Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Nafukovací dilda a anální kolíky

Zpravodaj

Nafukovací dilda a anální kolíky 

Nafukovací anální kolíky a dilda jsou zárukou dechberoucích pocitů, protože pocit úplného naplnění nafukovacím dildem nebo butt plug je nepopsatelný.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 35 položek
Zobrazit 1 - 12 z 35 položek

Co je to nafukovací dildo?

Mluvíme o vibrátoru, jehož velikost si můžete určit sami. To platí jak pro délku, tak pro průměr. Tímto způsobem máte plnou kontrolu nad zážitkem, který chcete s touto vzrušující erotickou hračkou zažít! Myslíte si, že velikost je důležitá a musí vyhovovat vašim potřebám? Pak je nafukovací dildo nebo nafukovací butt plug přesně to, co potřebujete!

Jak nafukovací dildo používat?

S touto inovativní erotickou hračkou můžete proniknout do sebe nebo do svého partnera. Nafukovací dildo je ideální, pokud se sexuálními hračkami teprve začínáte. Velikost nafukovacího dilda je také možné během sexu upravovat. Je však důležité, abyste byli při zavádění nafukovacího dilda uvolnění a vzrušení. Vždy používejte dostatečné množství lubrikantu nanesením na nafukovací dildo a vlastní intimní oblast. Díky tomu bude průnik ještě snazší a příjemnější!

Jaké druhy nafukovacích dild existují?

Můžete si vybrat mezi různými nafukovacími dildy nebo análními kolíky, z nichž některé jsou obzvláště realistické - malé nebo velké modely, protože o formátu rozhodujete pouze vy!

Pro speciální zážitek si samozřejmě můžete vybrat také nafukovací připínací dildo! Nafoukněte dildo na požadovanou velikost, zasuňte ho a nechte se unášet nespoutanou vášní...

Jak nafukovací dildo funguje?

K nafukovacímu dildu je připojena ruční pumpička, kterou ovládáte, dokud dildo nedosáhne požadované velikosti. Poté použijte dostatečné množství lubrikantu, abyste nafukovací dildo zasunuli co nejjemněji a bezbolestně. Pokud je dildo vyrobeno ze silikonu, doporučujeme nezvolit lubrikant na silikonové bázi. Vhodnější je lubrikant na vodní bázi, například Aquameo od MEO, protože jinak by mohlo dojít k poškození nafukovacího dilda nebo nafukovacího butt plug. Po použití stiskněte ventil, abyste z dilda nebo butt plug vypustili vzduch.

Jak nafukovací dildo čistit?

Velmi opatrně! Koneckonců nechcete, aby se na nafukovacím dildu hromadily bakterie. Abyste tomu zabránili, měli byste nafukovací dildo, stejně jako všechny ostatní erotické hračky, po každém použití a před ním důkladně vyčistit speciálním čisticím prostředkem na hračky, například naším sprejem VERYCLEAN. Tím zajistíte, že vaše erotické hračky budou vždy hygienické a že je vy i vaši partneři budete moci používat po mnoho let. Proto se prosím vždy ujistěte, že máte doma dostatek VERYCLEAN sprejů na vaše erotické hračky.

Kde mohu koupit nafukovací dildo?

MEO je jedním z předních obchodů s erotickými hračkami a nabízí jedinečná dilda, vibrátory a masturbátory. Svou sexualitu si můžete užívat sami nebo s partnerem. Každá erotická hračka má jinou funkci, takže stimuluje všechny vaše erotogenní zóny. To samozřejmě platí i pro vašeho partnera! Nechte tedy své nafukovací dildo, nafukovací butt plug nebo jakoukoli jinou erotickou hračku od MEO pracovat. Objednejte si své erotické hračky diskrétně od MEO!