Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Fuck & Play Příslušenství Vac-U-Lock

Zpravodaj

Fuck & Play Příslušenství Vac-U-Lock 

Rozsáhlé a inovativní příslušenství pro dilda, anální kolíky a erotické hračky se systémovými adaptéry pro Vac-U-Lock, Hunglock, Hung System, Fucktools nebo HiSmith.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 16 položek
Zobrazit 1 - 12 z 16 položek

K vibrátorům od Doc Johnson se systémem Vac-U-Lock, vibrátorům a análním kolíkům od Hunglock a erotickým hračkám od Hung System, Fucktools nebo Hismith zde najdete širokou škálu inovativního příslušenství.


Co znamená Vac U Lock™?

Je to snadné vysvětlit, protože je to jako doma - zástrčka se zasune do zásuvky! Kde "zástrčka" je zástrčka adaptéru příslušenství a "zásuvka" je profilovaný otvor na spodní straně vibrátoru. Systém Vac-U-Lock™ znamená výměnný systém, v němž lze snadno a rychle kombinovat různá dilda s příslušenstvím Vac-U-Lock™. Tento systém se používá s mnoha dildy, erotickými hračkami a příslušenstvím, např. také se souložícími stroji, ale i s dalším praktickým příslušenstvím (pásky, postroje, rukojeti pro dilda, spojovací zátky, přísavky, vibrační motory atd.) A proč? Protože kombinovat různé hračky a doplňky je velmi praktické a levné a ušetříte tím spoustu peněz