Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Roubík do úst

Zpravodaj

Roubík do úst 

Naše ústní roubíky vycpávají ústa a nesnášejí žádné zpětné řeči. V případě potřeby jsou naše roubíky dokonce uzamykatelné... Trychtýřové roubíky, roubíky s kuličkou, roubíky s kroužkem a další najdete v bondage shopu MEO.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 67 položek
Zobrazit 1 - 12 z 67 položek

Ústní roubík teorie a praxe

 

Motivace pro použití roubíku v ústech může být praktická, například aby se zabránilo pasivnímu partnerovi (spodnímu) mluvit a křičet; roubík v ústech však může být nasazen i na žádost spodního partnera, kterému je tento pocit příjemný nebo mu pomáhá vcítit se do jeho role v mocenské struktuře erotické hry během bondage. Někteří lidé také považují ponížení za erotické a stimulující, částečně kvůli nekontrolovatelnému toku slin. Dalším podnětem pro použití roubíku s kuličkou je bezbrannost, kterou symbolizuje pro spodek. Oči lidí s roubíkem se zdají být větší a jeho nošení obvykle vede k napjatému výrazu obličeje dotyčné osoby; spolu s výrazně omezenými možnostmi verbální komunikace to obvykle umocňuje intenzitu hry mezi Top a Bottom.

Koupě roubíku do úst je otázkou důvěry

 

V našem bondage shopu máme skladem celou řadu roubíků, protože roubík do úst je pro bondage nepostradatelným BDSM doplňkem. Ať už se jedná o roubíky do úst jako SM hračky, kožené roubíky do úst, bondage roubíky do úst nebo hojně používané kuličkové roubíky; u nás zaručeně najdete, co hledáte. I pokud hledáte něco více bondage nebo SM, máme pro vás ty správné produkty, jako jsou naše postroje na hlavu s roubíky do úst. Pokud máte rádi zlaté sprchy, máme také roubíky do úst s trychtýřem nebo roubíky do úst s trubičkou a otvorem. Pokud je vaším fetišem vynucená feminizace, dobře vám poslouží například náš roubík do úst Pussy Face.

 

Systém ústníchroubíků pro profesionály BDSM, roubíky SM a roubíky pro dominy

 

Již téměř dvě desetiletí vyrábíme různé ústní roubíky pro BDSM komunitu a pro profesionální SM studia, pány a dominy. Pokud máte zájem o profesionální systém ústních roubíků s vyměnitelnými nástavci, doporučujeme náš systém ústních roubíkůHumilator . Tento SM systém je nejen součástí katalogu BDSM trestů, ale má také možnost připojení mnoha doplňků roubíku. Základní roubík do úst lze během chvíle proměnit v roubík do úst s toaletní štětkou, roubík s držákem na toaletní papír nebo SM roubík s péřovou prachovkou.

 

Roubík s O-kroužkem, roubík s kuličkou, roubík na penis nebo roubík s roztahovačem úst

 

Povoleno je cokoli, co se vám líbí. V MEO určitě najdete roubík podle svého výběru a svých fetišistických snů. Protože náš fetiš obchod se specializuje na přání četných BDSM zákazníků z celého světa. Záleží jen na vás, zda máte zájem o roubík s koženým a ocelovým O-kroužkem , roubík s červenou kuličkou nebo roubík do úst s penisem, nebo zda dáváte přednost roubíku s roztahovačem úst. Můžete si však být jisti, že roubík, o kterém jste vždy snili, vám bude diskrétně doručen domů do 48 hodin.

 

Pohodlný roubík do úst, bondážní roubík nebo byste raději roubík s roztahovačem SM?

 

Kromě bondage pout je roubík do úst součástí základní erotické výbavy každého milovníka BDSM, pokud jde o bondage s roubíkem. Proto v našem online obchodě s bondáží nenajdete jen jednoduché roubíky, ale celou řadu roubíků do úst, které vyhovují všem bondage a SM preferencím. U MEO najdete bondage roubíky a SM roubíky v mnoha provedeních a tvarech, ale také roubíky do úst pro začátečníky (prodyšné) a pohodlné, stejně jako vodotěsné BDSM roubíky pro hrátky ve zlaté sprše, velmi těžkéSM roubíky pro SM studia a BDSM profesionály. Na MEO najdete všechny informace od A do Z, které vám pomohou koupit ten správný roubík do úst.

