Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Elektrostimulace - Příslušenství

Zpravodaj

Elektrostimulace - Příslušenství 

Vítejte ve světě erotické elektrostimulace - v MEO Shopu najdete vše, po čem vaše srdce touží. V naší kategorii "Příslušenství pro erotickou elektrostimulaci" jsme pro vás připravili řadu nepostradatelného příslušenství, abyste mohli prožívat svá elektrizující dobrodružství bezpečně, pohodlně a s maximálním potěšením.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 45 položek
Zobrazit 1 - 12 z 45 položek

Vítejte ve světě erotické elektrostimulace - v MEO Shopu najdete vše, po čem vaše srdce touží. V naší kategorii "Příslušenství pro erotickou elektrostimulaci" jsme pro vás připravili celou řadu nepostradatelného příslušenství, abyste mohli prožívat svá elektrizující dobrodružství bezpečně, pohodlně a s maximálním potěšením.

Jste v elektrostimulaci nováčkem, nebo zarytým fanouškem tohoto intenzivního zážitku? Nabízíme to správné příslušenství pro každou úroveň a preference. Objevte náš výběr různých kabelů a adaptérů, které vám umožní zůstat flexibilní při kombinování elektrod a elektrostimulačních přístrojů od různých výrobců (Mystim, MEO, Rimba, ElectraStime-Stim Systems). Toto příslušenství vám umožní bezproblémové propojení zařízení a elektrod. Jste tak vždy dobře vybaveni, ať už si chcete elektrostimulaci užít sami, s partnerem nebo ve větší skupině.

Aby byl zážitek z elektrostimulace ještě intenzivnější a příjemnější, nabízíme vysoce vodivý gel ESHOCK. Tento gel zajišťuje optimální přenos elektrických impulzů do pokožky, maximalizuje pocity a zároveň je šetrný k elektrodám. Stačí nanést a užít si jemnou až silnou elektrostimulaci!

Pro rychlé a snadné použití nabízíme také samolepicí elektrody různých velikostí a tvarů, které lze snadno připevnit na tělo a sejmout z něj. Tyto opakovaně použitelné elektrody jsou ideální, pokud si ceníte pohodlí a snadného používání.

V neposlední řadě bychom neměli zanedbávat hygienu. S našimi speciálními čisticími spreji INSTACLEAN a VERYCLEAN pro elektrody a příslušenství můžete zajistit, že vaše erotické hračky zůstanou po každém použití čisté a hygienické. Stačí jeden sprej a můžete si být jisti, že je vše připraveno na další vzrušující e-stimulační dobrodružství.

Pokud jste tedy připraveni na elektrizující příval pocitů, pak je tato kategorie určena právě vám. Naše výrobky byly pečlivě vybrány tak, aby vám poskytly bezpečný a vzrušující zážitek. Vydejte se vstříc dobrodružství erotické elektrostimulace a dodejte své sexualitě zvláštní rozměr. Ať už vás vaše erotické dobrodružství zavede kamkoli, s těmi správnými doplňky od MEO to bude nezapomenutelný zážitek.