Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Luxusní anální zátky

Zpravodaj

Luxusní anální zátky 

Luxusní anální kolíky MEO s křišťálem jsou vzácné šperky a třpytí se jako skutečné klenoty! Díky vloženému třpytivému kamínku poskytuje takový anální kolík zpestření při sexu.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 14 položek
Zobrazit 1 - 12 z 14 položek

Co je to luxusní butt plug s křišťálem?

Luxusní anální kolík s křišťálem nebo butt plug s křišťálem patří mezi známou klasiku mezi erotickými hračkami a často se používá k přípravě na anální sex. Zavedením luxusního análního kolíku s křišťálem dojde k předběžnému roztažení análního otvoru a uvolnění svěračového svalstva. To usnadňuje pozdější průnik penisu nebo análního vibrátoru. Luxusní anální kolíky s krystalem mohou nosit všechna pohlaví a pomohou vám zpestřit sexuální život.

Proč používat luxusní butt plug s krystalem?

Kromě anální předehry znalci ocení i další výhody luxusního análního kolíku s krystalem! Kromě přípravy na anální penetraci můžete luxusní butt plug s křišťálem využít i k jiným účelům. Například pro mnoho žen je velmi vzrušující nosit luxusní butt plug s křišťálem při vaginálním styku. Nošení luxusního análního kolíku s krystalem mírně zužuje vagínu. Tím se intenzivněji stimuluje bod G a vnitřní část klitorisu. Orgasmus je v důsledku toho často pociťován ještě intenzivněji. A vyjmutí luxusního análního kolíku s krystalem má také svůj půvab! Uvnitř análního otvoru se nachází mnoho nervových zakončení. Při vytahování butt plug s krystalem se tato nervová zakončení stimulují, což může ještě více zvýšit vaše vzrušení. U mužů luxusní anální kolíky s křišťálem také vyvíjejí tlak na prostatu.

Existuje mnoho lidí, kteří luxusní butt plug s křišťálem rádi nosí i v každodenním životě. Díky speciálnímu tvaru je to také bez problémů možné - na rozdíl od mnoha jiných erotických hraček.

Jak vypadá luxusní butt plug s krystalem?

Luxusní anální kolíky s krystalem mají obvykle kónický tvar. Zaoblený, užší konec zajišťuje, že luxusní butt plug snadno zasunete, zatímco silnější, plochý konec zajišťuje, že luxusní butt plug nezmizí v análním otvoru úplně. Díky tomuto tvaru butt plug s křišťálem při používání dobře a bezpečně sedí. Jakmile je Luxus butt plug s krystalem na svém místě, nemůžete ho nechtěně posunout dovnitř ani ven.

Jak používat Luxus butt plug s krystalem?

Především byste měli při análním sexu vždy používat lubrikant! Na rozdíl od vagíny nedokáže anální otvor při vzrušení sám zajistit potřebnou vlhkost. Platí zde pravidlo: více je více, abyste se vyhnuli poranění. Nejlepší je vždy používat lubrikant, například Aquameo. Pokud jsou vaše luxusní anální kolíky s křišťálem vyrobeny ze silikonu, měli byste použít lubrikant na vodní bázi, abyste materiál nepoškodili.

Připravte si svěrač!

Abyste si mohli anální kolík užít, musí být váš svěrač uvolněný. To není tak snadné! Vždyť tento sval za normálních okolností zajišťuje, aby byl konečník pevně uzavřen a nic z něj nevyšlo bez vyzvání ven. Uvolnění řitního otvoru si tedy musíte nacvičit. Samozřejmě vám může pomoci váš partner. Může vám řitní otvor masírovat prsty nebo jazykem. Teprve až budete připraveni, můžete zavést luxusní křišťálový butt plug.

Vložte luxusní křišťálový butt plug:

Rozetřete dostatečné množství lubrikantu na luxusní křišťálový butt plug a na svůj konečník. Pak jemně přitlačte zaoblenou špičku análního kolíku na svůj konečník - nevyvíjejte příliš velký tlak! Nezasouvejte kolík Luxus butt plug s krystalem až dovnitř, ale vždy nejdříve jen kousek. Poté kolík opět vytáhněte. Tento postup opakujte, dokud do vás kolík Luxus butt plug snadno nepronikne a dokud vám nebude příjemný. Nespěchejte! Pokud jste ještě začátečník, je jednodušší, když si kolík Luxus butt plug s krystalem zavedete sami. Tímto způsobem můžete kontrolovat tempo. Jste-li zkušenější, může se vás ujmout partner.

Náš tip:

Nejjednodušší způsob zavádění Luxus butt plug s krystalem je lehnout si na záda a roztáhnout nohy. Případně si na Luxus můžete také "sednout" butt plug.

Vyjmutí análního kolíku Luxus s krystalem:

Stejně jako při zavádění platí i pro vyjmutí análního kolíku Luxus s krystalem: Nešetřete lubrikantem! Nevtírejte ho však do rukojeti - jinak nebudete moci drahocenný luxusní butt plug pořádně uchopit. Když je vše pěkně kluzké, můžete luxusní butt plug opatrně vytáhnout. To je snazší, pokud vyjmete anální kolík. To je snazší, pokud řitní otvor uvolníte.