Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Puppy Tupé zátky

Zpravodaj

Puppy Tupé zátky 

Každý human pup potřebuje pěkného ptáka. Zde je největší výběr puppy análních kolíků a análních kolíků s ocásky.

Zobrazit 1 - 11 z 11 položek
Zobrazit 1 - 11 z 11 položek

Pokud jde o Pup Play, MEO je místem, kam jít s neuvěřitelným výběrem pup tails a puppy butt plugs.

Ať už hledáte vkládací "pup tail plug" nebo "show tail", určitě zde najdete to, co potřebujete.

Máme nejprodávanější ocasy od společnosti Bad puppy a mnoha dalších značek v obrovské škále velikostí, barev a stylů. Spárujte naše anální kolíky s některou ze skvělých puppy masek a získejte dokonalý vzhled.

Co jsou puppy anální kolíky?

Anální kolík puppy (známý také jako anální kolík): human pup Anální kolík, Human puppy butt plug nebo anální kolík s ocáskem) je typ vibrátoru určený pro anální použití. Pro tento účel jsou puppy anální kolíky na jednom konci zaoblené a zúžené pro snadnější zavádění. Druhý konec je navíc dostatečně silný, aby puppy anální kolík zůstal na místě bez větší síly a nebyl omylem zasunut až na doraz. Kromě těchto společných jmenovatelů existují i další human pup Anální kolíky se vyrábějí v nespočtu tvarů, barev a materiálů! Puppy Anální kolíky bez vibrací se používají buď k čisté stimulaci, nebo k přípravě na anální styk. Jsou vhodné jak pro ženy, tak pro homosexuální i heterosexuální muže, vlastně pro všechny zvědavce.

Co pro mě puppy anální kolíky s psími ocásky udělají?

Puppy Anální kolíky jsou vhodné zejména pro přípravu na bezbolestný anální styk. Zavádějí se s trochou lubrikantu a poté se nechají několik minut na místě, aby se uvolnily a protáhly svaly konečníku. Při výběru lubrikantu je třeba zvážit několik bodů. Lubrikanty na bázi oleje jsou pro anální sex ideální, protože nevysušují konečník. Nejsou však kompatibilní s kondomy nebo hračkami ze silikonu či latexu! Místo nich můžete použít speciální anální lubrikanty. Jinak jsou oblíbené také anální kolíky , které slouží čistě ke stimulaci nebo jako efektní show či zdokonalení výbavy puppy human pup Oblečení. Mohou také během sexu stimulovat mužský bod P a zajistit tak tvrdší erekci!

Puppy Nakupujte anální kolíky online na MEO.com

Ať už hledáte anální kolík puppy s vibracemi nebo bez nich, najdete ho zde na MEO! Anální kolíky s ocásky, jako jsou ty od Badpuppy, mají dekorativní i stimulační účinek. Hliníkový anální kolík nebo kvalitní skleněný kolík mohou díky svému zpočátku chladnému povrchu poskytnout zvláštní pocity. Samozřejmě máme také působivé puppy anální kolíky ze silikonu. Přejeme příjemné prohlížení!