Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Ball stretcher

Zpravodaj

Ball stretcher 

Nerezový ball stretcher přináší mnoha mužům velké potěšení při sexu nebo masturbaci. Naše těžší verze lze použít i pro zvětšení šourku.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 64 položek
Zobrazit 1 - 12 z 64 položek

ball stretcher je zařízení nebo sexuální hračka, která se nosí kolem šourku a slouží k roztažení varlat. ball stretcher je obvykle vyroben z různých materiálů. MEO nabízí ball stretcher ze silikonu, ball stretcher z kůže, ball stretcher z kovu a ball stretcher z gumy. Máme také uzamykatelné ball stretcher. ball stretcher a závaží na varlata se dodávají v různých tvarech a velikostech a lze je nosit krátkodobě nebo dlouhodobě.

Používání kuličkového natahovače má několik výhod. Mnoho mužů považuje pocit natažení varlat nebo šourku za velmi příjemný, protože jim při sexu přináší jedinečný a intenzivní pocit. Někteří muži si také všimli, že nošení kuličkového natahovače zvyšuje jejich sexuální výkonnost tím, že zvyšuje jejich výdrž nebo zintenzivňuje jejich orgasmus.

Existuje mnoho různých typů kuličkových natahovačů. Mezi nejoblíbenější patří např:


Při výběru kuličkového nosítka je důležité zvážit faktory, jako je materiál, velikost a hmotnost. Důležité je také začít s menší velikostí kuličkového natahovače a postupně se propracovat ktěžším velikostem ball stretcher , jak si vaše tělo bude zvykat na pocit roztažení varlat a šourku. Je také důležité dodržovat pokyny výrobce k používání a péči, abyste zajistili, že vám ball stretcher dlouho vydrží a bude bezpečný. V MEO najdete vždy největší výběr ball stretcher a nejnovější modely kuličkových natahovačů.