Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Anal Depth Play

Zpravodaj

Anal Depth Play 

Anal Depth Play je zvláštní, mimořádně vzrušující sexuální praktika, kterou lze provozovat samostatně nebo s partnerem. K dispozici jsou různé techniky a velmi dlouhá dilda pro začátečníky i profesionály, abyste maximalizovali trénink anální hloubky a dosáhli uspokojivých výsledků:

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 62 položek
Zobrazit 1 - 12 z 62 položek

Co je to anální hloubkový trénink?

 

Anální trénink je druh análního tréninku, který se zaměřuje na zavádění velmi dlouhého vibrátoru hluboko do análního kanálu. S postupem análního hloubkového tréninku by měl být účastník tréninku schopen zavádět velmi dlouhá dilda, anální kolíky a další předměty stále hlouběji do análního kanálu. Na rozdíl od jiných forem análního tréninku nezáleží při tréninku anální hloubky na tom, jak velké nebo silné jsou vkládané předměty, ale pouze na tom, jak hluboko pronikají do těla.

 

Trénink anální hloubky může být podporován nebo nařízen Top, kdo chce tělo svého subíka dotáhnout až k jeho hranicím. Někdo však může začít s tréninkem anální hloubky také proto, že rád používá anální erotické hračky nebo se nechává pěstit a chce své anální hrátky posunout na další úroveň.

 

Existují dvě hlavní výzvy, které musí ten, kdo začíná s análním hloubkovým tréninkem, překonat. Za prvé se musí naučit uvolnit tzv. puborektální smyčku, silný sval, který tvoří první oblouk konečníku. Tento sval má tendenci se stahovat a uzavírat konečník, když cítí tlak, což se děje při análním sexu nebo stimulaci. Naučit se uvolnit tento sval i při stimulaci je klíčem k úspěšnému hlubokému análnímu tréninku. Za druhé, lidé podstupující anální trénink se musí naučit spojovat hluboký tlak, který pociťují při anální penetraci, s rozkoší. Zaměření na uvolnění těla a navázání kontaktu s jeho pocity může podpořit anální hluboký trénink. Mnoho lidí zjišťuje, že jim při anální penetraci pomáhá uvolnit se hluboké dýchání. K uvolnění pomáhají také některé polohy, například na čtyřech nebo v kleče.

 

Zatímco pro hluboký anální trénink lze použít běžná dilda, vibrátory a velmi dlouhá anální dilda, existují také některé speciálně navržené pomůcky a lubrikanty od MEO®, internetového obchodu s velmi dlouhými dildy.

 

Pocit tlaku a mírného nepohodlí během análního hlubokého tréninku je normální, ale pocit skutečné bolesti nikoli. Vždy byste měli naslouchat svému tělu a nikdy nezacházet příliš daleko za své vlastní hranice. Anální hluboký trénink by se neměl uspěchat, vždy je nejlepší postupovat pomalu. MEO ® doporučuje začít s prsty, než přejdete k zavádění dlouhého análního hloubkového tréninku.

 

Co je na velmi dlouhém Anal Depth Play Dildu?

Dlouhé dildo posouvá anální hrátky na novou úroveň, protože hluboký anální sex poskytuje velmi zvláštní pocity! Ať už hledáte klasické dildo o délce 1 metr, nebo si chcete koupit jiná extrémně dlouhá dilda, v obchodě s dildy MEO® jste na správném místě. MEO ® je jedním ze specialistů v oblasti análního hloubkového tréninku: extrémní délka, velké průměry, neobvyklé textury a přesvědčivý materiál, který je dostatečně pevný a zároveň pružný, takže ho ucítíte přesně na těch správných místech, hluboko ve vás! Toto velmi dlouhé dildo vás zcela vyplní a zaručí vám intenzivní uspokojení. Není to jen délka tohoto dilda, která vás přesvědčí, jeho velmi speciální design vám také poskytne nezapomenutelné okamžiky.

 

Jak používat velmi dlouhé Anal Depth Play Dildo?

Vzhledem k jeho délce a obvodu může být zavádění velmi dlouhého análního hloubkového tréninkového dilda zpočátku obtížné. Nespěchejte, postupujte pomalu a zvolte si polohu, která vám umožní roztáhnout tělo. Oblíbenou pomůckou je náš polštářek ASS UP pro trénink anální hloubky. Lehněte si na záda, náš polštář ASS UP si dejte pod zadek a nohy zvedněte a roztáhněte. Polštář ASS UP bude vaše tělo stabilně a pohodlně podpírat i v namáhavých polohách. Pevný polštář ASS UP také zabraňuje propadnutí do lůžka a usnadňuje řadu dalších poloh při análním hloubkovém tréninku.

 

Jaký lubrikant mám použít pro Anal Depth Play a anální hloubkový trénink?

Používejte velké množství lubrikantu! Během análního hloubkového tréninku Nikdy nás neomrzí tento bod opakovat. Anální otvor je nejen citlivější než vagína, ale také je tím choulostivější, čím dále se dostáváte. Proto byste rozhodně měli používat hodně a hodně lubrikantu, abyste si neublížili. Pokud plánujete použít velmi dlouhé dildo, doporučujeme náš lubrikant FUCKSLUT Anal Depth Play je na silikonové bázi a na dotek se nevyrovná žádnému jinému lubrikantu. FUCKSLUT dělá z používání dlouhého dilda pro hluboký anální trénink bezbolestný, ale intenzivní požitek. Rozhodně bychom také doporučili náš sprej EXTREMEO. Tento sprej je ideální volbou jak pro začátečníky, tak pro zkušené Anal Depth Play Profesionální dokonalou volbou. EXTREMEO je speciální produkt pro anální sex, hluboký anální trénink a anální strečink. Díky speciální kombinaci účinných látek tento sprej zajišťuje snadnější zavádění i velmi dlouhých vibrátorů. Speciální účinek EXTREMEO podporuje snadné pronikání, a proto vede k uvolněnému a vášnivému potěšení. Sprej působí bez ztráty citlivosti, snižuje bolestivou citlivost svěrače a pomáhá dosáhnout dokonalé penetrace Anal Depth Play.

Materiál a péče o dlouhý Anal Depth Play Vibrátoru:

 

Toto dlouhé dildo pro Anal Depth Play je vyrobeno z vysoce kvalitního vinylu. Materiál je úžasně pružný a kluzký. Materiál, který používáme, je také velmi pevný, takže vaše velmi dlouhé dildo vydrží dlouho. Dlouhé dildo můžete čistit Anal Depth Play Dildo jemným mýdlem a vodou. Pro důkladnou hygienu doporučujeme také pravidelné používání našeho spreje VERYCLEAN. Zvláště důležité je samozřejmě také čištění po použití. Před použitím velmi dlouhého dilda můžete také sami použít anální sprchu k vyčištění střev. V kategorii našeho obchodu "Anální sprcha" (klikněte zde) najdete tu správnou anální sprchu pro trénink hloubky análního otvoru.