Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Čistič sexuálních hraček

Zpravodaj

VERYCLEAN 2.0 - Sextoy Cleaner - univerzální čisticí sprej

S VERYCLEAN 2.0 budete mít více času na hraní a méně času na čištění erotických hraček! Stačí ho nastříkat, nechat zaschnout a jste připraveni na nová dobrodružství! Díky našemu inovativnímu čističi je čištění erotických hraček snadné.

Více informací

8305/T02

$18.86


-$7.71

$11.15

$55.75/L

plus náklady na dopravu

k dispozici na

  Více informací

  S VERYCLEAN 2.0 budete mít více času na hraní a méně času na čištění erotických hraček! Stačí ho nastříkat, nechat zaschnout a jste připraveni na nová dobrodružství! S naším čisticím prostředkem je čištění erotických hraček snadné. Inovativní účinná látka odstraní i odolné nečistoty a zajistí důkladnou čistotu během okamžiku. Náš čisticí prostředek na erotické hračky je obzvláště šetrný k citlivým povrchům, jako je silikon, latex nebo kov.

  Ale nejen účinnost je přesvědčivá: náš čisticí prostředek na erotické hračky neobsahuje žádné agresivní chemické látky, a proto nepoškozuje životní prostředí ani zdraví. Místo toho používáme přírodní složky, které byly dermatologicky testovány.

  Vyzkoušejte náš inovativní VERYCLEAN 2.0 sprej a poznejte ten rozdíl.

  Nejdůležitější:

  • Účinné a hygienické čištění
  • Snadné použití
  • Univerzální použití pro vibrátory, dilda, anální kolíky, masturbátory, penisové kolíky a další erotické hračky
  • Vyrobeno v Německu
  • S označením CE pro vysoce kvalitní výrobky


  Pravidelné čištění vašich erotických hraček je důležité pro zajištění hygieny a předcházení možným infekcím nebo podráždění. Se sprejem VERYCLEAN 2.0 si můžete být jisti, že všechny bakterie a zárodky budou důkladně odstraněny.

  Sprej VERYCLEAN se skládá z přírodních složek, jako je olej z čajovníku a extrakt z aloe vera. Ty mají nejen dezinfekční účinek, ale také pečují o citlivou pokožku v intimní oblasti.

  Aplikace VERYCLEAN 2.0 je velmi jednoduchá: Nastříkejte čisticí sprej vydatně na erotickou pomůcku nebo dildo, nechte několik minut působit a poté setřete vlhkým hadříkem - a vaše erotické hračky jsou opět čisté!

  VERYCLEAN 2.0 Sprej od MEO je vyráběn v Německu pod přísnou kontrolou kvality a neobsahuje žádné škodlivé složky, jako je alkohol nebo parabeny. Je šetrný k pokožce a k životnímu prostředí.

  Přesvědčte se sami o účinnosti našeho výrobku! Objednejte si nyní VERYCLEAN 2.0 sprej pro hygienickou čistotu všech vašich erotických pomůcek!

  Použití: Nastříkejte

  3 ml VERYCLEAN 2.0 na ruce nebo na erotické pomůcky, které chcete očistit, a důkladně je 60 sekund roztírejte. Během čištění udržujte ruce nebo čištěné předměty vlhké.

  Více informací:

  • VERYCLEAN 2.0
  • Univerzální čisticí sprej s obsahem 200 ml / 6,7 fl. oz.
  • VERYCLEAN 2.0 je čisticí sprej, který je vhodný zejména pro čištění a péči o vibrátory, dilda, anální kolíky, masturbátory, penisové kolíky a další erotické hračky. Odstraňuje nejen bakterie, ale také nečistoty a nepříjemné pachy. Nejlepší je však rychlý účinek: Stačí nastříkat, nechat krátce působit a opláchnout nebo otřít vlhkým hadříkem - hotovo! Zůstane tak více času na důležité věci: Prožívání nových dobrodružství!
  • Díky svému složení bez alkoholu je náš čisticí sprej obzvláště vhodný pro šetrné čištění a péči o citlivé povrchy erotických pomůcek. Pravidelným čištěním prodlužuje životnost vašich erotických hraček a nezanechává nepříjemný zápach alkoholu.
  • Návod k použití: Před použitím si vždy přečtěte pokyny na etiketě. V případě zasažení očí důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné ke konzumaci.
  • Složení (INCI): Aqua (voda), Propylene Glycol (propylenglykol), Hexamidine Diisethionate Phenoxyethanol (hexamidin diisethionát), Neohesperidin Dihydrochalcone (neohesperidin dihydrochalkon), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil (hydrogenovaný ricinový olej), Parfum (vůně), Panthenol (panthenol)
  • Vyrobeno v Německu
  • S označením CE
  • Nikdy neděláme kompromisy v kvalitě a bezpečnosti našich výrobků. Ve společnosti MEO každý den pracujeme na neustálém zlepšování kvality a na prvním místě je pro nás vaše spokojenost. Vyrábíme výhradně v Německu, z vysoce kvalitních, certifikovaných ingrediencí, které jsou vysoce účinné a bezpečné pro váš spokojený sexuální život.