 

Tyto různé roubíky do úst najdete v obchodě MEO bondage:

 

V nabídce najdete: roubíky s kuličkou a roubíky do úst s kuličkou

 

Roubík s kuličkou je roubík do úst a skládá se z plastové kuličky z PVC nebo silikonu, která se zasune za zuby. Aby se zabránilo jeho vytlačení jazykem, je roubík s kuličkou upevněn za hlavou subíka pomocí pásku na hlavu. Stejně jako u mnoha jiných roubíků může Sub i přes roubík v ústech vydávat zvuky, ale mluvení je obtížné. Pěkný výběr kulových roubíků najdete pod tímto odkazem (klikněte prosím zde).

 

 

Kroužkový roubík nebo roubík do úst s O-kroužkem

 

Naše roubíky s kroužkem plní podobnou funkci jako naše roubíky s kuličkou. Místo gumového míčku je však za zuby zasunut kroužek, který je za hlavou upevněn pomocí pásku. Aby nedošlo k poškození zubů, je náš roubík s kroužkem potažen kůží. Mezi obzvláště oblíbené roubíky s kroužkem v našem bondage shopu patří náš vodotěsný roubík s kroužkem, náš roubík s kroužkem deep throat, náš roubík s kroužkemCock SLUT a také roubík s kroužkem "ústa dokořán" v červené bar vě a roubík s kroužkem v černé bar vě. Na rozdíl od většiny ostatních roubíků do úst je u kroužkových roubíků dýchání poměrně snadné a přístup k ústům subíka je volný.

 

Roubík na penis nebo roubík do úst s penisem

 

Roubík s penisem uzavírá ústa koženým řemínkem, který je připevněn vzadu na krku. Z vnitřní strany roubíku s penisem vyčnívá replika koženého nebo silikonového penisu. Penis roubíku s penisem vyčnívá hluboko do spodních úst. Kromě toho může být na vnější stranu roubíku připevněn další penisový vibrátor, kterým může osoba s roubíkem uspokojovat svou Top nebo milenku. Stejně jako u mnoha jiných roubíků do úst může Sub i přes roubík na penis vydávat zvuky, ale je obtížné mluvit.

 

Snaffle roubík nebo roubík do úst s uzdičkou

 

Snaffle gag, známý také jako roubík pro poníky nebo roubík s udidlem, připomíná snaffle a používá se zejména při hře na poníky & pet play. Snaffle gag se také často používá při hraní rolí jako součást hlavového postroje připomínajícího uzdu. Náš roubík se upevňuje za hlavu pomocí řemínku připevněného ke kroužkům. Na základě klasických snaffle roubíků vyrábíme různé kulaté a oválné roubíky do úst s upevněním podobným snafflu. Mluvení, sténání a kňučení nejsou téměř nijak ovlivněny.

 

Balónkový roubík nebo nafukovací roubík do úst

 

Náš balónkový roubík se skládá z latexového balónku, který se v ústech subíka nafoukne pomocí pumpičky s míčkem. Díky pumpovacímu míčku se nafukovací balónkový roubík nafoukne tak, že během bondáže vyplní ústa. V případě potřeby může vzduch opět uniknout pomocí panikového ventilu. Protože by balónkový roubík bez dalšího upevnění v ústech nezůstal, bývá balónkový roubík často součástí postroje na hlavu nebo kožené masky, spandexové masky či neoprenové masky. Balónkový roubík a náš motýlí roubík jsou díky své konstrukci nejúčinnějšími roubíky do úst v našem bondage shopu.

 

Roubík do úst s náhubkem

 

Náhubek jednoduše uzavírá ústa destičkou jako součást postroje na hlavu a jako roubík do úst není nijak zvlášť účinný, ale často má v rámci hraní rolí charakter Human puppy Play často má charakter hraní rolí. Náhubek se proto často kombinuje s balónkovými roubíky nebo jinými vnitřními ústními roubíky, jako je například roubík na penis. Například náš roubík do úst pro ponožky, jocksy a poppers je skvělým bondage náhubkem. Máme také mnoho postrojů na hlavu s náhubkem a masek s náhubkem.

 

Šátky a šály pro roubíky

 

Pravděpodobně nejstarší způsob roubíku Bottom při bondáži. Při této technice roubíku se do úst Bottom vloží šátek, roubíková ponožka nebo suspenzor. Aby se zabránilo plivání, ústa se navíc zacpou šátkem / Hanky nebo naším bondage šátkem. Doporučujeme zejména náš roubík do úst pro ponožky, jocksy a poppers.

 

Roubík s lepicí páskou nebo bondage páskou

 

Pro roubík do úst s lepicí páskou se často používá lepicí bondage páska. Profesionálním BDSM výrobkem, který se k tomuto účelu nelepí na kůži, je naše samolepicí bondážní páska v červené nebo černé barvě.

 

Roztahovač úst a čelistí

 

Roztahovače úst nebo roztahovače čelistí pocházejí z lékařské techniky a lze je zakoupit v našem obchodě s bondáží. Používají se k udržení otevřených úst. Protože brání mluvení i zavírání úst, našel si cestu do klinické erotiky jako speciální forma zubního ústního roubíku. Na podobném principu funguje i pavoučí roubík, rovněž kovový, nebo krmítko doktora Sado, které udržuje ústa otevřená. Doporučujeme také náš rozvěrač úst s chráničem úst a popruhem na hlavu

 

Hadicový roubík

 

Hadicové roubíky neboli roubíky s nafukovací hadicí se používají při některých speciálních BDSM praktikách; hadice vyčnívá do úst a je připevněna pomocí popruhů nebo masky. Roubičkové roubíky se používají, když je třeba kontrolovat dýchání nebo zajistit dýchání pod vodou.

 

Kostěný roubík

 

Velmi častý v pet play nebo human pup Playroubík do úst má podobu kosti, která vycpe ústa Bottom nebo puppy, tj. lidskému štěněti, způsobem odpovídajícím jeho druhu. Díky popruhu na hlavu lze kostěný roubík pevně obepnout kolem hlavy, takže štěně má Human puppy nemělo jinou možnost než kostěný roubík kousat.

 

Uzamykatelný roubík a roubík s časovým zámkem

 

 

Pro zvýšení psychologického vzrušení z roubíku dodáváme mnoho našich roubíků do úst v uzamykatelné verzi, známé také jako roubík s časovým zámkem. Uzamykatelný roubík lze zamknout běžným visacím zámkem nebo naším digitálním časovým zámkem MEOBOND.

 

Roubík na jazyk nebo rty

 

Roubík na jazyk MEO pochází z japonského BDSM, kde je jazyk sevřen mezi tyčemi, a proto jej nelze stáhnout zpět do úst. Tento typ roubíku, který je na asijské BDSM scéně poměrně běžný, je pravděpodobně nejlepším řešením roubíkové bondáže. Protože při tomto způsobu roubíku nemá Bottom jinou možnost než naprosté ticho!

 

Trychtýřový roubík

 

Trychtýřovéroubíky se používají k donucení Sub k požití tekutin nebo zlaté sprchy. Trychtýřové roubíky jsou často součástí postroje na hlavu nebo masky.

 

 

Bezpečnost a rizika roubíků do úst

 

Roubík do úst se používá při některých sexuálních praktikách BDSM, obvykle na základě konsensu, rozumného a bezpečného jednání, což je princip známý v subkultuře BDSM jako Safe, Sane, Consensual (bezpečný, rozumný, konsensuální).

 

Bondáž s roubíky není zcela bez rizika a vyžaduje zvláštní míru pozornosti mezi Bottom a Top kvůli omezeným komunikačním možnostem a částečnému omezení dýchacích cest. Z bezpečnostních důvodů by se měly používat např Safeword z bezpečnostních důvodů by měl být dohodnut hlučný vzor, který je podmínkou pro zrušení všech bondage akcí. Ve všech případech musí být zaručeno volné dýchání.