Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Penis čerpadla

Zpravodaj

Penis čerpadla 

Vítejte v MEO - vašem internetovém obchodě s účinnými čerpadly na penis! Nabízíme široký sortiment vysoce kvalitních pump na penis Bathmate a Dr. Cock, které vám pomohou zvětšit váš penis a zlepšit váš sexuální život.

Podkategorie

  • Inovativní hydropumpy od společnosti Bathmate nabízejí skvělou možnost zvětšení penisu. Zde najdete kompletní sortiment za přijatelné ceny.

  • Dlouhý, silný a tvrdý penis je přáním většiny mužů. Dr. Cock toto přání po velmi velkém penisu splňuje díky své vynikající vakuové pumpě na zvětšení penisu.

Vítejte v MEO - vašem internetovém obchodě s účinnými čerpadly na penis! Nabízíme široký sortiment vysoce kvalitních pump na penis Bathmate a Dr. Cock, které mohou výrazně zvětšit váš penis a zlepšit váš sexuální život.

Naše pumpy na penis se snadno používají a nabízejí rychlé výsledky. Dokážou zvětšit velikost a tvrdost vašeho penisu a zlepšit tak váš sexuální prožitek. Ať už toužíte po větším penisu nebo lepší erekci, máme pro vás ideální řešení.

Bathmate a Dr. Cock jsou dvě nejznámější značky v oblasti pump na penis. Jsme hrdí na to, že tyto značky máme v našem sortimentu a nabízíme našim zákazníkům ty nejlepší produkty.

V MEO je diskrétnost a bezpečnost naší nejvyšší prioritou. Nabízíme rychlé a diskrétní doručení a bezpečné možnosti platby. Náš přátelský a znalý tým zákaznického servisu je vám vždy k dispozici, aby vám pomohl s jakýmikoliv dotazy nebo obavami.

Tak na co ještě čekáte? Podívejte se na naši nabídku pump na penis Bathmate a Dr. Cock a najděte si ideální produkt pro vás. S MEO zlepšíte svůj sexuální výkon a získáte větší sebedůvěru v ložnici.


Dlouhý, silný a tvrdý penis je to, co si většina mužů přeje. Dr. Cock tuto touhu po velmi velkém penisu splňuje díky své vynikající vakuové pumpě na zvětšení penisu.

 

Prodloužení a zvětšení penisu pomocí pumpy na penis je levná, velmi příjemná a především účinná metoda, která je známá již léta a úspěšně ji používá mnoho mužů. Muži po celém světě důvěřují úspěšnému systému Dr. Cock, účinné a bezbolestné metodě zvětšení penisu, protože rychle vede k požadovaným výsledkům.

 

Co dokáže pumpa na penis?

 

Pumpa na penis pro zvětšení penisu vytváří během pumpování ve válci podtlak. Tím je zajištěno, že se v penisu shromažďuje krev a dochází k erekci. V kombinaci s kroužkem na penis zajišťuje pumpa na penis erekci, která může trvat velmi dlouho. Penis je velmi tvrdý a zdá se být mnohem větší. Pumpa na penis je vzrušující sexuální hračka, ale lze ji použít i jako pomůcku při erektilní dysfunkci.

 

Zvětšuje pumpa na penis penis?

 

Pumpy na penis jsou navrženy tak, aby penis ztopořily bezprostředně před sexem. Použitím pumpy na penis můžete penis prodloužit a zvětšit jeho obvod. Ztopoření penisu je také výrazně silnější než při normální erekci.

 

Jak správně používat pumpu na penis?

 

Pumpa na penis pro zvětšení penisu musí těsně přiléhat k penisu. Při erekci by měl penis zapadnout do válce, aniž by se dotýkal stěn vakuového válce. Vakuový válec by proto měl být o 1-2 cm větší než ztopořený penis. Pokud se penis dotýká stěny válce, je to často vnímáno jako nepříjemné.

 

Jakmile najdete pumpu na penis pro zvětšení penisu ve správné velikosti, nasaďte pumpu na penis. Vy nebo vaše partnerka můžete pomocí pumpy vytvořit ve válci podtlak a sledovat, jak váš penis bobtná. Použijte kroužek na penis, aby penis po vyjmutí pumpy okamžitě nezůstal ochablý. Tím zajistíte, že krevní stagnace, a tedy i erekce, bude pokračovat.

 

Může pumpa na penis pomoci při erektilní dysfunkci?

 

Samozřejmě že může! Pumpu na penis lze považovat za pomůcku při erektilní dysfunkci. Erekci však vyvolává pouze bezprostředně po použití. Pumpa na penis neřeší příčinu erektilní dysfunkce. Je však přirozenou náhradou farmaceutických sexuálních stimulátorů.

 

Kolikrát denně mohu používat pumpu na penis pro zvětšení penisu?

 

Neexistuje žádné časové omezení, kolikrát denně můžete pumpu na zvětšení penisu použít. Sami se můžete rozhodnout, jak často si chcete užívat tvrdé erekce.

 

Pumpa na penis ke zvětšení penisu:

 

Pumpy na penis, známé také jako vakuové pumpy nebo podtlakové pumpy, bývaly často doporučovány lékaři nebo urology, pokud šlo o léčbu problémů s potencí. Penisové pumpy však již nejsou jen lékařskými pomůckami nebo mechanickými pomůckami pro erekci. Stále častěji se používají také jako sexuální hračky, například jejich začleněním do předehry, aby se penis ztopořil ještě rychleji. Pravidelným tréninkem se samozřejmě můžete zaměřit i na prodloužení penisu nebo zvětšení jeho obvodu. Zvětšení penisu však není jediným účinkem, který může pumpa na penis nabídnout. Slouží také jako masturbátor při masturbaci tím, že napodobuje výstřik. Je také mimořádně stimulující, když krev proudí do erektilní tkáně prostřednictvím podtlaku. Tip pro předehru: Jednoduše nechte pumpovat svého partnera. Aby výsledná erekce vydržela co nejdéle, doporučujeme nosit erekční kroužky nebo návleky na penis, které prodlouží efekt prokrvení. Pokud se chcete více zaměřit na erotický trénink s pumpou na penis, můžete také použít speciální krémy, jako je EXTREME Delay od MEO® nebo použít expandér penisu.

 

Rady pro nákup pump na penis - co byste měli při nákupu zvážit

 

Pumpa na penis je k dispozici v různých velikostech a provedeních. Nasazuje se na penis a v závislosti na modelu pak můžete vytvořit podtlak pomocí ruční pumpy nebo automatické či elektrické pumpy. Díky tomuto podtlaku je váš penis plnější, tvrdší a větší. Většina pump je průhledná a je na nich vytištěna centimetrová stupnice. Díky tomu můžete měřit své úspěchy při pravidelném tréninku. Pro intenzivní trénink penisu existují pumpy na penis s indikátorem tlaku, které umožňují postupné cílené zvyšování tlaku. Pro usnadnění zavádění penisu můžete také použít lubrikant rozpustný ve vodě, například Aquameo.

 

Použití pumpy na penis ke zvětšení penisu

 

Při pravidelném tréninku vám pumpy na penis mohou zajistit plnější, tvrdší a především delší penis. Jsou vhodné pro muže, kteří chtějí zvětšit délku a tloušťku svého penisu. Pumpa na penis může být také dobrou pomůckou, pokud chcete, aby byl váš penis tvrdší a vytrvalejší. Pravidelný trénink penisu vám dodá větší sebevědomí a zažijete intenzivní hodiny s partnerkou.

 

Používání a čištění pumpy na penis

 

Pravidelný trénink penisu je důležitý pro dosažení dlouhodobého úspěchu. Ten může trvat několik měsíců. Na začátku byste neměli používat pumpu na penis k prodloužení penisu déle než přibližně 10 minut. Jakmile se to stane nepříjemné, měli byste přestat. Postupem času můžete pumpu na penis používat déle a samozřejmě několikrát denně. Po použití můžete pumpu na penis vymýt teplou vodou a mýdlem a nechat ji důkladně vyschnout.