  Mohlo by vás zajímat i toto:

  HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

  Hodnocení 

  Easy to use

  I've been using Veryclean for a while and I consider it as a reliable cleaner. Almost no scent and it leaves your toys effectively clean and ready for the next use. I spray it on the toy, extend it a bit with my hand and leave to dry which takes around 15 minutes.

  • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  Riecht himmlisch

  Ich hatte den Cleaner eigentlich ohne große Erwartungen in meine Bestellung gepackt, weil mein cleaner fast leer war. Ich kann nur sagen: Wow! Der Geruch riecht schön nach Mann und nicht wie sonst üblich nach Alkohol.

  • 3 z 3 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  Alles frisch und Sauber

  Pünktlich zur Ankuft habe ich Sub einbestellt um all meine Spielzeuge zu reinigen.
  Sub war begeistert vom neuen cleaner ,ich fast schon enttäuscht da es so schnell sauber war.
  Obwohl unglaublich viel Spielzeug und alles gründlich gereinigt ist die Flasche noch überraschend voll. Das Mittel ist sehr ergiebig und das reinigen geht daher schnell, sauber und einfach. Jetzt strahlen die lieblingsstücke wieder.
  Es kommt definitiv wie die Meo gleitrcreme auf den Standard einkaufszettel

  • 4 z 4 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  consigliato a tutte

  necessario per i mie toys
  consigliato a tutte

  • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  Ottimo prodotto !! Buon materiale e veloce spedizione

  Bastano poche spruzzate di prodotto, ottimo per la pulizia dei vari sex toys (ovviamente stando attenti ai materiali)

  • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  Ottimo

  VERYCLEAN e' uno spray immediato ed efficace per pulire i tuoi sex toys! Modo d'uso: spruzzare direttamente sulla superficie del sex toy che si vuole lavare. Lasciare agire per un minuto e strofinare.

  • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  VERYCLEAN 2.0 spray

  First of all, I’d like to say BRAVO to whoever named this spray. Cleaning spray? Well yes. Very clean you say? Double yes! Veryclean point two?! GIVE ME THAT!
  I’ve have’t pleasure of trying the first veryclean version, assuming there is one and it wasn’t just name 2.0 to confuse people to make it sound better. Cuz you don’t even need to try to make this better! It was love at first spray!
  Now if you’re not bit of cleaning freak like me this might just come off as bit of an extreme, but I’m kind of a person that keeps the house in tip top shape like houses in magazines and everything has its own place. Toys only come out to play, get washed, disinfected and put away for next play time after each session. Usually just use water and soap, but with body fluids it’s not always so easy to get everything off, specially off soft silicone materials like magic tongue or artsy shaped ones like Gvibe mini. I don’t have time to wash them, dry them and find missed spots. It’s my own body fluid, but still disgusts me. Veryclean is a game changer: one or two spray, if you feel generous and wipe the toy off with a paper towel. Done. Good as new. Literally silicone looks as good as it did when took it out of package. On package it says to spray it on your hands and use hands to rub it on toy, but ooh laziness takes over sometimes. Specially if you just want to go to bed already!
  This is my first toy cleaner and before this I kinda found it ridiculous to have a special spray for my toy. PAH! Ok you’ll notice that magical ingredient in this spray is castor oil. It leaves your toys soft, matte and feeling lavishing just like a new toy straight out of a box. Who doesn’t want that? Right?

  Read full review: https://ditey.fi/2019/06/veryclean-2-0-universal-cleaning-spray/

  • 3 z 3 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  Cleaning your sex toys has never been easier than with Meo VERYC

  This product is incredibly easy to use, and it leaves your sex toys squeaky clean, and you know that they are spotless.

  Efficient sex toy cleaning is essential to reducing the risks of yeast infections or worse. It is even more critical if using sex toys anally where bacteria are more prevalent.

  I love how this solution doesn't smell of alcohol, and I like the after smell left on the toy, it also goes a long way to help cover any odours on butt plugs.


  Read full review: https://www.sexmachinereviews.co.uk/meo-veryclean-2-0-universal-sex-toy-cleaning-spray-review.html

  • 1 z 1 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  VERYCLEAN 2.0 Universal Cleaning Spray

  Once again I'm pleased to see the usual plastic hygiene seal on my new product: I thinks it's even more important on spray sex essentials, to prevent spills caused by the cap getting lost during shipping: it happens, and I guarantee no one likes to find the packaging all wet from the leaked product and inside, the bottle half empty.

  The first thing that catches my attention while getting the VERYCLEAN 2.0 in my hands is the subtle yet pleasant scent I can smell even through the unopened plastic seal. I would describe it as flowery, summery and delicate: it reminded me immediately of a sunscreen hair protection spray I use on the beach and it put me in a good mood. It isn't alcoholic at all and not overpowering.

  This is a new pleasant discovery for me: I had only used before unscented toy cleaners that, to be honest, didn't smell very good: they reminded me a little of hand sanitizer or disinfectant, which doesn't exactly put me in the mood for sexy time, especially if I want to clean my accessories before play.

  Read full review: https://missdollreviews.wixsite.com/sextoyreviews/blog/meo-veryclean-2.0-toy-cleaner

  • 2 z 2 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
  Hodnocení 

  Das darf wirklich nirgendwo fehlen

  Das darf wirklich nirgendwo fehlen, denn nur ein hygienisch sauberes Spielzeug macht auch auf lange Sicht Spaß ohne schlechtes Gewissen. Wir spülen die Toys immer erst warm ab und sprühen sie dann einmal ab. Kann ich nur jedem empfehlen.

   Hodnocení 

   Reinigt perfekt alle Sexspielzeuge

   Der Toy Cleaner VERY CLEAN von MEO reinigt perfekt alle Sexspielzeuge. Dank der alkoholfreien Formel ist er auch für empfindliche Produkte bestens geeignet.

    Hodnocení 

    Hygiene sorted

    This is a great cleaning agent, used before and after each toy session it keeps your toy box clean and hygienic. It has an almost alcoholic smell to it and drys very quickly, THIS Product has helped keep hundreds of pounds worth of my toys in all materials in top condition.
    I clean up with warm soapy water and anti-bac soap, rince well, shake off excess water, then apply VERYCLEAN to ensure any nasties are neutralised. Once dry I pack away, good as new, ready for the next session.
    This bottle has already outlasted 2liters of lube and it's not finished yet. Get some. Keep things clean. Have fun

    • 1 z 1 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
    Hodnocení 

    VERYCLEAN Universal Reiniger Spray

    Richtig guter Toycleaner. Kein aufdringlicher Geruch und so kann man wirklich sicher sein, das alles fürs nächste Mal sauber und sofort wieder einsatzbereit ist. Angenehme Größe und sehr praktisch durch den Pumpsprüher. Empfehlenswert.

    • 1 z 1 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
    Hodnocení 

    Indispensable

    Vraiment pratique pour désinfecter efficacement jouets et mains...

     Hodnocení 

     Facile

     Facile d'utilisation et plein de bon sens le spray. C'est un peu comme le gel hydroalcoolique pour les mais à l'usage des sexes toys. Bravo.

      Hodnocení 

      Sauberkeit und Sicherheit!

      Um viel Spaß zu haben, sollte man immer auf die Basics achten. Und zu diesen zählen Sauberkeit und Sicherheit! Dieser Reiniger bietet beides – er eignet sich hervorragend um Toys zu reinigen (aufsprühen, abwischen, fertig – einfacher geht es eigentlich nicht) und wirkt zugleich desinfizierend. Im Normalfall spüle ich die Toys unter Wasser, bevor ich sie desinfiziere, wenn es jedoch mal schnell gehen muss, ist dieser Reiniger eine super Alternative. Ich persönlich habe nichts gegen den Geruch von Desinfektionsmittel (ganz im Gegenteil), jedoch darf man hier vermerken, dass dieser Cleaner ganz und gar nicht so riecht (was für den einen oder anderen sicherlich angenehm sein wird). Die Pumpflasche ist sehr praktisch und auch die Größe ist für den Preis absolut fair. Wenn die Flasche irgendwann leer ist, wird in jedem Fall direkt eine neue bestellt.

