Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Kuličkový roubík

Zpravodaj

Kuličkový roubík 

Kuličkové roubíky se často používají pro scénáře dominance a podřízení a mohou se zdát trochu děsivé, pokud jste je nikdy předtím nepoužili. Ale nebojte se! Kuličkové roubíky jsou skvělým způsobem, jak si vybudovat sebedůvěru, ukázat zranitelnost a užít si bezpečné podřízení při sezení BDSM.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 15 položek
Zobrazit 1 - 12 z 15 položek

Proč si koupit roubík?

Roubík je bondážní pomůcka, kterou můžete použít k tomu, abyste partnerovi udrželi otevřená ústa. Ačkoli existuje mnoho různých typů a tvarů, kulový roubík je pravděpodobně nejznámější. Skládá se z malé plastové, gumové nebo silikonové kuličky, která je v ústech upevněna pomocí řemínků.

Roubík se často používá při hrách na ovládání a podřizování a může vypadat trochu děsivě, pokud jste ho nikdy předtím nepoužili. Ale nebojte se! Jsou skvělým způsobem, jak si vybudovat sebevědomí, ukázat svou zranitelnost a prozkoumat poddajnost v BDSM.

Pokud dominance/poddajnost není zrovna váš obor, roubíky s kuličkou mají stále co nabídnout. Když nemůžete mluvit, mohou vás ovládnout vaše zvířecí instinkty a vy se můžete soustředit na pocity, které prožíváte. Zajímá vás erotické ponižování? Bezmocné slinění, které kulové roubíky způsobují, může být velmi účinným způsobem, jak si pohrát s vaším pocitem studu.

Jak používat kulový roubík

Vložte si roubík do úst a nechte sebe nebo partnera nastavit popruh na hlavě. Ujistěte se, že je kuličkový roubík v ústech pevně uchycen, ale že popruhy nejsou tak utažené, aby byly bolestivé nebo aby se obtížně odstraňovaly.

Nepoužívejte kuličkový roubík, pokud jste nachlazení, máte infekci dutin nebo žaludeční potíže. Je také velmi důležité, abyste nikdy nenechávali osobu s roubíkem samotnou!

Roubík s kuličkou zvyšuje pocit bezmoci, který submisivní osoba během hry pociťuje, takže příjemný zážitek závisí na důvěře. Protože již nemůžete komunikovat verbálně, musíte si být vždy vědomi toho, jak se váš partner s roubíkem cítí. Neustále se kontrolujte a sledujte, zda se něco nezměnilo nebo zda nemáte potíže s dýcháním.

Osoba s roubíkem není schopna používat tzv Safeword používat roubík. Je proto důležité, abyste se předem dohodli na činnosti, která partnerovi ukáže, že musí přestat. Pokud máte svázaná zápěstí, můžete v ruce držet malý zvoneček, na který můžete zazvonit, nebo nějaký předmět, například klíč, který můžete upustit nebo hodit, abyste sezení rychle ukončili.

Roubík vám také může způsobit bolest čelisti, pokud do něj půjdete rovnou! Když ho začínáte používat poprvé, používejte roubík jen krátce, abyste si na ten pocit zvykli. Od té doby můžete pomalu přibývat.

Vyberte si pro sebe ten správný roubík do úst

Je důležité, aby začátečníci začínali s malým kulovým roubíkem, který se snadno nastavuje.

Pokud jste trochu nervózní, může být výhodné zvolit prodyšný roubík.

Nejste příznivcem kulovitého tvaru? Pak použijte kousací roubík ve tvaru snaffle.

Pokud už máte s roubíkem trochu více zkušeností, můžete vyzkoušet také rozvěrač úst. Dokonce můžete použít i roubík s dildem, abyste se zcela podřídili!

Tipy pro začátečníky ohledně roubíků s kuličkou

Užijte si svět dominance a podřízenosti s roubíkem s kuličkou. Tyto jednoduché, ale nesmírně účinné bondážní doplňky patří k povinné výbavě BDSM.

Otevřete svou mysl (a ústa) těmto bondážním doplňkům s naším průvodcem kuličkovými roubíky.

Co je to kuličkový roubík?

Roubík je druh bondážního doplňku, který se používá k zacpání úst submisivnímu partnerovi během BDSM hrátek. Ačkoli existuje mnoho různých typů roubíků, zdaleka nejoblíbenější jsou roubíky s kuličkou. Mnoho párů se roubíků zpočátku bojí, ale po jejich vyzkoušení často zjistí, že hře s dominancí a submisivitou dodávají vzrušující nádech.

Kulové roubíky se vyrábějí v různých stylech a s různým stupněm omezení. Je důležité, abyste si vybrali ten správný roubík, protože některé jsou vhodné pro začátečníky, zatímco jiné jsou vhodnější pro pokročilé milovníky BDSM.