Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

BDSM masky a roubíky

Zpravodaj

BDSM masky a roubíky 

V MEO najdete BDSM masky z kůže, latexu, gumy a spandexu, plynové masky a roubíky, které jste ještě neviděli.

Podkategorie

  • Velký výběr kožených masek pro příští bondage rande. Kožená maska, těsná, s roubíkem nebo bez něj.

  • K dispozici je mnoho provedení. Naše neoprenová maska a neoprenová kukla je dobrou alternativou ke kůži nebo latexu.

  • K dispozici je mnoho provedení. Naše oční masky bezpečně sedí, jsou 100% neprůhledné a pohodlné.

  • Naše ústní roubíky vycpávají ústa a nesnášejí žádné zpětné řeči. V případě potřeby jsou naše roubíky dokonce uzamykatelné... Trychtýřové roubíky, roubíky s kuličkou, roubíky s kroužkem a další najdete v bondage shopu MEO.

  • Internetový obchod MEO BDSM je jedním z předních světových obchodů s vysoce kvalitními postroji a klecemi na hlavu již od roku 1997. Vyrábíme různé postroje na hlavu a klece na hlavu z oceli, kůže, gumy nebo neoprenu, ale také unikátní, další fixace na hlavu a krk, které nikde jinde nenajdete.....

  • Latexové masky, těsné a na zip, s otvorem pro ústa nebo bez něj a další provedení.

  • Když budete mít na sobě vysoce izolační BDSM masku ze spandexu, budete dotek vnímat mnohem intenzivněji, protože "vypnutí" očí zcitlivuje všechny ostatní smysly!

  • MEO's BDSM Shop nabízí různé vojenské plynové masky, průmyslové plynové masky a BDSM plynové masky, stejně jako spoustu příslušenství, jako jsou filtry plynových masek, hadice plynových masek a dýchací vaky, které lze připojit k našim plynovým maskám.

  • Kuličkové roubíky se často používají pro scénáře dominance a podřízení a mohou se zdát trochu děsivé, pokud jste je nikdy předtím nepoužili. Ale nebojte se! Kuličkové roubíky jsou skvělým způsobem, jak si vybudovat sebedůvěru, ukázat zranitelnost a užít si bezpečné podřízení při sezení BDSM.

  • Naše roztahovače úst a roubíky jsou vzrušujícím doplňkem BDSM a bondage a udržují ústa široce otevřená.

BDSM masky a roubíky jsou sexuální hračky, které se často používají v BDSM (bondage, dominance, submisivita, sadismus a masochismus). Mohou být vyrobeny z různých materiálů a sloužit k různým účelům. Zde jsou některé z nejběžnějších typů:

BDSM kožené masky: Tyto masky jsou často velmi robustní a odolné. Mohou zakrývat celý obličej nebo jen určité části, jako jsou oči nebo ústa. Kožené masky často poskytují určitou anonymitu a mohou pomoci vytvořit pocit dominance a podřízenosti. V obchodě MEO BDSM najdete širokou nabídku kožených masek různých stylů pro začátečníky i profesionály.

BDSM spandexové masky: Tyto masky jsou velmi elastické a přizpůsobí se tvaru hlavy. Často se velmi pohodlně nosí a mohou zakrývat celý obličej nebo mít otvory pro oči a ústa. Některé spandexové masky jsou navrženy tak, aby omezovaly smysly, například masky, které zakrývají oči a uši. Internetový obchod BDSM MEO nabízí širokou škálu BDSM spandexových masek v různých provedeních pro začátečníky i profesionály.

BDSM latexové masky a neoprenové masky: Latexové masky a BDSM masky z neoprenu jsou podobně jako spandexové masky velmi pružné a přizpůsobí se tvaru hlavy. Často mají lesklý vzhled, který je na BDSM scéně velmi oblíbený. Latexové masky mohou být také navrženy tak, aby omezovaly smysly. V internetovém obchodě MEO najdete širokou nabídku BDSM latexových masek v různých provedeních pro začátečníky i profesionály.


BDSM plynové masky: Tyto masky mají často silnější účinek a mohou vyvolat pocit omezení nebo kontroly. Lze je kombinovat s dalšími BDSM doplňky. Internetový obchod BDSM MEO nabízí širokou škálu plynových masek z různých zemí a odpovídajícího příslušenství v různých provedeních pro začátečníky i pokročilé.

BDSM pásky přes očia BDSM roubíky: Pásky přes oči se používají k zakrytí výhledu a tím k posílení ostatních smyslů. BDSM roubíky se nosí v ústech a mohou omezit schopnost mluvit. Existuje mnoho různých typů roubíků, např.roztahovače úst,kulové roubíky, roubíky na kousání, kroužkové roubíky atd. Roubíků a bondage pásky přes oči v různých provedeních pro začátečníky i experty je v internetovém obchodě MEO BDSM k dispozici velký výběr.

Výhod nošení masek a roubíků v BDSM může být mnoho. Mohou pomoci vytvořit pocit dominance a podřízenosti, stimulovat smysly, zajistit anonymitu nebo je jednoduše použít jako součást vzhledu či oblečení. Stejně jako u všech sexuálních hraček BDSM je důležité, aby byly používány bezpečným a konsensuálním způsobem.