      • 1 z 1 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
      Hodnocení 

      VERYCLEAN

      This one is pretty self-explanatory. VERYCLEAN is a disinfectant spray for use on sex toys. I was surprised at the size of the bottle, as I’ve never seen a toy cleaner that didn’t come in a 100ml size. This 200ml bottle will last ages, and I use toys multiple times a day, every day.

      Just like most other cleaners, it’s best used after giving your toy a preliminary wipe down, as it doesn’t remove gunk like a soap would, especially if you leave clean up until the morning after.

      There is, however, one thing that sets this spray apart from all the other ones I’ve tried; it’s amazing at getting the butt stank off silicone plugs, beads, and dildos. I don’t care who you are, or if you’ve cleaned your butt so thoroughly you can whistle through it – put a silicone toy up there and it will pick up a funky smell.

      This spray annihilates that smell. Yes, I did sniff a recently cleaned butt toy, and right up close too, but after the wash-wipe-spray-air dry routine I have for all things I use anally, the smell was gone. Two thumbs up, and it’ll clean those too. Really, it says so on the bottle, and we’ve used it a few times when hands have gotten a little sticky with lubes or massage oils to great effect.

      • 3 z 3 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
      Hodnocení 

      Toy Cleaner von MEO

      Macht sauber, riecht nicht, scheint nicht aggressiv zu sein. Kurz: alles, was ich von einem Toy Cleaner erwarte.

       Hodnocení 

       VERYCLEAN macht VERY CLEAN

       Es reinigt gut, riecht nicht und ich hatte auch keine Probleme, dass es die Materialien angegriffen hat, oder es Hautausschläge verursacht hat.

        Hodnocení 

        EXCELLENT

        We''re all here because we like playing with toys and an essential part of having fun is keeping them clean!

        This product is EXCELLENT! It''s anti-bacterial, easy to use and the price is right! I HIGHLY recommend purchasing this item!

         Hodnocení 

         Safer fun

         Reliable for safer urethral sounding.

          Hodnocení 

          Perfekt für Sounds und Penis Plugs

          Dieses Produkt entsprichtt zu 100% meinen Erwartungen. Für den Preis ist dieses Spray vollkommen in Ordnung. Ich würde dieses Produkt jederzeit wieder kaufen, denn Hygiene wird oftmals unterschätzt.

           Hodnocení 

           Must have

           When using personal tools you absolutely have to make sure they are cleaned between uses, especially if you're going between oral, vaginal and anal. This is a great cleaner, easy to use and scent free.

            Hodnocení 

            Works great

            Does what it is supposed to do. Just spray your toy, wipe it with a towelette, and you're good to go for round two.

             Hodnocení 

             Super Produkt

             Reinigt super alle "Spielsachen" also Prinzenzepter, Penis Plugs, Sounds, Dildos, Anal-Plugs usw.

              Hodnocení 

              Sehr gut zum Reinigen von Sexspielzeugen

              Unsere Spielzeuge lassen sich damit sehr gut reinigen. Wir sind voll und ganz zufrieden mit dem Produkt.

               Hodnocení 

               parfait

               anti-bactérien nettoyant et désinfectant spécialement conçu pour éliminer toutes les bactéries et/ou résidus sur vos sex toys

               • 1 z 1 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.
               Hodnocení 

               pratique

               facile d'utilisation.

                Hodnocení 

                excellent

                excellent does the job perfectly

                • 1 z 1 zákazníků shledalo tuto recenzi užitečnou.

                Napište vlastní recenzi

                VERYCLEAN 2.0 - Sextoy Cleaner - univerzální čisticí sprej

                VERYCLEAN 2.0 - Sextoy Cleaner - univerzální čisticí sprej

                S VERYCLEAN 2.0 budete mít více času na hraní a méně času na čištění erotických hraček! Stačí ho nastříkat, nechat zaschnout a jste připraveni na nová dobrodružství! Díky našemu inovativnímu čističi je čištění erotických hraček snadné.

                Napište vlastní recenzi

                Ostatní zákazníci také zakoupili:

                2 další položky ve stejné kategorii: