Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

BDSM závaží

Zpravodaj

BDSM závaží 

Normální je pro vás příliš nudné? Chtěli byste trochu víc? Pak byste měli vyzkoušet naše závaží, která můžete připevnit ke svorkám na bradavky, natahovačům koulí, penisu nebo varlatům.

Zobrazit 1 - 6 z 6 položek
Zobrazit 1 - 6 z 6 položek

Závaží na varlata, penis, genitálie a bradavky jsou sexuální hračky, které lze připevnit k různým částem těla a vytvořit tak pocit roztažení nebo zvýšit hmotnost pro zvýšení stimulace během sexuální aktivity. Tato závaží se vyrábějí v různých tvarech, velikostech a z různých materiálů, včetně kovu, silikonu, kůže a dalších.

Zde jsou uvedeny některé běžné typy závaží používaných pro různé části těla:


Ženy i muži používají tyto typy závaží z různých důvodů, například ke zvýšení sexuálního potěšení, k objevování nových pocitů nebo v BDSM. Někteří lidé používají tato závaží také k úpravě těla nebo dočasnému zvětšení, ale je důležité vědět, že tyto praktiky by měly být prováděny s opatrností a péčí a že by uživatelé měli vždy dodržovat pokyny výrobce a používat vhodná hygienická opatření. Je také důležité, aby se závaží nikdy nepoužívala do té míry, že by způsobovala nepohodlí nebo bolest.