de chez-moi pour me les enfoncer le plus rapidement possible, de vrais merveilles pour une sodomie en solo , c'est tellement bon que je crois que je vais dormir avec , et la prochaine fois je me mettrai le plus gros

   • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
   Hodnocení 

   Très satisfaite

   Attirée par la pratique mais débutante, je cherchais un plug anal plutôt petit pour commencer. Après bien des recherches et des lectures variées sur le sujet et mes envies, mon choix s’est porté pour ce lot, qui propose plusieurs tailles, pour une approche progressive, à mon rythme, et la matière qui m’attire le plus. J’ai commencé avec le plus petit, qui bien lubrifié a pris position très naturellement. J’ai fait mon ménage et la sensation est très agréable. Je suis passé a k ok à taille du dessus puis me suis habillée pour aller chercher mon pain, à pieds… sensations garanties et montée du désir….j’ai dû employer un sextoy pour me satisfaire. A voir pour la suite… en jeu ou à porter tout est possible, doux et agréable, facile à insérer et à nettoyer, vraiment satisfaite de mon achat

    Hodnocení 

    Pratique

    Pratique et pas chère, je recommande sans hésiter. Faut pas se priver à ce prix.

     Hodnocení 

     WOW!!

     I am up to the middle on can’t wait to go for the third. WOW!!

     • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
     Hodnocení 

     Perfetti per cominciare!

     Perfetti per cominciare!

      Hodnocení 

      Bellissimi

      Ottimi per usarli gradualmente, il piccolo e il medio andavano bene, ma il grande è più difficoltoso. Con il lubrificante adatto va benissimo e fa godere tantissimo

       Hodnocení 

       Para principiantes como yo GENIAL

       Me regalaron los tres tamaños sin haber usado nunca ninguno y es una gozada, con el pequeño casi no hace falta ni usar lubricante y hoy e salido a la calle de paseo tranquilamente

       • 1 z 1 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
       Hodnocení 

       Perfekt für Butt Plug Training

       Ich habe das Set mit drei Größen wegen des Preisvorteils bestellt. Die Größen sind wirklich perfekt für ein Butt Plug Training, sei es für Anfänger oder Fortgeschrittene. Die Form ist sehr schön, quasi anatomisch, sie sitzen gut und rutschen nicht raus. Mit ein wenig Gleitmittel flutschen sie fast von ganz allein. Bin zufrieden und kann dieses Butt Plugs jedem Mann und jeder Frau weiterempfehlen.

       • 1 z 1 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.

       Napište vlastní recenzi

       Trenér análního sexu - butt plug Warm Up

       Trenér análního sexu - butt plug Warm Up

       butt plug Warm Up ze série Extremeo optimálně roztahuje konečník a uvolňuje oba svěrače. Ideální pro přípravu na anální sex nebo pro fisting. Díky bezpečné základně a zatahovací rukojeti je ideální pro diskrétní každodenní použití.

       Napište vlastní recenzi

       Ostatní zákazníci také zakoupili:

       30 další položky ve stejné kategorii: