Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Moderní pásy cudnosti

Zpravodaj

Moderní pásy cudnosti 

Pás cudnosti s dálkovým ovládáním a stimulačním proudem. 100% odolný proti úniku. Možnost cudnosti po několik let.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 32 položek
Zobrazit 1 - 12 z 32 položek

Co je to pás cudnosti pro muže a jak se pás cudnosti používá?

 

Pás cudnosti pro muže je zařízení, které uzavírá penis muže tak, že již nemá kontrolu nad svými genitáliemi, tedy jakési vězení pro penis. Zabraňuje penisu, aby se ztopořil, a tím obvykle zabraňuje i orgasmu. Historie pásu cudnosti pro muže sahá až k typům her v BDSM, kde pás cudnosti pro muže často používají dominy při chovu mužských otroků rozkoše. Osoba, která drží klíč od klece, se nazývá keyholder nebo keyholder, stejně jako je tomu u pásů cudnosti pro ženy.

 

Konstrukce pásu cudnosti je poměrně jednoduchá. Penis muže je zasunut do trubkové konstrukce. Toto zařízení je pomocí zámku připevněno ke kroužku, který uzavírá penis a varlata. Bez otevření zámku nemůže nositel pásu cudnosti pás cudnosti sundat. Některé modely pásů cudnosti, které nositel často nosí po dlouhou dobu, mají mechanismus, který umožňuje jejich otevření v případě nouze. Tento mechanismus je takový, že po nouzovém otevření již klec nelze uzamknout. Tímto způsobem keyholder při dalším setkání pozná, že se otrok klece zbavil, což obvykle vede k dalším, přísným výchovným opatřením k cudnosti.

 

Pásy cudnosti neboli klece na penis pro muže jsou k dispozici v mnoha provedeních. V závislosti na požadované velikosti penisu existují malé a také velké pásy cudnosti, takže každý muž může najít ten správný pás cudnosti pro svůj penis. Zařízení připomínající trubku může být uzavřené, otevřené nebo polootevřené.

 

Obvykle se takové pásy cudnosti pro muže nasazují na delší dobu používání a často se dodávají také s jednorázovými zámky (plastovými těsněními) MEO. V dalším průběhu našeho popisu se zmíníme o různých pásech cudnosti a poukážeme na zvláštní vlastnosti jednotlivých typů. Obecně platí, že při používání pásu cudnosti je důležité zajistit, aby během používání nedošlo k poškození citlivé erektilní tkáně a aby jeho nositel cítil, že klec na jeho penisu je zároveň trestajícím obohacením. V našem testu pásů cudnosti jsme zjistili, že s trochou zkušeností se používání pásu cudnosti rychle stane rutinou.

 

Které modely pásů cudnosti jsou k dispozici pro muže? Jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých modelů?

 

 

Pásy cudnosti pro muže z měkkého materiálu:

 

Nejoblíbenějším měkkým materiálem pro pásy cudnosti pro muže je silikon. Tyto pásy cudnosti se velmi dobře nosí a jsou poměrně levné. Protože se dokáží dobře přizpůsobit svému tvaru, jsou oblíbené, aby je nositelé mohli nosit pod běžným oblečením. Takové pásy cudnosti pro muže nejsou objemné a ušetří nositele nepříjemných pohledů. Díky snadno udržovatelnému materiálu je lze čistit i během nošení nebo je můžete používat při sprchování.

 

Nevýhodou je pružnost materiálu, která neumožňuje úplné omezení. Může se stát, že nositel dosáhne orgasmu i přes klec, protože materiál nedokáže se stoprocentní jistotou zabránit erekci. Přesto lze takový pás cudnosti doporučit, zejména pro začátečníky BDSM jsou velmi vhodné. Na MEO.de najdete několik atraktivních modelů, například tento pás cudnosti pro muže z čirého silikonu.

 

Pás cudnosti pro muže z tvrdého materiálu:

 

 

Zde jsou k dispozici dvě verze. Na jedné straně jsou varianty z tvrdého plastu a na druhé straně pásy cudnosti z kovu, obvykle pásy cudnosti z nerezové oceli. Obě provedení mají velké výhody, a to jak pro nositele, tak pro držitele klíče. Z hlediska ceny jsou kovové pásy cudnosti obvykle dražší. Na oplátku však obvykle vydrží velmi dlouho a svému majiteli poskytují potěšení po dlouhou dobu. Za zmínku stojí také pásy cudnosti pro muže plug, nebo pásy cudnosti pro muže s hroty či trny, se kterými má mnoho našich zákazníků KG dobré zkušenosti.

 

Pásy cudnosti pro muže z tvrdého plastu:

 

 

Jsou nenápadné a při letištní kontrole si jich nikdo nevšimne. Vzhledem k jejich poněkud nižší stabilitě se však mohou zlomit a zranit svého nositele. Kromě toho se na tvrdý plast hůře připevňují dilatátory a katetry nebo je nelze opravdu dobře připevnit. Přesto mnoho špiček a také profesionálních domin přísahá na takový pás cudnosti. Snadno se nasazují a díky průsvitnému provedení je snadno vidět, zda je penis správně umístěn.

 

Další výhodou je, že v "nejhorším případě" lze pás cudnosti sundat i pomocí nástrojů. Pokud se penis zkroutil a zasekl v pásu cudnosti a zámek se pak zasekl, budete rádi, že nemusíte volat zámečníka. Pomocí jednoduchých kleští nebo dokonce nůžek lze šrouby přestřihnout a penis zachránit. Jiná věc je, zda pán nebo paní uvěří Sub, nebo KG otrokovi, že to byl opravdu jediný způsob, jak se z trapné situace dostat.

 

Kovový pás cudnosti pro muže:

 

 

Kovové pásy cudnosti pro muže jsou podstatně více omezující než pásy cudnosti pro muže z plastu. Už jen chladný, nepoddajný kov způsobuje, že srdce mužů milujících cudnost bije rychleji. K dispozici je řada pásů cudnosti a jejich nabídka dalece převyšuje nabídku plastových pásů cudnosti pro muže. Je to proto, že kov je mnohem tvrdší a nepoddajnější než běžné plasty, jako je polykarbonát nebo PVC. Kromě trubkových konstrukcí existují také skutečné korzety na penis vyrobené z kovu. Ať už se jedná o pásy cudnosti se síťkou, pásy cudnosti s mřížkou nebo pásy cudnosti s kroužky, nejnápaditější pásy cudnosti jsou vyrobeny z kovu.

 

Jedním z nejoblíbenějších pásů cudnosti, který v některých mužích vyvolává skutečný strach, je takzvaná Brána pekla. V překladu to znamená "Brány pekla" a označuje konstrukci z různých kroužků spojených koženým páskem nebo kovovou tyčí. Kroužek s největším průměrem je připevněn jako záchytný kroužek za varlaty kolem penisového dříku. Každý z následujících kroužků má o něco menší průměr než ten předchozí, takže žalud je pevně uzavřen posledním kroužkem, i když není ztopořený. Pokud je nositel této klece na penis sexuálně stimulován, začnou kroužky "Brány pekla" velmi bolet, což výrazně tlumí sexuální rozkoš. Zkušení keyholder vědí, jak své KG otroky s touto "Bránou pekla" udržet dlouhou dobu přesně mezi spalujícím chtíčem a ubohou bolestí, odtud také příznačný název.

 

Pásy cudnosti pro muže s katetrem nebo dilatátorem:

 

 

Některé pásy cudnosti pro muže umožňují zavést do močové trubice zátku na penis (knížecí žezlo) nebo katétr. Katétr umožňuje močení a odtok spermatu. Dilatátor naproti tomu nesmírně zvyšuje napětí při hře. Některé pásy cudnosti pro muže mají dokonce pevný hrot, který se zavádí při jejich nasazování. Tento dodatečný stimul může muže téměř vyvést z míry, protože každý pohyb a každou drobnou erekci může pociťovat s dvojnásobnou intenzitou.

 

Některé z našich pásů cudnosti z řady NoPacha jsou navrženy tak, že do nich lze dodatečně vložit dilatátor, a tím podnítit mužovu touhu proti jeho vůli. Se zvětšujícím se otokem roste i bolest penisu, kterou často umocňují vnitřní bodliny. Pokud je bolest příliš velká, rozkoš někdy zcela zmizí. Ne tak při použití dilatátoru, s nímž se muž stane žádoucím i proti své vůli, alespoň do určitého bodu. Pokud jsou pro vás pásy cudnosti s dilatátorem příliš nudné, můžete použít také pás s dilatátorem močové trubice. Tento typ pásu však vyžaduje velmi citlivé zacházení, protože nelze vyloučit vážná zranění.

 

Pásy cudnosti s vibrátorem nebo pásy cudnosti se stimulačním proudem:

 

 

V MEO jsou samozřejmě k dispozici také pásy cudnosti s vibrátorem nebo s možností připojení zařízení se stimulačním proudem. Obě provedení mají za cíl zvýšit mužovo potěšení a přivést jeho penis k erekci, ačkoli právě tomu by chtěl pokud možno zabránit. Zejména pomocí přístroje TENS Gert lze penis stimulovat až k prahu bolesti - často v kombinaci s dilatátorem jako elektrodou. Velmi submisivní muži si užívají, když jsou ve své rozkoši uvězněni nemožným orgasmem, zatímco sadističtí vrchaři nacházejí potěšení v kontrolovatelném utrpení svého subíka.

 

Nový pás cudnosti CELLMATE - pás cudnosti ovládaný aplikací:

 

S pásem cudnosti CELLMATE se musíte zcela vzdát kontroly nad svým penisem, protože pás cudnosti CELLMATE je elektronický pás cudnosti ovládaný aplikací pro submisivní muže! Vaše partnerka ovládá pás cudnosti CELLMATE velmi jednoduše a bez složité technologie pomocí speciální aplikace. Můžete očekávat nekonečné vzrušující chvíle s dominantní partnerkou, při kterých zcela ztratíte kontrolu nad svým penisem . Použijte například náš pás cudnosti CELLMATE ovládaný aplikací při nakupování a nechte se partnerkou překvapit v šatně. Obzvlášť vzrušující je to také doma, kdy má partnerka nad vaším mužstvím naprostou kontrolu. Ať už jste doma, cestujete, nakupujete, sportujete, děláte bondage nebo dokonce máte výchovu na dálku , pás cudnosti CELLMATE od MEO® vás udrží zcela cudné a váš penis bude díky důmyslnému ovládání pomocí aplikace zcela pod kontrolou.

 

S pásem cudnosti CELLMATE pro muže nezáleží na tom, kde jste nebo co děláte. S pásem cudnosti CELLMATE s ovládáním pomocí aplikace může keyholder (ten, kdo má klíčovou moc) rozhodnout, zda může být submisivní muž uvolněn ze své cudnosti. V kombinaci s aplikací pro Android a iOS si můžete snadno zřídit účet a propojit pás cudnosti CELLMATE se svým uživatelským ID.

 

Anální cudnost:

 

Jako mávnutím kouzelného proutku se náš uzamykatelný butt plug, po zasunutí, doširoka roztáhne - nyní jej stačí uzamknout a vyjmout klíč. Bez klíče již nelze "Anal Master" vyjmout. Pouze s klíčem lze butt plug opět zmenšit na nejmenší velikost a vytáhnout. Nejlepší volba, pokud jde o uzamykatelný anální kolík!

 

Elektronický časový zámek pro pásy cudnosti:

 

Digitální časový zámek MEOBOND vás uvolní až po uplynutí nastaveného času. Umožňuje úniku odolné a bezpečné samovazby nebo časově řízenou cudnost. Náš časový zámek MEOBOND v sobě skrývá skutečnou špičkovou technologii a lze jej připevnit téměř ke všem bondage poutům nebo pásům cudnosti. Konečně můžete prožívat své dokonalé fantazie o sebe-vázání a cudnosti, protože časový zámek MEOBOND lze nastavit na minutu přesně, a to až na 100 hodin. O tomhle snil snad každý a MEO to splnilo! "Erotický časový zámek" se snadno používá a jeho aplikace je spolehlivá, zajistí vám to, o čem jste vždy snili. Náš zámek vydrží tahovou sílu 130 kilogramů a díky tomu je ideální pro časovou bondáž s pouty na rukou, kotníkovými pouty, roztahovacími tyčemi s kotníkovými pouty, bondážními postroji, klecí cudnosti, pásy cudnosti, roubíky a dokonce i naším uzamykatelným análním kolíkem.

 

Nápady na BDSM hrátky s nasazeným pásem cudnosti:

 

Zde je několik nápadů na hry, které jsou hratelné jak pro začátečníky s pásem cudnosti, tak pro pokročilé hráče. Rozsah, a tedy i nebezpečí pro zdraví, se od návrhu k návrhu zvyšuje. Začátečníkům v BDSM doporučujeme přistupovat k tématu opatrně.

 

Pornofilmy s pásem cudnosti:

 

Top nasadí vybranou klec cudnosti na Sub a oba společně sledují porno. To ho nesmírně vzrušuje a Sub ho brzy začne prosit, aby ho osvobodil od omezení jeho chtíče. Toho lze využít ke strávení společného milostného večera nebo jako východiska pro další hrátky.

 

Výlety s pásem cudnosti:

 

Pás cudnosti pro muže z tvrdého materiálu se nasadí a jeho nositel si přes něj musí obléci přiléhavé kalhoty. Pak jdou společně na nákupy a na dlouhou procházku městem. I když si toho všimne jen pár kolemjdoucích, nositel KG bude mít pocit, že pás cudnosti vidí každý, a bude se cítit opravdu pěkně poníženě.

 

Nutkavá nadrženost:

 

Přísná zdrženlivost v kleci je na spoutaného muže uvalena. Za tímto účelem mu aktivní partnerka nasadí klec, která může být opatřena elektrodami a která umožňuje použití dilatátoru. Šikovnou stimulací je penis bezmocného svázaného muže přiveden k erekci, která způsobuje bolest v důsledku uzavření v kleci. Bolest zažene rozkoš, dokud Top znovu nestimuluje uzamčený penis. Střídáním elektrické a uretrální stimulace se rozkoš rozdmýchává, a jakmile je bolest zapomenuta, hra může znovu začít.

 

Na večeři s přáteli:

 

Top pozve večer na večeři několik přátel. Když je společnost kompletní, nasadí se pás cudnosti na Sub (zde doporučujeme zejména náš pás cudnosti NoPacha) a ukáže se přátelům. Ponižující, a přesto nesmírně vzrušující pro submisivní muže.

 

Vynucený orgasmus nebo nucená kastrace:

 

Prostata je sexuální centrum mužů, které určuje ejakulaci. S přístrojem CUMELOT, stimulátorem prostaty přizpůsobeným potřebám BDSM, je prostata stimulována tak dlouho, dokud nedojde k vytlačení spermatu, aniž by bylo třeba potěšení nebo vzrušení. Tento postup se také označuje jako prostatický orgasmus nebo nucené uvolnění.

 

Chilli nebo zázvor pro penis:

 

V tomto případě se penis otevře pomocí dilatátoru močové trubice a do močové trubice se vloží kousek oloupaného kořene zázvoru nebo chilli. To velmi pálí, ale pokud k tomu má takto ošetřovaná osoba sklony, poskytne jí to také potěšení. Stejně jako při hře "nutkavá nadrženost" může Top obratným vzrušováním a popíráním zajistit, že Sub zůstane ve své touze uvězněn.

 

Stimulace močové trubice:

Zvučení slibuje mnohonásobný orgasmus! Sounding neboli uretrální hrátky zní pro nezasvěcené bolestivě, ale mohou být také šíleně vzrušující. Je však třeba dbát na to, aby se stala příjemným zážitkem.

 

Výrobky pro péči o pás cudnosti:

 

Pro penis:

 

 

Vhodné pro nositele pásu cudnosti: Lubrikační gel PLOWBOY True Feel fetish je díky pečujícím složkám ideální pro anální roztahování, roztahování a také pro nositele pásu cudnosti. PLOWBOY True Feel je pečující lubrikační gel pro náročné muže. Osvědčené složky, jako je aloe vera a vitamin E, pečují jemně a přirozeně a poskytují sametový pocit při sexu.

 

Čištění pásu cudnosti:

 

 

INSTACLEAN je první volbou BDSM komunity! Patogenní viry a bakterie číhají všude. S dezinfekčním sprejem INSTACLEAN, dezinfekčním prostředkem na ruce, můžete chránit sebe i ostatní před nemocemi. Náš dezinfekční sprej INSTACLEAN má intenzivní antimikrobiální účinek proti bakteriím, plísním a virům. Díky kompatibilitě s mnoha materiály je dezinfekční sprej INSTACLEAN univerzálním dezinfekčním prostředkem na čisticí pásy.

 

Kde můžete koupit pás cudnosti pro muže? Na www.meo.de

 

 

Na www.meo.de najdete působivě velký výběr pásů cudnosti pro muže. Pokud hledáte pás cudnosti pro penis, stačí se podívat! Doporučujeme vám, abyste si pás cudnosti nevyráběli sami. Pás cudnosti si můžete objednat online mnohem snadněji, rychleji a levněji. Téměř každý model vám dodáme v nejkratší možné době, samozřejmě velmi diskrétně a neutrálně zabalený.