Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Závěsná bondáž

Zpravodaj

Závěsná bondáž 

Závěsné svazování může mezi vámi vytvořit větší intimitu, protože vyžaduje velkou důvěru, když se necháte svázat a vzdáte se kontroly nad vlastním tělem. Když jste však zcela svázáni, uvolňuje se vzrušující koktejl adrenalinu a endorfinů. A samozřejmě fenomenální orgasmus během závěsného svazování není nic, čemu byste mohli kýchnout. U nás v MEO...

Závěsné svazování může mezi vámi vytvořit větší intimitu, protože vyžaduje velkou důvěru, když se necháte svázat a vzdáte se kontroly nad vlastním tělem. Když jste však zcela svázáni, uvolňuje se vzrušující koktejl adrenalinu a endorfinů. A samozřejmě fenomenální orgasmus během závěsného svazování není nic, čemu byste mohli kýchnout. U nás v MEO najdete všechny produkty, které pro závěsnou bondáž potřebujete.

Více na
Zobrazit 1 - 12 z 12 položek
Zobrazit 1 - 12 z 12 položek

Závěsná bondáž může mezi vámi vytvořit větší intimitu, protože vyžaduje velkou důvěru, když se necháte svázat a vzdáte se kontroly nad vlastním tělem. Když jste však zcela svázáni, uvolňuje se vzrušující koktejl adrenalinu a endorfinů. A samozřejmě fenomenální orgasmus během závěsného svazování také není nic, co by stálo za to.

Jaká pouta jsou k závěsné bondáži potřeba?

Velmi oblíbená závěsná bondáž potřebuje doplňky, na které se můžete stoprocentně spolehnout. U MEO najdete bezpečná závěsná pouta na ruce, závěsná pouta na nohy a mnoho dalšího

Naše závěsná pouta nanohy a závěsná pouta na ruce vyrobená z kůže se používají při BDSM sezení pro tzv. závěsnou bondáž, kdy je pasivní partner zavěšen nad podlahu pomocí lan nebo jiných pout. Závěsná bondáž může být intenzivním zážitkem a vyžaduje pečlivou přípravu, správné vybavení a zkušenosti. Je důležité, aby veškeré vybavení pro bondage bylo bezpečné a vhodné pro tento účel.

Naše kožená závěsná pouta jsou oblíbenou volbou pro závěsnou bondage, protože jsou odolná, pohodlná a lze je použít tak, aby bezpečně obepínala zápěstí a kotníky. V porovnání s běžnými pouty na ruce nebo kotníky jsou závěsná pouta navržena tak, aby rovnoměrněji rozložila váhu osoby, což je pohodlnější a snižuje riziko zranění. Kromě toho mají taková závěsná pouta obvykle další body pro uchycení bondage lan nebo ocelových řetězů, které osobu během zavěšení omezují.

Závěsná pouta pro závěsnou bondáž:

Existují různé typy závěsných pout, například závěsné pásy, závěsné postroje, závěsná pouta na ruce a závěsná pouta na nohy. Kožená pouta jsou jen jednou z možností a lze je kombinovat s dalšími typy pout a vytvářet tak různé polohy a zážitky z bondáže. Naše závěsná pouta jsou vyrobena z vysoce kvalitní kůže, která je pohodlná a zároveň pevná, s kovovými prvky, které udrží váhu spoutané osoby.

Důležité vědět!

Je důležité vědět, že závěsná bondáž je pokročilou variantou bondáže, která vyžaduje vysokou úroveň dovedností a zkušeností. Nedoporučuje se začátečníkům nebo osobám, které nejsou obeznámeny s řádnými bezpečnostními opatřeními a vybavením. Závěsná bondáž by se měla provádět pouze tehdy, pokud jsou si všechny zúčastněné strany vědomy rizik a bezpečnostních opatření a daly k tomu svůj souhlas.

MEO, jeden z předních internetových obchodů s bondážními pomůckami, nabízí různé typy závěsných pout používaných při závěsné bondáži:


Při jakémkoli druhu sexuální aktivity v kontextu BDSM, zejména při pokročilých formách, jako je závěsná bondáž, je opět důležité upřednostnit bezpečnost a souhlas zúčastněných osob. Je důležité používat správné vybavení a techniku a být si vědom rizik a bezpečnostních opatření.