Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Skleněná dilda

Zpravodaj

Skleněná dilda 

Nakupujte skleněná dilda online - na MEO najdete stylový výběr skleněných dild a skleněných erotických hraček.

Zobrazit 1 - 8 z 8 položek
Zobrazit 1 - 8 z 8 položek

Skleněná dilda:

Skleněná dilda nebo dilda ze skla, která jsou k dostání na internetu, jsou vyrobena z nerozbitného skla, křemene nebo křišťálu. Nerozbitné sklo používané k výrobě erotických hraček je mimořádně smyslný materiál, je příjemné a hladké. Skleněná dilda, skleněné kolíky, skleněná nefritová vajíčka jsou příkladem luxusních erotických hraček, jejich linie jsou zaoblenější, rafinovanější, natolik připomínají skutečné designové předměty! Jednou z nejdůležitějších výhod skleněných vibrátorů je jejich dlouhá životnost. Pokud se o ně budete dobře starat, vydrží vám celý život!

Sklo je také hypoalergenní a lze ho používat se všemi druhy lubrikantů: Vhodné pro všechny druhy lubrikantů: vodní, silikonové i olejové. Všechny skleněné erotické hračky jsou 100% neporézní, což znamená, že neabsorbují nečistoty ani se na nich nedrží prach. Pokud si koupíte skleněné dildo online, ujistěte se, že je sklo vyrobeno z lékařského borosilikátu, což je typ křišťálu, který neobsahuje olovo.

U MEO najdete vysoce kvalitní skleněná dilda, která jsou ještě hladší a bezpečnější. Vyberte si průměr skleněného dilda, který nejlépe vyhovuje vašemu tělu, a zvyšte tak své potěšení. Vydrží navždy.

Dildo: Rozdíl mezi skleněným a silikonovým dildem

Silikonové dildo je jistě oblíbenou erotickou hračkou a mnoho žen mu dává přednost, zejména pokud se jedná o realistické dildo. Pokud ještě nevlastníte skleněné dildo, je nyní ten správný čas vyzkoušet intenzivní, tvrdý a jedinečný zážitek z penetrace. Tyto unisexové erotické hračky mohou používat muži i ženy! Pro mnohé je představa zasunutí skleněného dilda do těla těžko představitelná. Nejčastější otázky jsou: "Co když se rozbije?" "Jsou opravdu nerozbitná?" Skleněná dilda jsou však zatraceně bezpečná, protože jsou vyrobena z Pyrexu, pevného materiálu, o němž je známo, že odolává teplotním výkyvům a má nízký koeficient roztažnosti. Pyrex zajišťuje, že skleněné dildo zůstává stabilní během análního i vaginálního sexu. Sklo je materiál, který se snadněji čistí než lékařský silikon. Oba materiály jsou neporézní, ale sklo je hygieničtější, a proto obzvláště vhodné. Silikonová dilda mají rozhodně výhodu pružnosti, zatímco sklo je velmi tvrdý a nepružný materiál. Pokud tedy dáváte přednost pružným erotickým hračkám, které se pohybují s vaším tělem, sklo nemusí být vhodné, ale pokud máte rádi silnou penetraci, sklo je skvělé. Skleněné dildo mohou používat i lidé, kteří jsou alergičtí na silikony nebo lékařský silikon v erotických hračkách.

Jak používat skleněná dilda: erotickéhrátky při teplotě

Skleněná dilda lze nahřívat v horké vodě nebo chladit ledem pro erotické hrátky ve dvou. Pokud patříte k těm, které vzrušují teplotní výkyvy, skleněné erotické hračky jsou pro sex mimořádně užitečné, protože vydrží extrémní teploty! Skleněnou erotickou hračku ohřejte v misce s horkou, nikoli vařící vodou, nebo ji zchlaďte, ale nedávejte ji do mrazáku, maximálně ji můžete na pár minut vyzkoušet v lednici. Před použitím skleněného dilda v intimních partiích si udělejte teplotní test na předloktí, abyste se ujistili, že není příliš horké nebo příliš studené - nezapomeňte, že vaginální a anální sliznice jsou velmi citlivé!

Sex ve sprše nebo ve vaně se skleněnými dildy

Sklo je také skvělé pro masturbaci nebo sex ve sprše, který vyžaduje silikonový lubrikant, který se vodou nesmyje, protože není rozpustný ve vodě. A právě proto, že na erotické hračky můžete použít spoustu silikonového lubrikantu, je sex ve sprše se skleněným dildem lepší. Upozornění: V případě, že je vibrátor na vibrátoru nabitý, je třeba jej použít k výrobě vibrátoru: Dávejte pozor, abyste ho neupustili do vany nebo na jiný tvrdý povrch, protože se může snadno rozbít, což znamená, že už ho nelze bezpečně zavést do těla.