Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Přístroje pro elektrickou stimulaci

Zpravodaj

Přístroje pro elektrickou stimulaci 

Naše stimulační proudové přístroje uvolňují pocity, které jsou zcela nové, nadržené a nepopsatelné. Elektrosex se opravdu nedá srovnat s žádnou jinou formou erotických hrátek. Pocity, které mohou vzniknout při elektrické stimulaci, jsou prostě úžasné.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 18 položek
Zobrazit 1 - 12 z 18 položek

Naše stimulační proudové přístroje uvolňují pocity, které jsou zcela nové, nadržené a nepopsatelné. Elektrosex se opravdu nedá srovnat s žádnou jinou formou erotických hrátek. Pocity, které mohou vzniknout při elektrické stimulaci, jsou prostě úžasné.


Jak elektrosex funguje?

Elektrosex neboli erotická elektrostimulace původně pochází z lékařské fyzioterapie, která pracuje se stimulačním proudem. Ten se používá například ke zmírnění bolesti způsobené poškozením nervů. A Požadavek při vývoji výrobku pro elektrosex vychází z účinného a zároveň bezpečného systému pro příjemnou stimulaci nervů erotogenních zón. Důraz je kladen jak na kvalitní materiály, tak na bezchybné zpracování. Elektromasážní přístroj pracuje se stejnosměrným proudem o nízkém napětí, a je proto pro tělo naprosto bezpečný. Odkazuje na princip komunikace, kdy tělo samo využívá frekvence proudu, které jsou posílány tam a zpět nervovými dráhami mezi mozkem, orgány a senzory, jako je kůže, nos, oči a uši.

Impulzy jsou buď negativní a způsobují bolest, nebo jsou pozitivní. Elektrosex vysílá impulsy, které jsou silnější než impulsy vašich vlastních nervových buněk, takže jsou překryty vyšším impulsem - pro brnění a pozitivní stimulaci na zcela nové úrovni. Erotická elektrostimulace navíc způsobuje uvolňování tělu vlastních hormonů štěstí, tzv. endorfinů. Pro erotický prožitek elektrostimulace také znamená, že pozitivní pocit vzrušení je zpracován rychleji, a tedy prožíván intenzivněji, a pro bolest jednoduše není žádný nebo - při vysoké intenzitě - jen malý prostor. Znalec zde hovoří o mravenčení slasti bolesti. Elektrostimulace se používá s vhodnými hračkami ve všech intimních oblastech. Vaší fantazii se meze nekladou!

Je elektrosex vhodný pro začátečníky?

I začátečníci se mohou pustit do vzrušující oblasti elektrosexu. Zde máte možnost vybrat si mezi různými typy elektrosexuálních hraček. Můžete si také koupit snadno použitelné přístroje, které jsou vhodné zejména pro začátečníky, protože nenabízejí tolik funkcí. Elektrické impulsy, které jsou vysílány, si můžete sami plynule nastavovat. To znamená, že k sexuální elektrostimulaci můžete přistupovat pomalu a postupně.

Můžete se také informovat společně se svým partnerem a jednoduše společně vybrat správnou sadu elektrických erotických hraček a příslušenství. Pokud nemáte žádné zkušenosti, můžete si také vybrat zařízení, které je dodáváno s elektrodovými polštářky. Nechte se inspirovat různými výrobky a vydejte se do velmi zajímavé oblasti s erotickou elektrostimulací.

Může být pro mě elektrosex nebezpečný?

To je velmi legitimní otázka, vždyť se zde bavíme o elektřině. Především byste měli vědět, že hračky pro elektrosex pracují se stejnosměrným proudem. Mnohem nebezpečnější je střídavý proud - proud ze zásuvky. Stimulační přístroje jej převádějí na stejnosměrný proud. Problematickým se stává pouze tehdy, když elektro-sexuální hračku používáte tam, kde vaše tělo samo generuje elektrické impulsy - tedy na mozek a srdce. Stejně tak je důležité, aby stimulační proud nikdy neproudil krkem nebo hrtanem.

Nakonec vždy platí nejdůležitější základní pravidlo, že proud NIKDY nesmí procházet mozkem, srdcem ani krkem! Pokud toto základní pravidlo dodržíte, zažijete s elektrostimulací bezpečnou a mravenčí zábavu.

Existují speciální výrobky pro elektrosex pro muže a ženy?

K mnoha přístrojům pro elektrosex lze připojit různé příslušenství. Zde se můžete se svým partnerem rozhodnout, zda se má jednat o speciální výrobek pro jednoho z vás, nebo zda si chcete užívat společně. Pro muže najdete v rozsáhlé nabídce elektrostimulačních produktů výrobky jako kroužky na penis, speciální dilatátory, anální kolíky, pásy cudnosti nebo klece na penis. Ať už vypadá elektrosex pro muže podle vašich představ jakkoli, najdete ho zde.

Pro ženy zde najdete skvělá dilda a svorky na bradavky speciálně určené pro ženy. Jsou tu pro vás společně nádherné možnosti. Vyzkoušejte naše rukavice pro elektrosex, které se budou dotýkat a intenzivně stimulovat každou část vašeho těla. Nebo se můžete rozhodnout pro samolepicí elektrody, které mohou přenášet trvalé impulzy. Vytvořte si svůj vlastní osobní zážitek ze stimulačního proudu.

Mohu kombinovat elektrosex s dalšími BDSM doplňky?

Erotická elektrostimulace nabízí téměř nekonečné možnosti kombinace s dalšími BDSM doplňky. Třeba svého partnera přivážete na postel a budete ho rozmazlovat našimi elektrosex hračkami. Sledujte, jak je stimulován impulzy od tvrdého po měkké. Pokud chcete svůj erotický zážitek s elektro sexem ještě více vzrušit, můžete partnerovi nasadit také pásku přes oči. Váš společný zážitek tak bude ještě vzrušivější. Nebo se možná rozhodnete spojit své první sezení s roubíkem v ústech. Prohlédněte si naše BDSM doplňky a nechte se inspirovat!