Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Šukací stroje a dojící stroje

Zpravodaj

Fucking Machine Pro 4 x MEO

Inovativní šukací stroj Pro 4 x MEO se zrodil z přání našich zákazníků po velmi výkonném šukacím stroji, který zvládne i velká a těžká dilda! Toto přání je s tímto šukacím strojem splněno, protože náš nový erotický stroj je dokonalým dalším vývojem stroje Pro 3, který poskytuje neuvěřitelné potěšení po celém světě již deset let.

Více informací

3312/00

$1,339.34


-$223.24

$1,116.10

plus náklady na dopravu

k dispozici na

  Více informací

  Inovativní šukací stroj Pro 4 x MEO vznikl na základě přání našich zákazníků po velmi výkonném šukacím stroji, který zvládne i velká a těžká dilda! Toto přání je s tímto šukacím strojem splněno, protože náš nový erotický stroj je dokonalým dalším vývojem stroje Pro 3, který poskytuje neuvěřitelné potěšení po celém světě již deset let. Šukací stroj Pro 4 x MEO vám nabízí maximální výkon, nejvyšší kvalitu a také tichý a spolehlivý výkon bez zbytečných příkras.

   

  Zažijte to nejlepší z nejlepšího - ještě lepší než dříve!

   

  Šukací stroj Pro 4 x MEO je vybaven modulárním zdrojem napájení s funkcí automatického snímání, speciálně navrženým tak, aby poskytoval bezkonkurenční výkon i s těmi největšími dildy. Modulární konstrukce umožňuje snadnou výměnu součástí, takže můžete svůj šukací stroj používat a užívat si ho po celý život. Pokud se náhradní díl někdy opotřebuje, všechny hlavní součásti jsou plug-and-play, takže výměna je co nejjednodušší. Naše speciální konstrukční prvky odlišují šukací stroj Pro 4 x MEO od levných napodobenin a zajišťují, že originál jasně odlišíte od konkurence. Pevné, zatížené ocelové nohy zajišťují maximální stabilitu, zatímco přepracované rychloupínací svorky nohou jsou o 400 % robustnější než u předchozích modelů. Vysokorychlostní motor, který dosahuje až 280 otáček za minutu, je připojen k rychloupínacímu adaptéru s připojením Vac-U-Lock. Díky tomu je kompatibilní se všemi erotickými pomůckami Doc Johnson a dalšími (např. Hung, Fucktools nebo Hunglock) a umožňuje vyměnit dildo nebo anální kolík bez námahy během několika sekund. Snížená hmotnost zvedacího pohybu zajišťuje plynulejší provoz a na míru vyrobený, vysoce kvalitní nylonový vak s pěnovou výstelkou chrání šukací stroj při nenápadné přepravě. Šukací stroj Pro 4 x MEO je výkonný a všestranný erotický stroj s nastavitelnou délkou přítlačné tyče, nastavitelnou hloubkou přítlaku od 2,5 do 15,2 cm a nastavitelnými předními a zadními nohami pro různé polohy při sexu. Zažijte zcela nový rozměr rozkoše s tímto důmyslným a propracovaným erotickým strojem.

   

  Hlavní vlastnosti: - Vhodný pro všechny, kteří chtějí mít sex s partnerem:

   

  • Automatické snímání napájení: speciálně navrženo pro silný výkon, který zvládne i ta největší dilda.
  • Modulární konstrukce pro snadnou výměnu součástí: Klíčové součásti lze bez námahy vyměnit a zapojit do zásuvky.
  • Vylepšená estetika: Díky jedinečným designovým prvkům je šukací stroj Pro 4 x MEO okamžitě rozpoznatelný a odlišuje se od levných napodobenin.
  • Masivní, zatížené nohy stojanu pro maximální stabilitu.
  • Vylepšené rychloupínací nohy, o 400 % stabilnější než předchozí modely.
  • Vysokootáčkový motor (až 280 otáček za minutu).
  • Rychloupínací adaptér s Vac-U-Lock, kompatibilní se všemi erotickými pomůckami Doc Johnson, dildy Hunglock, Hung dildos, Fucktools a dalšími (výměna dild bez námahy během několika sekund).
  • Nižší setrvačnost pro hladší chod.
  • Vysoce kvalitní nylonová taška s pěnovou výstelkou pro ochranu šukacího stroje a pro diskrétní přepravu.
  • Výkonný a všestranný erotický stroj s nastavitelnou délkou přítlačné tyče, nastavitelnou hloubkou přítlaku od 2,5 do 15,2 cm a nastavitelnými předními a zadními nohami pro různé polohy.
  • Součástí balení je černé 20cm hypoalergenní silikonové dildo.

