Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Elektrická stimulace

Zpravodaj

Elektrická stimulace 

Elektrosex od měkkého k tvrdému: Během elektrosexu jsou všechny možné zóny těla intenzivně stimulovány stimulačním proudem nebo elektrostimulací. Vzrušující pocit, který budete chtít zažívat znovu a znovu.

Podkategorie

 • Tato kouzelná hůlka sexuální elektrostimulace, nazývaná Violet Wand, vysílá tisíce drobných záblesků ze svítícího skleněného nástavce na pokožku příjemce. V závislosti na tom, jak silně je Violet Wand nastaven a jaký nástavec je použit, je každý jednotlivý záblesk cítit jako jemné mravenčení nebo nepříjemné píchnutí. Získáte tak stimulaci od něžné až po bolestivou, kombinovanou s působivými a možná i děsivými vizuálními efekty.

 • Zažijte intenzivní elektrostimulaci s produkty od společnosti E-Stim Systemsodborníků na elektrosex. Objevte vysoce kvalitní e-stimulační přístroje pro všechny úrovně zkušeností v kombinaci s odborným poradenstvím a bezpečnou dopravou.

 • Výrobky z této řady se silně zaměřují na design, technologie a uživatelský zážitek ElectraStim nabízí jedinečnou kombinaci potěšení a výkonu, která osloví jak začátečníky, tak zkušené uživatele. Sortiment výrobků sahá od základních sad až po složitá zařízení, přičemž všechny jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly bezpečný, příjemný a účinný zážitek.

 • Mystim - E-Stim - trest nebo odměna. Rozhodněte se sami: Přivedeme vás k orgasmu pomocí rýžového proudu a e-stimulace. Ponořte se do fascinujícího světa elektrosexu.

 • Naše stimulační proudové přístroje uvolňují pocity, které jsou zcela nové, nadržené a nepopsatelné. Elektrosex se opravdu nedá srovnat s žádnou jinou formou erotických hrátek. Pocity, které mohou vzniknout při elektrické stimulaci, jsou prostě úžasné.

 • Vítejte v MEO Shopu, vašem odborníkovi na anální elektrostimulaci! V naší kategorii "anální elektrostimulace" vám nabízíme rozsáhlý výběr produktů, které vám pomohou realizovat vaše fantazie a zažít jedinečné a vzrušující zážitky. Pojďme se společně ponořit do fascinujícího světa anální elektrostimulace a objevme mnoho možností.

 • Vše pro elektrostimulaci penisu a varlat - od jemného po tvrdé. S naším stimulačním proudovým kroužkem na penis, elektrickým kroužkem na varlata nebo E-Stim Humbler k orgasmu.

 • Naše svorky, svorky a přísavky stimulují bradavky pomocí elektrostimulace od jemných až po tvrdé. Stimulační proud ještě nikdy nebyl tak nadržený .....

 • Ve světě BDSM elektrostimulace se setkává pokročilá technologie s intimním experimentováním. Jedná se o erotické dobrodružství, při kterém jsou prostřednictvím elektrické stimulace vyvolávány různé pocity. Může jít o příjemné brnění, pulzující vibrace nebo intenzivní přírazy, které pokrývají široké spektrum sexuálních pocitů. BDSM elektrostimulace umožňuje experimentovat s intenzitou elektrického proudu, a tím upravovat intenzitu a hloubku pocitů.

 • Vítejte ve světě erotické elektrostimulace - v MEO Shopu najdete vše, po čem vaše srdce touží. V naší kategorii "Příslušenství pro erotickou elektrostimulaci" jsme pro vás připravili řadu nepostradatelného příslušenství, abyste mohli prožívat svá elektrizující dobrodružství bezpečně, pohodlně a s maximálním potěšením.

 • Vítejte ve fascinujícím světě vaginální elektrostimulace, vzrušující oblasti sexuální stimulace, která vám umožní zažít zcela nové a jedinečné pocity. Pokud hledáte intenzivní a rozmanitý způsob uspokojení, vaginální elektrostimulace by mohla být právě pro vás.

E-Stim je elektrosex se zárukou orgasmu

 

Takže máte zájem o E-Stim. To je skvělé. V MEO jste na správném místě.

 

E-stim je zkratka pro elektrostimulaci a je stále populárnější i mimo komunitu BDSM.

 

Ve vaší intimní oblasti je spousta nervů - mnohem více než na jiných místech, proto jste tam tak citliví - a se správně nastaveným stimulačním proudovým přístrojem a vhodnými erotickými hračkami E-Stim můžete stimulovat každý z těchto nervů ve svém těle nebo v těle vašeho partnera až do absolutní extáze.

 

Funguje to stejně dobře samostatně jako ve dvojici (nebo ve třech) a pro oba existuje celá řada stylů hry, které vám někdy pomohou dosáhnout orgasmu rychle a prudce a jindy si ho můžete užívat celé hodiny jako jemné mravenčení, které se pomalu šíří po celém těle. Přesně tak, jak to máte rádi, jak to chcete nebo jak to snesete.

 

Co je to elektrosex, e-stim muž a e-stim žena?

 

Elektrosex neboli erotická elektrostimulace je zapojení elektronických impulzů do sexuálních aktů. Označuje se také jako erotická elektrostimulace nebo e-stim. Přístroje k tomu potřebné se často označují jako e-stimulační hračky, stimulační proudové přístroje nebo e-stimulační zařízení.

 

Termín elektrosex označuje širokou a vzrušující škálu, která může sahat od něžné předehry přes intenzivní penetraci až po dlouhotrvající orgasmy. Zákazníci MEO se zkušenostmi s elektrosexem uvádějí velkou rozkoš a neuvěřitelné pocity a "záchvěvy orgasmu", které trvají několik minut.

 

Je elektrosex nebezpečný?

 

Přístroje MEO pro elektrosex jsou na vysoké a bezpečné úrovni. Naše přístroje na stimulační proudy původně pocházejí z oblasti přístrojů TENS, protože se již několik desetiletí používají v lékařství, např. pro budování svalů a stimulaci nervů. Elektrosex neboli erotická elektrostimulace proto není nebezpečná, ale jednoduše si pohrává s nervovými podněty tak, jak ve vašem těle stejně probíhají. Při elektrosexu jsou tyto podněty pouze zesíleny a použity speciálně pro erotizované části těla.

 

Pro všechny typy hrátek zahrnující elektrostimulaci je obvykle nutná kombinace přístroje se stimulačním proudem a dalších elektrohraček, které lze k přístroji připojit. Výběr u MEO je velký, oblíbená je např. elektrická stimulace penisu, stimulační proud pro prostatu, ale také stimulační proudové kolíky nebo elektrický dilatátor pro močovou trubici. Mezi nejoblíbenější elektrohračky patří také odhadované příslušenství pro bradavky, dudlíky nebo odhadované smyčky, které lze připojit k penisu a varlatům. Estim elektrody jsou součástí každého přístroje MEO na stimulační proud a lze je také opakovaně zakoupit v internetovém obchodě MEO.

 

 

Vibrátor se stimulačním proudem - elektrosex vibrátor

 

Vibrátor Estim od MEO se snadno používá a nevyžaduje žádné další zapojení. Je vybaven vlastním generátorem impulzů a vodivými plochami a intenzitu erotické elektrostimulace lze snadno nastavit prostřednictvím různých předprogramovaných režimů rozmazlování. Je to tedy dokonalý úvod, který vás nebo jiné přivede k elektrosexuálnímu orgasmu jemně nebo spíše rychle a intenzivně pouhým stisknutím tlačítka.

 

Pokyny pro elektrosex

 

Doporučujeme se nejprve seznámit se stimulačním proudovým zařízením "mimo tělo". Nejlepším způsobem, jak to udělat, je předem trochu experimentovat s elektronickou hračkou v ruce. E-hračku nebo hračku připojenou k e-stimulačnímu zařízení byste měli držet oběma rukama - tak, aby se oba póly/vodivé plochy dotýkaly kůže.

 

Poté zapněte stimulační proud/zařízení e-stimulátor. Nemějte obavy, e-hračky a e-stimulační zařízení se obvykle vždy automaticky spustí při nízké intenzitě. Než začnete přístroj estim používat na erotických zónách, jako je penis nebo anální otvor, má smysl se s impulsy a podněty seznámit rukama a vyzkoušet si různé intenzity. Proud je rovnoměrně rozložen na dlaních a zpravidla při kontaktu s pokožkou na celém povrchu. Pokud se obou pólů dotknete pouze dvěma konečky prstů, protékající proud se soustředí na dvě malé oblasti (konečky prstů) a náhle se stane intenzivnějším. Proto se nelekejte a pokud možno se vyhýbejte malým kontaktním plochám.

 

Gel pro elektrosex a stimulační proudové přístroje

 

Pro elektrosex a erotickou elektrostimulaci vždy doporučujeme používat lubrikanty na vodní bázi, například náš lubrikant Aquameo, aby byl proud veden optimálně. Pro stimulační proud sáhnou znalci rovnou po optimálním kontaktním gelu estim od MEO s názvem "E-Shock". Tento gel na vodní bázi má speciální vlastnosti, které dále zvyšují vodivost.