Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Penis kroužky a Ball Stretcher

Zpravodaj

Penis kroužky a Ball Stretcher 

Vše pro muže: kroužky na penis z nerezové oceli, kroužky na penis z gumy nebo silikonu, závaží na varlata, ball stretcher a kroužky na žalud zajišťují plnou, tvrdou a dlouhotrvající erekci. Velký výběr v našem obchodě. zaručujeme 100% diskrétnost.

Podkategorie

 • Skvělý internetový obchod s kroužky na penis: Penis tvrdý jako ocel, velký a baculatý a s dlouhotrvající stabilitou při sexu díky našim moderním kroužkům na penis!

  Tvrdá erekce je zaručena: ať už se jedná o silikonový kroužek na penis nebo kovový kroužek. Máme kroužky na penis všech velikostí a materiálů.

 • Vibrační kroužky na penis! Užijte si tvrdou erekci a intenzivní vibrace! Chcete si užívat intenzivní vibrace procházející vaším penisem, zatímco vaše erekce vydrží extra dlouho? S naším vibračním kroužkem na penis můžete!

 • A Ball Stretcher z nerezové oceli přináší mnoha mužům velké potěšení při sexu nebo masturbaci. Naše těžší verze lze také použít k prodloužení šourku.

 • Pro velmi zvláštní pocity a nezapomenutelné orgasmy! Máte rádi tvrdý a divoký nebo dokonce velmi tvrdý? Pak jsou naše hračky na penis a koule z kovu přesně tou správnou volbou pro vás!

 • Penis Bondage - Pokud máte rádi extrémní pocity! Zde jsou produkty pro bondage penisu a varlat, o kterých jste vždy snili.

 • Normální je pro vás příliš nudné? Chtěli byste trochu víc? Pak byste měli vyzkoušet naše závaží, která můžete připevnit ke svorkám na bradavky, natahovačům koulí, penisu nebo varlatům.

 • Pro potěšení z bolesti: pomůcky a sexuální hračky pro mučení penisu a koulí. Zde najdete přesně ty výrobky, které používají profesionální dominy a mistři.

 • Najdete zde nejnovější trendy, jako je brzda spermií 3.0, vibrační kroužky na žalud, inovativní kolíky na penis, sondy na penis a profesionální dilatátory močové trubice.

 • Hledáte nový druh stimulace? Uretrální vibrátor poskytuje zcela nové pocity a ohromující orgasmy. Naše různé modely mají dokonalou délku a bez námahy dosáhnou bodu rozkoše.

Kroužky na penis, známé také jako erekční kroužky nebo erekční kroužky, jsou sexuální pomůcky pro muže, které se umísťují kolem základny penisu, aby posílily a udržely erekci po delší dobu. Mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je kůže, guma, silikon, nerezová ocel nebo plast, a jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech.

 

Existují různé typy erekčních kroužků, např.

 

 • Jednoduché erekční kroužky: Jedná se o nejčastěji používané erekční kroužky, které se jednoduše umístí kolem základny penisu pro posílení erekce.
 • Vibrační erekční kroužky: Tyto erekční kroužky mají vibrační funkci, která může stimulovat jak muže, tak ženu nebo partnerku.
 • Dvojité erekční kroužky: Tyto erekční kroužky mají dvě smyčky, jednu pro penis a druhou pro šourek. Poskytují silnější oporu pro erekci a mohou také pomoci zpevnit šourek.
 • Nastavitelné kroužky na penis: Tyto kroužky na penis lze přizpůsobit velikosti uživatele posunutím zajišťovacího systému nebo přidáním/odebráním nástavců.

 

Ball Stretcherkroužky na penis, závaží na varlata a zátky na penis jsou další typy erotických hraček pro muže, které se od kroužků na penis liší.

 

ball stretcher je sexuální hračka, která se nosí kolem šourku a slouží k roztažení a zpevnění varlat. Na rozdíl od erekčních kroužků zde není cílem posílit erekci.

 

Závaží na varlata: Závaží na varlata jsou formou natahovače koulí, které přidávají další váhu pro zvýšení trakce varlat. Jak Ball Stretcher pomáhají napnout a roztáhnout šourek.

 

Penis plugy: Penis plug je sexuální hračka, která se zavádí do močové trubice pro zvýšení sexuálního potěšení. Na rozdíl od erekčních kroužků a natahovačů koulí nemá penisový kolík žádný vliv na erekci ani šourek.

 

Penisové kroužky jsou u mužů oblíbené, protože mohou posílit a prodloužit erekci, což může vést k intenzivnějšímu a déle trvajícímu sexuálnímu prožitku. Mohou také pomoci zlepšit sebevědomí uživatele a zvýšit potěšení jeho partnerky. Je však důležité používat erekční kroužky bezpečně a zodpovědně a dělat pravidelné přestávky, aby nedošlo k ohrožení průtoku krve nebo ke zranění.

 

CBT je zkratka pro "Cock and Ball Torture" nebo "genital torture" a označuje praktiku BDSM (Bondage, Discipline, Dominance, Submission, Sadism, Masochism), při níž jsou mužské genitálie používány jako zdroj stimulace nebo cíl mučení.

 

Na stránkách CBT se používají různé techniky, které způsobují bolest nebo pocity rozkoše v oblasti penisu a varlat. Mohou být použity například svorky, závaží, jehly, elektrostimulace nebo dokonce údery rukou či předmětem, jako je bičík nebo pádlo.

 

CBT je dobrovolná praktika a ne mučení v etickém smyslu, klasicky mezi sadisticky založenou osobou (mužem nebo ženou) a masochisticky založeným mužem.

 

Je důležité zdůraznit, že všechny úkony v rámci BDSM by měly být konsensuální a v předem dohodnutých mezích. CBT by měly provádět pouze osoby, které si jsou vědomy toho, co dělají, a jsou informovány o rizicích a možných komplikacích.

 

penis plugpiercing penisu, penis plugs, glans rings a urethral dilators jsou pojmy spojené s mužskou sexuální anatomií a konkrétně s močovou trubicí.

 

penis plug je piercing penisu, který prochází močovou trubicí a na jednom konci má rozšíření, které brání jeho úplnému zasunutí do močové trubice. Na druhém konci je smyčka nebo kroužek, který se nosí kolem základny penisu. Penis plug slouží ke zvýšení pocitů při sexu a může být také použit k zadržení ejakulátu.

 

Piercing do penisu je šperk, který je propíchnutý skrz kůži penisu. Existují různé typy piercingu penisu, včetně piercingu Prince Albert, který prochází spodní stranou penisu a vyúsťuje na špičce penisu. Jiné typy piercingu penisu mohou procházet předkožkou nebo močovou trubicí.

 

Penisový kolík je šperk, který se vkládá do močové trubice, aby se zvýšil pocit při sexu. Penis plugy mohou být vyrobeny z různých materiálů, například z nerezové oceli, silikonu nebo skla.

 

Kroužek na žalud je kroužek, který se nosí kolem dříku penisu pod žaludem. Kroužek může být vyroben z různých materiálů, například z kůže, gumy nebo kovu. Kroužek na žalud lze použít ke zvýšení pocitů při sexu nebo k posílení erekce.

 

Uretrální dilatátor je lékařský nástroj, který se zavádí do močové trubice za účelem jejího rozšíření. Obvykle se to provádí za účelem stanovení lékařské diagnózy nebo jako pomoc při určitých zdravotních stavech, jako jsou zúžení močové trubice nebo stenóza močové trubice. Na BDSM scéně se však dilatátory močové trubice někdy používají k navození sexuálních pocitů, i když to může být velmi riskantní a může to vést k vážnému zranění.