   

  Již více než deset let se MEO snaží potěšit své zákazníky profesionálně navrženými, vysoce uspokojivými výrobky. To platí i pro naše erotické pomůcky, jako je například PRO 4 x MEO! Naše šukací stroje poskytují hluboké, jemné (nebo v případě potřeby tvrdé) a dobře kontrolovatelné potěšení ze šukání. Kvalita je u MEO na prvním místě, a proto naše šukací stroje nejsou nejlevnější variantou. Šukací stroj Pro 4 x MEO však nastavuje nový standard profesionálních erotických strojů. Díky CNC obráběným přesným součástkám z letecké slitiny a výkonnému motoru kombinuje šukací stroj Pro 4 x MEO skvělý design s neuvěřitelným výkonem. Tento erotický stroj, navržený pro pokaždé dokonalý šukací výkon, zaručuje neúnavné potěšení po mnoho let. Náš erotický stroj je tichý, ale budete tichý i vy?

   

  S naprosto inovativním šukacím strojem Pro 4 x MEO můžete používat všechna dilda se zámkem Vac-U-Lock, dokonce i ta, která běžně nemůžete používat kvůli jejich velikosti nebo hmotnosti. U MEO najdete obrovský výběr dild pro svůj nový šukací stroj, ať už od značek jako Doc Johnson Vac-U-Lock®, Hung, Hunglock nebo Fucktools.

  Klikněte zde pro odpovídající dilda a příslušenství!

   

  Více informací:

   

  • V nabídce: Fucking Machine Pro 4 x MEO
  • Ideální pro velká dilda a anální kolíky
  • Extra těžké nohy pro větší stabilitu
  • Optimalizované rychloupínání nohou, o 400 % stabilnější než šukací stroj Pro II
  • Vysokootáčkový motor (až 280 otáček za minutu)
  • Modulární konstrukce pro snadnou výměnu náhradních dílů
  • Rychloupínací adaptér pro dilda s připojením Vac-U-Lock
  • Snížená hmotnost setrvačníku pro plynulejší provoz
  • Diskrétní přenosná taška z vysoce kvalitního nylonu
  • Extrémně výkonný a všestranný s nastavitelnou délkou přítlačné tyče, hloubkou a nastavitelnými nohami.
  • Hmotnost: 12,0 kg
  • Rozměry: přibližně 57 x 37 x 24 cm
  • Regulace otáček při pozvolném rozběhu (bezpečný a pomalý rozběh motoru)
  • regulace otáček 0-280 ot/min
  • Snadné ovládání, startování pouhým stisknutím tlačítka!
  • záběr 2,5 cm - 15,2 cm
  • Drátové dálkové ovládání s vysvětlivkami
  • Prakticky tichý posuvný mechanismus (i při plných otáčkách)
  • Průhledná plastová ochrana jezdce
  • Rychloupínání pro výškové nastavení nohou pro různé polohy při sexu.
  • Všechny důležité součásti jsou CNC obráběné a vyrobené z letecké slitiny
  • Součástí je 20 cm černé, hypoalergenní silikonové dildo
  • Dodáváno v černém nylonovém sáčku v diskrétní obyčejné hnědé přepravní krabici.
  • Standardní kabel a zástrčka pro UK/EU/USA
  • Napájení s automatickým nastavením 100-110 V 50-60 Hz (pro Japonsko, USA atd.) nebo 220-240 V 50-60 Hz (pro Evropu atd.)

  Mohlo by vás zajímat i toto:

  HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

  Hodnocení 

  Increible

  La máquina es increíble muy fácil de montar y muy chula. Además de tener un gran numero de posturas y velocidades, admite una gran cantidad de accesorios. Estoy encantada con ella y eso que la tengo hace nada pero por ahora genial. El envío y el trato muy bueno y rápido.

   Hodnocení 

   Super machine de la video de m'sieur jeremy sur youtube

   Idem à la version pro 3, mais beaucoup plus pratique car n'a plus les gros blocs electriques. Elle a egalement une fluidité du mouvement beaucoup plus agreable en pousée et en retrait , compatible avec les gros godes ou les masturbateurs, je vous conseille l'achat de la ventouse

   • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
   Hodnocení 

   Superhero of sex machines!

   All right, let's dive in. So, I've been on the hunt for a powerful sex machine that can handle the big leagues, right? I mean, we're talking heavy-duty dildos here. I wasn't going to settle for anything less than the best. Well, the Pro 4 x MEO fucking machine is exactly what I was looking for. It's like the superhero of sex toys!

   This bad boy is basically the upgrade of the Pro 3 model, which, let me tell you, was already doing some serious business. The Pro 4 x MEO takes everything that was great about its predecessor and kicks it up a few notches.

   This unit has this auto-sensing modular power supply that's tailor-made to handle even the biggest dildos out there. Plus, it's all modular, which means if anything wears out, it's just a matter of plugging in a replacement part. Super simple and straightforward.

   One thing that sets this machine apart is the look. It's got this badass aesthetic that leaves cheap knockoffs in the dust. It's got these hefty steel legs that keep it super stable!!!

   What really gets me going is the motor on this thing. It can pump out up to 280 RPM, and it's got this quick connect toy adapter with a Vac-U-Lock style barb. That means it's compatible with a bunch of different toys from Doc Johnson and others. Changing dildos or anal plugs is a breeze and literally takes seconds.

   The Pro 4 x MEO Fucking Machine also comes with its own custom bag for discreet transportation. So it's super easy to take it wherever the fun takes you.

   But here's the real kicker: it has an adjustable thrust rod length, an adjustable thrust depth that can go from 1-6 inches, and adjustable front and rear legs. So you can basically tailor this machine to any position and any kind of pleasure you're looking for.

   So yes, the Pro 4 x MEO Fucking Machine? It's the ultimate pleasure machine and I absolutely love it. It's changed the game for me and I can't wait to see what kind of wild rides it takes me on next.

   • 1 z 1 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
   Hodnocení 

   Kaufempfehlung und Erläuterung

   Dank MEO werden Sexmaschinen werden immer beliebter, weil sie eine Reihe von Vorteilen bieten, die sowohl für Singles als auch für Paare attraktiv sind. Einige Gründe für ihre Beliebtheit sind:

   1. Vielfalt und Anpassungsfähigkeit: Die Sexmaschine bietet eine breite Palette von Einstellungen, Geschwindigkeiten und Bewegungen, die es ermöglichen, individuelle Vorlieben und Bedürfnisse zu befriedigen. Sie bietet die Möglichkeit, unterschiedliche Stimulationen und Erfahrungen zu erkunden, die manuell schwer zu erreichen sind.

   2. Ausdauer: Die Sexmaschine hat die Fähigkeit, über längere Zeiträume hinweg konstante Bewegungen und Geschwindigkeiten beizubehalten, ohne müde zu werden. Dies ermöglicht längere und intensivere Sitzungen für den Benutzer.

   3. Hände frei: Die Benutzung der Sexmaschine erfordert wenig bis gar keine manuelle Anstrengung, was bedeutet, dass der Benutzer seine Hände für andere Aktivitäten frei hat oder sich vollständig auf das Vergnügen konzentrieren kann.

   4. Fantasieerfüllung: Die Sexmaschinen kann dazu beitragen, persönliche Fantasien und Fetische zu erfüllen, die in einer Partnerschaft möglicherweise nicht realisiert werden können.

   5. Für Paare: Die Sexmaschine kann auch von Paaren genutzt werden, um Abwechslung in das Liebesleben zu bringen oder um neue Spielarten zu erkunden. Sie kann auch dazu beitragen, den Druck auf einen Partner zu verringern, der sich möglicherweise nicht in der Lage sieht, bestimmte Vorlieben oder Bedürfnisse des anderen zu erfüllen.

   Zusammenfassen kann ich sagen, dass ich die Sexmaschine sowohl für Frauen als auch für Männer empfehlen kann. Sie ist stabil, sehr ruhig (war kaufentscheidend) und hat eine hohe Leistung. Optimal ist auch die Fernbedienung!

   • 1 z 1 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
   Hodnocení 

   Máquina de follar de primera clase: calidad que inspira

   Tras una larga búsqueda, he descubierto la máquina de follar perfecta que destaca por su excelente calidad y rendimiento. Supera con creces a todas las máquinas de follar baratas y ofrece una deliciosa variedad gracias a la posibilidad de utilizar consoladores grandes. Recomiendo sin reservas esta máquina de follar a todos los hombres que deseen una experiencia de primera clase.

   • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
   Hodnocení 

   Qualità eccezionale

   Ho finalmente trovato la macchina del sesso ideale con qualità e prestazioni eccellenti. Rispetto alle macchine del sesso economiche, è superiore e la possibilità di utilizzare dildo molto grandi offre una grande varietà. La consiglio vivamente a tutti coloro che sono alla ricerca di un'esperienza di prima classe.

   • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
   Hodnocení 

   J'en suis dingue !

   Après une longue recherche, j'ai enfin trouvé la machine à sexe parfaite qui répond à toutes mes attentes. Cette machine est d'une qualité impressionnante et surpasse tous les produits bon marché que j'ai achetés jusqu'à présent à un moment donné. Vraiment un investissement pour la vie ! . La machine alimentée en électricité fournit une performance puissante et constante qui m'enthousiasme à chaque fois. J'apprécie particulièrement le fait que cette machine à sexe ne soit pas un produit bon marché de Chine, mais que MEO mise sur des matériaux de qualité et une fabrication solide, made in Germany. On le remarque immédiatement lors de l'utilisation et la machine à baiser semble robuste et durable. La possibilité d'utiliser différents godemichés est un autre grand avantage de cette machine à sexe. La compatibilité avec différents godemichés me permet de réaliser mes préférences personnelles et mes fantasmes quand je le souhaite. Ainsi, le plaisir reste toujours varié et excitant pour moi. Dans l'ensemble, je suis très satisfaite de ma décision d'avoir investi dans cette machine à sexe de qualité. La machine à sexe offre une expérience incomparable grâce à la combinaison de la performance, de la qualité et de la polyvalence. Je recommande cette machine à sexe à tous ceux qui sont à la recherche d'une super machine à sexe qui garantit une expérience impressionnante.

   • 4 z 4 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
   Hodnocení 

   Nach langer Suche... / After a long search...

   Nach langer Suche habe ich endlich die perfekte Sexmaschine gefunden, die all meine Erwartungen erfüllt. Die Qualität dieser Maschine ist beeindruckend und stellt alle billigen Imitate, die ich zuvor ausprobiert habe, in den Schatten. Die strombetriebene Maschine sorgt für kraftvolle und konstante Leistung, die mich jedes Mal aufs Neue begeistert. Ich schätze besonders, dass diese Sexmaschine keine billige Maschine aus China ist, sondern MEO auf hochwertige Materialien und eine solide Verarbeitung setzt. Dies merkt man sofort beim Benutzen und das Gerät fühlt sich robust und langlebig an. Ein weiteres großes Plus dieser Sexmaschine ist die Möglichkeit, verschiedeneste Dildos zu verwenden. Die Kompatibilität mit unterschiedlichen Dildos, Buttplugs und Masturbatoren von Doc Johnson ermöglicht es mir, meine persönlichen Vorlieben und Fantasien auszuleben und das Erlebnis individuell anzupassen. So bleibt das Vergnügen immer abwechslungsreich und aufregend. Insgesamt bin ich äußerst zufrieden mit meiner Entscheidung, in diese hochwertige Sexmaschine investiert zu haben. Sie bietet ein unvergleichliches Erlebnis, das durch die Kombination aus Leistung, Qualität und Vielseitigkeit erreicht wird. Ich kann diese Sexmaschine von MEO jedem empfehlen, der auf der Suche nach einer erstklassigen Sexmaschine ist, die für ein beeindruckendes Erlebnis garantiert.

   After a long search, I finally found the perfect sex machine that meets all my expectations. The quality of this machine is impressive and outshines all the cheap imitations I have tried before. The electricity-powered machine provides powerful and constant performance that excites me every time. I especially appreciate that this sex machine is not a cheap machine from China, but MEO relies on high-quality materials and solid workmanship. You notice this immediately when using it and the device feels sturdy and durable. Another big plus of this sex machine is the ability to use a wide variety of dildos. The compatibility with different dildos, butt plugs and masturbators from Doc Johnson allows me to live out my personal preferences and fantasies and customize the experience. This keeps the pleasure always varied and exciting. Overall, I am extremely satisfied with my decision to have invested in this high-quality sex machine. It offers an unparalleled experience that is achieved through a combination of performance, quality and versatility. I can recommend this sex machine from MEO to anyone looking for a top-notch sex machine that guarantees an amazing experience.

   • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.

   Napište vlastní recenzi

   Fucking Machine Pro 4 x MEO

   Fucking Machine Pro 4 x MEO

   Inovativní šukací stroj Pro 4 x MEO se zrodil z přání našich zákazníků po velmi výkonném šukacím stroji, který zvládne i velká a těžká dilda! Toto přání je s tímto šukacím strojem splněno, protože náš nový erotický stroj je dokonalým dalším vývojem stroje Pro 3, který poskytuje neuvěřitelné potěšení po celém světě již deset let.

   Napište vlastní recenzi

   Ostatní zákazníci také zakoupili:

   30 další položky ve stejné kategorii: